Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak jakość wykonania tego TIP'a?

Opublikowano

To naprawdę tanio, kiedy montaż?

Opublikowano
  • Autor

raczej w nastepnym tyg lub za 2 :cool1: bo czekam jeszcze na inne pierdoly :wink4:

ps. jestem w trakcie wynajecia domu :kox: lub wiekszego mieszkania... + tzw. codziennosc

wiec z czasem bywa roznie :confused4:

Wydech na razie tez poczeka ale Hamy zakladam natychmiast :kox: jak tylko przyjda sruby, dystanse i linki do zaciskow...

Jedna linke od S4 2010 juz mam ale druga Audi sprowadza z niemcowni bo byla tylko jedna w kraju :polew:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________Za jakis czas bede robil na zamowienie " custom " cat-back

a seryjny uklad wydechowy pojdzie...

Wiec postanowilem postanowilem prysnac koncowki- lakier do kominkow :polew: bo ciekawilo mnie jak by wygladaly czarne :mysli:

no i sa :wink4: do czasu wymiany ukladu wydechowego :gwizdanie:

dsc00907aq.jpg

dsc00908r.jpg

13209438.jpg

dsc00913wt.jpg

clipboard01dh.jpg

43610401.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

85588077.th.jpg51265157.th.jpgdsc00915g.th.jpg

Fleja :decayed:

dsc00917h.th.jpgdsc00918qp.th.jpgdsc00920bs.th.jpgdsc00921s.th.jpg

juz niedlugo dostanie wieksze hamy od S4 :kox:

do tego nowe sruby Bimecc :good:

z przodu 35mm ( bo wejdzie jeszcze 8mm dystans Einbach :gwizdanie: )

tyl 25mm - oczywiscie sruby :naughty:

Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu zaloze rowniez progi ABT :decayed: i bedzie odpowiedni " resorak " :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kominy troche za mocno wystają poza obrys zderzaka

nie da rady czegos z tym zrobic ?????

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tomek za jakis czas bedzie nowy wydech ( srebrny ) i kominy :naughty: sie schowaja :wink4:

Opublikowano

tylko ten znaczek "S" :confused4:

Opublikowano

Te tylne lampy to świecą w ogóle coś? Bo strasznie mocno są przyciemnione.

Opublikowano
  • Autor

tylko ten znaczek "S" :confused4:

Wiem :tongue4: ale mnie nie przeszkadza :decayed:

Te tylne lampy to świecą w ogóle coś? Bo strasznie mocno są przyciemnione.

swieca i to zajeb... nawet w dzien - cofnij sie do str. 11,12 :wink4:

...zdziwiony co ? :decayed:

Opublikowano

Faktico, tragedii nie ma. :tongue4:

Opublikowano

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

Opublikowano

no wlasnie... co ta opona taka lysa?

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie... co ta opona taka lysa?

moze sie tak wydaje bo to przeciez jest 235/35/19 naciagane " stretch" na 9.5 J :shocked:

ale jutro sprawdze zbieznosc tak na wszelki wypadek :wink4:

bo te " michaly " kupe kasy kosztuja :naughty:

Opublikowano

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Opublikowano

Dokładnie, zbieżność masz na bank do ustawienia, no i drogie oponki. :tongue4:

Opublikowano

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze :wink4:

swoja droga chyba nikt :mysli: na forum nie ma/mial 19" 9.5J :shocked: na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac...

ale jutro zobaczymy.

Mateusz, dzieki za info. :good:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

oj chyba sie mylisz :gwizdanie:

Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso :cool1:

ale tutaj foto robione w tym samym miejscu :cool1: i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok :good:

wiec wczesniejsze foto to wina - swiatlo itp.

opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :wink4:

:cool1: :cool1: :cool1:

dsc00935we.th.jpg

ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180

i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz :cool1::wink4:

choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.

Opublikowano

Z tego co widzę, to chyba należysz do tych ludzi, co kupią łyse micheliny tylko dlatego, że to są micheliny a nie taniocha.... Nawet przy zakładaniu nie było tam za dużo bieżnika, a teraz to moim zdaniem jest wytarta na maksa ale nie wiem... Podjedź gdzieś i sprawdź zbieżność i będzie wszystko wiadomo... :hi:

Opublikowano

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze :wink4:

swoja droga chyba nikt :mysli: na forum nie ma/mial 19" 9.5J :shocked: na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac...

ale jutro zobaczymy.

Mateusz, dzieki za info. :good:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

oj chyba sie mylisz :gwizdanie:

Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso :cool1:

ale tutaj foto robione w tym samym miejscu :cool1: i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok :good:

wiec widocznie foto - swiatlo itp. opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :wink4:

:cool1: :cool1: :cool1:

dsc00935we.th.jpg

ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180

i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz :cool1::wink4:

choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.

ja mam 235/35R19 na 9` feldze :cool1: I wyglądają normalnie gumy :gwizdanie: Ale 2,5cm szerokości trochę jednak zmienia... Nie upieram się może wszystko jest git :good:

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widzę, to chyba należysz do tych ludzi, co kupią łyse micheliny tylko dlatego, że to są micheliny a nie taniocha.... Nawet przy zakładaniu nie było tam za dużo bieżnika, a teraz to moim zdaniem jest wytarta na maksa ale nie wiem... Podjedź gdzieś i sprawdź zbieżność i będzie wszystko wiadomo... :hi:

Mylisz sie i to bardzo !!! - bo oszczedny to zdecydowanie nie jestem pod kazdym wzgledem !!! - oszczedni ludzie zakupuja wlasnie tanioche czyli caly komplet x4 nowy w cenie 1szt. Michelina

Jak zakupilem opony mialy dokladnie 6.6/6.8/7mm :gwizdanie: sam widzialem na skali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a Ty twierdzisz ze lyse :polew:

Opona jest naciagnieta i tak sie wydaje :tongue4: a nie wytarta :polew:

Michelin nowki kosztuja jakies 1200zl za sztuke :gwizdanie: wiec lepiej/ taniej uzywke kupic choc i tak nie jest tania - jakies 800zl szt. :gwizdanie:

ps. wlasnie z latarnia poszedlem sprawdzic i wyglada zdecydowanie ok :good: - oczywiscie jak na stretch :wink4:

tydzien temu bylem przymiezac hamulce i tez bylo ok.

ale zbieznosc i tak lepiej sprawdzic :naughty: wiec jutro jade na wulkanizacje.

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________

ja mam 235/35R19 na 9` feldze :cool1: I wyglądają normalnie gumy :gwizdanie: Ale 2,5cm szerokości trochę jednak zmienia... Nie upieram się może wszystko jest git :good:

fajno, ze masz tez szerokie fele :kox::good: opona jest zdecydowanie ok :>

i popatrz jak zdjecie moze namieszac :naughty: dobrze, ze mialem jeszcze inne foty.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:22_________________________________________________Michelin 235/35/19 PS2 N1- specjalnie na felgi od porsche

przez co sa idealne na " stretch " felga ET 38 i 9.5 J :cool1: i to jest max jaki mozna bezproblemowo zakladac i jezdzic choc by w 5 osob :>

odzadzam w PL z wiadomych wzgledow :gwizdanie:

87815983.jpg

71886953.jpg

28956254.jpg

dsc00912o.jpg

to jest tzw. setup Stagared :kox: ktory skutecznie :kox: poszerza auto.

Juz niedlugo przyjdzie tez 8mm dystans Einbach - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150549139499&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

bo zacisk S4 z przodu nie wejdzie :decayed: wiec przednie felgi wysuna sie :kox: jeszcze o 8mm :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 03:52_________________________________________________Zbieznosc sprawdzona :> i z tylem wszystko OK :tongue4:

oprocz jednej opony z przodu :decayed: ktora sie troche wytarla od wew. :cool1:

Mimo wszystko dobrze, ze sprawdzilem zbieznosc jeszcze raz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.