Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabawka do jazdy po bułki :D

Mitsubishi Lancer Evolution X GSR

Rok produkcji:

2008 (Pierwsza rejestracja 2008/10)

Silnik:

2.0 Turbo MIVEC

Skrzynia biegów:

Manualna 5 biegów - short shifter

Układ dolotowy:

Orurowanie IC AMS

Układ wydechowy:

Cat Back HKS Legamax Premium

Koła:

Lancer EVO GSR

- semi slick Yokohama opony 245/40 R18

Układ hamulcowy (seria):

Przód - Brembo 4 tłoczki tarcze pływające, klocki DS2500, stalowy oplot

Tył - Brembo 2 tłoczki, stalowy oplot

Zawieszenie:

Seryjne

Wnętrze i car audio:

Kierownica z bajerami, obszyta skórą.

Siedzenia Recaro

Audio seria

Podłokietnik

Klima

Poduszki szt. 9

Fabryczna moc i moment:

295 KM / 366 Nm

Szacowana: >360 KM / <500 Nm

Plany

- remap (mapa pod 98 EU)

- BoV (do straszenia babć)

a711970d251fdbc0.jpg

494d051e4b6a1c35.jpg

16a0761966a9089f.jpg

b52f8affcd5636b5.jpg

3a088e1bf9197361.jpg

1bfaeffcee5e904e.jpg

Opublikowano
:kox: A co z A3? To mitsu po bułki a TDI na 1/4? :naughty:
Opublikowano

Furke masz śliczną ale to ferrari w tle powala :slina:

Opublikowano
  • Autor

:kox: A co z A3? To mitsu po bułki a TDI na 1/4? :naughty:

A3 do sprzedania niestety :( nie utrzymam dwóch :([br]Dopisany: 08 Październik 2010, 13:06_________________________________________________

Furke masz śliczną ale to ferrari w tle powala :slina:

Właścicielem ferrari był Rosjanin szukał DHL na C :D

Opublikowano

Auto ładne..ale jakoś tak ten model jest za mało agresywne w porównaniu do wcześniejszych modeli :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Evo długo nie pojeździło czarne :D

9514eb391f06048a.jpg

f88a017425e205cd.jpg

a0b478ea8b6ac8a6.jpg

62d3b199386172e7.jpg

9948d40fc8ed68ab.jpg

f63b035612c1cf83.jpg

39948a3e2adc7262.jpg

e982021aa22eca20.jpg

29ff0fde05addb19.jpg

6dd2fd700a99482b.jpg

45f383966c682f25.jpg

5f4c48885f5f2669.jpg

b5d9ea36e90af5a0.jpg

37d13437d907f4d5.jpg

ea7d5b37b1f36f96.jpg

Opublikowano

Piękny Samuraj :good:

Opublikowano

Gdzie tak ładnie oklejają?

Opublikowano

fajne wozidlo , w sumie jak bym zmienial STI to chyba wlasnie na 10tke. no i wbieli prezentuje sie fantastcznie.

Gdzie bedziesz robil mape ?

Opublikowano

Evo długo nie pojeździło czarne :D

9514eb391f06048a.jpg

f88a017425e205cd.jpg

a0b478ea8b6ac8a6.jpg

62d3b199386172e7.jpg

9948d40fc8ed68ab.jpg

f63b035612c1cf83.jpg

39948a3e2adc7262.jpg

e982021aa22eca20.jpg

29ff0fde05addb19.jpg

6dd2fd700a99482b.jpg

45f383966c682f25.jpg

5f4c48885f5f2669.jpg

b5d9ea36e90af5a0.jpg

37d13437d907f4d5.jpg

ea7d5b37b1f36f96.jpg

widzialem w czwartek z daleka, stałes u rogala na podworku :)

Opublikowano
  • Autor

Gdzie bedziesz robil mape ?

W MR Motors :)[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 10:03_________________________________________________

Gdzie tak ładnie oklejają?

ad Element

Pozytywki 13 :D

512 292 383 Sebastian

Powołajcie się na Michał białe matowe evo.

Opublikowano

EVO X robi ogromne wrażenie szczególnie w białym kolorze :decayed::naughty::slina:.

Opublikowano

W MR Motors

uuuu no to ciekawe jak sobie Witek z tym motorkiem poradzi.

ale sama mapa to te 360KM i 500 Nm to raczej slabo osiagalne.

Opublikowano

W białym macie jest kot :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

mnie jakos ta wersja nie przekonuje (buda).

zmiana koloru za***ista, tylko na plus. jaka cena folii jesli to nie tajemnica?

Opublikowano
  • Autor

ale sama mapa to te 360KM i 500 Nm to raczej slabo osiagalne.

Oczywiście że się nie da zrobić samą mapą 360 KM.

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

Opublikowano

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Opublikowano
  • Autor

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Coś niedoinformowany jesteś kolego :) da się zrobić 380 KM w EX z tymi modami co mam :D A kto kogo leje to już mnie zbytnio nie interesuje :D Evo mam do jazdy po bułki :D

:polew:

104884b54effcb1c.jpg

Opublikowano

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Coś niedoinformowany jesteś kolego :) da się zrobić 380 KM w EX z tymi modami co mam :D

104884b54effcb1c.jpg

pewnie tak

Opublikowano

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Coś niedoinformowany jesteś kolego :) da się zrobić 380 KM w EX z tymi modami co mam :D A kto kogo leje to już mnie zbytnio nie interesuje :D Evo mam do jazdy po bułki :D

:polew:

104884b54effcb1c.jpg

szkoda auta jak tylko po bułki :D

Daniel z TTC ma czipniętą X + coś delikatnie dłubnięte i kręci czasy 11na ćwiarę...tutaj problemem jest tylko sprzęgło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.