Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uchwyt pod telefon - ale co dalej ??


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach nic nie zmieniałem włączyłem bt i jak znalazł mi bt audi to na stałe powiązałem wpisując kod i to wszystko - dziła jak tzreba i książka jest i odbieram , nawiązuje połącznia bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach nic nie zmieniałem włączyłem bt i jak znalazł mi bt audi to na stałe powiązałem wpisując kod i to wszystko - dziła jak tzreba i książka jest i odbieram , nawiązuje połącznia bez problemu.

Też tak zrobiłem i mimo to, gdy przychodzi połączenie, odbieram naciskając przycisk "odbioru" w telefonie, a zestaw głośnomówiacy nie przejmuje rozmowy. Odwrotnie, w przypadku połączeń wychodzących jest OK. Może masz nowszego Solida. Mój to Samsung Solid B2100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C3550 - może w takim razie zaktualizuj soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że ktoś odkopał temat przynajmniej się dowiedziałem o posiadaniu zestawu głosno mówiącego w aucie :D, Na dniach miałem zamawiać tunel i wyrzucić to szpecące badziewie... Dzieki Panowie :banan:

ps. a Twoj telefon jest powiązany z Bl z audi? czy tylko połączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki Wam i temu tematowi po 9 miesiacach używania autka skapnąłem sie ze mam bt :facepalm::decayed::decayed::decayed:

Ten sam problem:grin: też po przeczytaniu tego tematu wsiadam do auta-->włączam bluetoth--->audi UHV:wink: i wszystko działa super no chyba że jeszcze jest możliwość wyświetlenia kontaktu na Fisie a nie tylko numeru to byłoby pięknie!! A z uchwytem już się pogodziłem mimo że kumpel wsiadając prawie go zerwał. Przykleiłem do niego zwykły uchwyt na tel i jakoś to wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uchwytu to mozna cały tunel zmienic, z co do wyswiaetlania nazw kontaktow to włącz w telefonie kontakty z telefonu a nie z sim i wszystko będzie wyświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy uchwycie i adapterze I-gen (Z kabelkiem) + nokia 6230i też da się ustawić aby wyświetlało coś więcej na FISie niż tylko napis phone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę was męcze ostatnio pytaniami ale dopiero poznaje ten samochód. A tu odgrzeje temat. Działa mi bluetooth wszystko pięknie, ale denerwuje mnie ten taki pojedyńczy bardzo głośny dźwiek przy każdym wsiadaniu i wysiadaniu z auta, za każdym razem jak telefon łaczy się z samchodem. Bijący aż po uszach.

Czy ktoś zna jakiś myk zeby to wyciszyć? Łaziłem po ustawieniach ale nic nie znalazłem, przestawiłem język w radiu na angielski, jest łatwiej niz po holendersku ale nie widze takiej opcji. Radio to Bns 5.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam koledzy coś takiego u siebie. Co możecie mi podpowiedzieć?

P1010750.jpg

Proszę o wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz adapter z kablem. telefon masz do wyboru. nieznaczny ale wybór

i teraz masz dwa wyjścia, albo kopia karty SIM, albo drugi numer do auta.

wpisz w google/ebay cullmann audi to zobaczysz jak to wygląda.

mDVQul7A_y-YQm6ICnUkK6Q.jpg

uprzedzę pytanie, BT nie masz bo po pierwsze masz wersję I zestawu, po drugie BT dokładali od modelu rocznikowego 2003-2004

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie w którym dokładnie miejscu znajduje się centralka czy sterownik tego telefonu I-gen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...