Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :hi:

i polecam :good:

Tym bardziej, ze mamy ten sam kolor:decayed:

Opublikowano

git robota :kox:

Opublikowano

Pieknie wyszlo :)

Im wiecej patrze na Wasze zabawy w detailing tymbardziej nabieram ochoty zeby w koncu rozdziewiczyc swoj zestaw Megsa, ktory lezy od 1,5 roku w szafie :D

Brak tylko polerki...

Opublikowano

Brak tylko polerki...

ręce masz sprawne :decayed:

Opublikowano

Brak tylko polerki...

ręce masz sprawne :decayed:

Ale 1000 obrotów na minutę może być ciężko :polew:

Opublikowano

Brak tylko polerki...

ręce masz sprawne :decayed:

Ale 1000 obrotów na minutę może być ciężko :polew:

redbull
Opublikowano

Remik :good: elegancko wyszło

Opublikowano

Remik ile razy w roku robisz taki zabieg?

Opublikowano

Dopiero kupił polerkę

Opublikowano

...ale pięknie wyszło :good:

Opublikowano

Nom, efekt faktycznie super :good:

Opublikowano

Mam do Ciebie Remik kilka pytań:

1. Jakiej pasty polerskiej używałeś?

2. Polerowałeś tak, że ciągle miałeś mokrą gąbkę?

3. Której z tych trzech gąbek używałeś do polerowania?

Najlepiej jakby Ci się chciało to napisz środków jakich firm używałeś i do czego...

Samochód w czarnym kolorze tak zrobić... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki jeszcze raz chlopaki :hi: :hi: :hi:

Hardjack

odp. na twoje pytania

1. 3M zielony/ zolty / niebieski

2. gabke spryskiwalem co jakis czas ( ale bez przesady ) tylko ze wzgledu na warunki zew. powietrze, temp. :wink4:

3. konczysz polerke na niebieskim padzie.

srodki jakie uzywalem widac na pierwszych zdjeciach :wink4:

ps. mysle, ze jak w tym dziale poprawnie zapytasz o temat :> to chlopaki na pewno pomoga :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.msg2540418;boardseen#new

Opublikowano

Raz robiłem polerkę, ale to na starym aucie, kolor - granatowy metallic i niestety poprzypalałem lakier :wallbash: Teraz wiem, że trzeba to robić najlepiej w słońcu, a na pewno nie w słabo oświetlonym miejscu. Używałem wtedy pasty 3M z białym korkiem, młody byłem i głupi :tongue4:

Opublikowano

Efek mega gratki :good:

Opublikowano
  • Autor

Teraz wiem, że trzeba to robić najlepiej w słońcu

chyba zle mnie zrozumiales :tongue4:nie poleruje sie w sloncu !!! dlatego napisalem, ze podlewalem woda :wink4:

bylo tez w miare odpowiednie zachmurzenie, ktore rowniez widac na zjeciach :wink4:

Polerowalem tylko te elementy, ktore byly w cieniu, jak temp. lakieru byla odp. ( chlodny/ zimny lakier ) blacha + lakier szybko lapie temp. i szybko ja tez gubi w cieniu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.