Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?


tadziktoja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj z ksiązki serwisowej, po zdekodowaniu kodów wyposażenia odkryłem, że mam 8 głośników w niuni.... Hmmm. Ciekawe gdzie? Z tego co naliczyłem to mam 6. Z przodu 4 i drzwi z tyłu 2. Razem 6. Nie wiem. Gdzie w Awancie umieszcza się dodatkowe 2 głośniki, bo może głuchy jestem i nie słysze ich? Może rzeczywiście jest 8? :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w bagażniku? Koło rolety nic nie widać. Pod szybą też nic!!!!!! Tylko z przodu na drzwiach na górze piszczały i w nogach oraz z tyłu w nogach. W tyle jak się siedzi i słucha muzykę to aż się prosi o jakiś dźwięk z za uszu, bo te z drzwi pasażerów w tyle to po podłodze się roznosi. Kicha troche.

:-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi kodami to chyba czasami pic na wodę :foch: u mnie też jest kod wyposażenia, że mam 8 głośników, a znalazłem 6 : dwa tweetery i w każdych drzwiach jeden, z tyłu g... słychać często :/

A suba nie mamy, w bagażniku mamy po lewej i prawej schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz coś powyjmowane albo składaka. Jeśli w kodzie masz 8 to powinno być 8. 4 z przodu 2 z tyłu sub w bagażniku i jeden centralny do zestawu głośnomówiącego w podszybiu. U mnie tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz coś powyjmowane albo składaka. Jeśli w kodzie masz 8 to powinno być 8. 4 z przodu 2 z tyłu sub w bagażniku i jeden centralny do zestawu głośnomówiącego w podszybiu. U mnie tak właśnie jest.

Ja ten 8-smy (od zestawu głośn.) mam zamontowany w nogach pasażera. Reszta tak jak opisał miro_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. w bagażniku w schowku po lewej stronie nic nie ma. Pusto. Miejsce na duperele. A głośniczek w podszybiu? Nic nie widze albo ślepy jestem. Po której stronie powinien być ten do zestawu głośnomówiącego? Powiem jeszcze, że auto było bez seryjnego radia; w kodach jest to zaznaczone.

A poza tym Panowie moi... Niektórzy z Was macie nowsze modele, więc pewnie u Was jest inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. w bagażniku w schowku po lewej stronie nic nie ma. Pusto. Miejsce na duperele. A głośniczek w podszybiu? Nic nie widze albo ślepy jestem. Po której stronie powinien być ten do zestawu głośnomówiącego? Powiem jeszcze, że auto było bez seryjnego radia; w kodach jest to zaznaczone.

A poza tym Panowie moi... Niektórzy z Was macie nowsze modele, więc pewnie u Was jest inaczej ;)

Subwofer zobaczysz dopiero jak zdejmiesz cały lewy boczek (w bagażniku)!!! A od zestawu głośnom. musisz poszukać. Ja Ci napisałem gdzie go mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, składaka nie mamy, wszystko było sprawdzone :P

Hmm zestawu głośnomówiącego nie ma :P Chyba że jest tak jak piszecie : 6 głośników + 1 przystosowany pod zestaw głośnomówiący + sub. Jak będę miał czas to poszukam tego suba, może gdzieś jest, albo ktoś go wymontował :bicz3: u nas z lewej jest też schowek na duperele taki zabudowany czarnym plastikiem i na dole widać jakąś wtyczkę jakby do Vaga lub czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem producent nie podwaja w kodzie liczby głośników jeśli są to głośniki dwudrożne? Nie sprawdzałem kodów odnośnie głośników w swoim aucie, ale biorąc pod uwagę tweeter i woofer w jednym, zamontowane w drzwiach tylnych to rzeczywiście jest ich osiem. Nie licząc subwoofera oczywiście.

schowek na duperele taki zabudowany czarnym plastikiem

Włącz radio i przyłóż ucho do tego czarnego plastiku to może być sub. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lewej jest też schowek na duperele taki zabudowany czarnym plastikiem

A przypadkiem to nie jest obudowa Sub? Z tego co kojarze w mojej poprzedniej Audiczce własnie tak był zabudowany sub.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek schowkiem a sub jest obok schowka, ten czarny plastik obok schowka po lewej stronie to jego obudowa, wystarczy właczyc radio i przyłożyć rekę do tapicerki w bagażniku po lewej stronie i da sie go wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba nie będę Kolumbem... Nic nie odkryłem. W schowku po lewej nic nie ma. No pusto jak nic!!! Na dnie tylko blachy widać, dalej to tylko nadkole i izolacja... :-(((( I nawet nic tego suba nie slychac jak włącze radio. Chyba jednak wyrolowano mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w schowku.. Tylko w tym boczku za fotelem. Najlepiej zapusc jakas muze z bassem i przyloz reke do lewego boczku i jak drga dosc mocno to pewnie masz suba.. :D A jak nie drga tak jak prawy to znaczy ze nic tam w srodku nie ma.. :mysli::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...