Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Filmik z dziwnym dzwiekiem z silnika


r4fcio

Rekomendowane odpowiedzi

jutro podam tobie namiary na sklep gdzie kupiłem(przez net), dzisiaj nie mam już czasu, kolesie znają się na rzeczy i dobiorą takie części żeby pasowały

pozdr

to ja tez prosze namiary do tych kolesi.dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie adres strony, to jest akurat link do takiego sprzęgła jak ja mam AVF, 1.9 2004 rok, plus gumki w moim jest ich 6szt, namiary są w kontakcie na stronie, proponuje wysłać maila z zapytaniem co i jak zanim kupicie

http://www.newageproduct.pl/?page=shop&run=det&id=220

pozdr i powodzenia

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co na filmie kolegi, może aż tak bardzo nie hałasuje ale jest słyszalny chrobot i to po włączeniu klimatyzacji, mechanik powiedział że jest to jakieś łożysko klimatyzacji. za 10 tys. km czeka mnie wymiana rozrządu to trzeba będzie się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co na filmie kolegi, może aż tak bardzo nie hałasuje ale jest słyszalny chrobot i to po włączeniu klimatyzacji, mechanik powiedział że jest to jakieś łożysko klimatyzacji. za 10 tys. km czeka mnie wymiana rozrządu to trzeba będzie się tym zająć

mam to samo moj mech powiedzial ze sprzeglo alt,jutro bede wymienial[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________sprzegielko wymienione i cisza,niepotrzebnie inwestowalem w napinacz,chcieli wymieniac pompe wspomagania i klime,dodam ze do wyjecia alternatora bynajmniej w moim aucie nie trzeba wysowac przodu,obcinac srob itp,po odchyleniu alternatora w dul,dolna sroba wyjdzie spokojnie bo w uchwycie jest 1,5 cm wyciecie skonstruowane specjalnie do tego typu operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie

ale halasuje, strzela tylko na wolnych obrotach i przy wylaczonej klimie lub na econ

jezeli wlacze auto, slychac ze sprezarka sie zalacza i strzelanie ustaje

co to moze byc, te gumki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie

ale halasuje, strzela tylko na wolnych obrotach i przy wylaczonej klimie lub na econ

jezeli wlacze auto, slychac ze sprezarka sie zalacza i strzelanie ustaje

co to moze byc, te gumki?

99%gumki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dźwięk od około 2 tygodni, co zgrało się w czasie z uwaleniem czujnika G65. Więc chyba można te fakty ze sobą powiązać? Dźwięk przypomina pracę tłoka kompresora/sprężarki powietrza :mysli: Słychać praktycznie cały czas na wolnych obrotach. W tym tygodniu wymienię czujnik i będę wiedział, czy na pracującej klimie też będzie słychać. Na alternator to trochę za wysoko słychać, dźwięk jakby z niższych poziomów dobiega, aczkolwiek przy klekocie silnika trudno to na słuch ustalić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...