Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Belka już dawno naprawiona i jak nie jesteś w temacie to po co się odzywasz :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 20:59_________________________________________________

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Eee tam, Pablo czeka na zime co by jakiś filar wyhaczyć :naughty:

A z prostą belka to nie takie proste :decayed:

Jak coś to będzie znów szybkie Krakowskie Assistance :polew::decayed:

To jeszcze wymien ta wybrzuszona opone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Belka już dawno naprawiona i jak nie jesteś w temacie to po co się odzywasz :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 20:59_________________________________________________

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Eee tam, Pablo czeka na zime co by jakiś filar wyhaczyć :naughty:

A z prostą belka to nie takie proste :decayed:

Jak coś to będzie znów szybkie Krakowskie Assistance :polew::decayed:

To jeszcze wymien ta wybrzuszona opone :)

Dojeżdze do końca zanim założę zimówki i te 245/35 pójdą już do kosza a przednie 235/35 dam na tył a kupię nowe 225/35/R19 na przód w przyszłym roku :)[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 02:10_________________________________________________Doszła nowa nie wielka lista kolejnych modów :)

A miało być koniec jak na razie :decayed: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 05:32_________________________________________________Zderzak S4 i gwint doszły do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że lista modów nigdy się nie skończy :naughty:

Wiem po sobie, wydaje się, że robisz mod za modem a lista coraz dłuższa.

Felg, to Ci zazdroszczę. Musi być szał jak przejeżdżasz, szczególnie jak jest wrażenie, że koła kręcą się do tyłu.

Jak na tym filmiku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna osoba się mnie pytała jak je dodatkowo jeszcze wypolerowałem czy zrobiłem jakiegoś dodatkowego moda że się kręcą do tyłu jak jechałem osiedlową prędkością, takie jest czasem wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, ale przy takich prędkościach to nie tylko mam8 tak wygląda ;)

ładne auto Pablo :good: już dawno dawno oglądałem, ale nie zebrałem się jakoś na odwagę wetknięcia tutaj mojego 5groszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, ale przy takich prędkościach to nie tylko mam8 tak wygląda ;)

ładne auto Pablo :good: już dawno dawno oglądałem, ale nie zebrałem się jakoś na odwagę wetknięcia tutaj mojego 5groszy :gwizdanie:

To się cieszę że Ci się podoba :wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:08_________________________________________________Jeśli ktoś jest z małopolski i nie ma daleko to wpadajcie w Niedziele pod Galerie Kazimierz jak chcecie się przejechać R8 :kox:

http://akcje.interia.pl/a/piknik_audi[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:13_________________________________________________Panowie co myślicie o takich felgach 20" :gwizdanie: :cool1::decayed:860021856ca7311dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się, śmiej się, zobaczysz bozia Cię ukarze ;( :kox::polew:

Wystarczy mi komentarz naszego Pana Mgr. Moderatora => "Matko Boska :!:" :polew:

Ten model felunku obczaję w poniedziałek na spocie A6klubu bo jeden kolega właśnie je kupił i już przyjedzie z założonymi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się, śmiej się, zobaczysz bozia Cię ukarze ;( :kox::polew:

Wystarczy mi komentarz naszego Pana Mgr. Moderatora => "Matko Boska :!:" :polew:

Ten model felunku obczaję w poniedziałek na spocie A6klubu bo jeden kolega właśnie je kupił i już przyjedzie z założonymi :decayed:

mgr pisze sie bez kropki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się, śmiej się, zobaczysz bozia Cię ukarze ;( :kox::polew:

Wystarczy mi komentarz naszego Pana Mgr. Moderatora => "Matko Boska :!:" :polew:

Ten model felunku obczaję w poniedziałek na spocie A6klubu bo jeden kolega właśnie je kupił i już przyjedzie z założonymi :decayed:

mgr pisze sie bez kropki :)

Fakt za szybko pisałem :gwizdanie:

Ty masz dobre plecy chyba bo w wieku 15 lat i taki papier z wyższym wykształceniem mieć :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:19_________________________________________________Kratki podświetlane kupione, tylko zamontuje i dam nowe fotki :)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 13:32_________________________________________________Dzisiaj był mini spocik z Michal19

Pozwolę sobie zarzucić fotki.

Michał zrobiłeś interes życia z tym zderzakiem :wink4:

88cb13ca3bc945d3m.jpg65b503b6522f88aem.jpga0abcac2739adf2bm.jpg71f6f4bfce032f50m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ten VW ma klubowe ramki czy to tylko photoshop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że w B5 były składane lusterka tak jak ma Michał u siebie i za***isty jest to patent który muszę wyrezać u siebie za jakiś czas :kox:0296b13c8bc98449m.jpg

Pablo, ten VW ma klubowe ramki czy to tylko photoshop?

Żaden photoshop, tylko inne autko KERCZIEGO bo też był z nami :banan2::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki bajerek jak składane lusterka elektrycznie to tylko dla vipów były :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, za***iście wygląda twoja fura :drool:

Dzięki :)

A ja Tobie zazdroszczę że masz :quattro::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyrezane zostały kratki podświetlane po lifcie :kox:seba1-2 :notworthy:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 01:48_________________________________________________A w tym samym czasie uciekła mi przed nosa prze za***ista okazja, zderzak KOMPLETNY S4 za 850zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak tylko się pojawił na allegro dostałem cynka ale dosłownie brakło 3 minut bo już jak dzwoniłem do gościa to rozmawiał z kimś kto od niego kupi w poniedziałek ten zderzak :angry:

Jak się tylko dowiem że to ktoś od nas to ma gwarantowanego bana :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-b5-zderzak-przod-oryginal-kompletny-i1207793040.html :ranting1: :ranting1: :ranting1: :rant::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Cie nie ma w battalionie my friend :naughty::decayed::cool1:

chyba by się należał taki prezent :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...