Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uchwyt pod telefon - ale co dalej ??


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w aucie zamontowany taki uchwyt pod telefon.... wiem że czegoś tam brakuje, tylko czego :mysli: nie mam na myśli telefonu, ale jakiejś specjalnej dokładki... ma ktoś coś takiego u siebie ?? jak to w ogóle ma wyglądać ?? w sumie wolałbym to ściągnąc całkowicie, ale obawiam się że zostanie dziura w kokpicie :(

telefonzmianarozmiaruhn2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest super sprawa bo masz tam antene ładowarke i zestaw głośnomówiący , dokładke kupujesz do wybranego modelu telefonu i kosztuje jakieś 600/700 zł w ASO .

W moim jest zamontowana tu gdzieś widać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13357.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam identyczny zestaw i juz sie dowiadywałem w ASO o uchwyt do mojego telefony (600/700zł). Mam pytanie czy sa do kupienia jakieś zamienniki albo używane uchwyty (nokia 6230i) czy jedynym wyjściem jest ASO?

PS. A moze jest sposób zamiany uchwytu na jakis system bluetooth aby pasowało do wszystkich modeli telefonów z bluetooth??

Pozdrawiam.

radek.z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest i uchwyt i bluetooth.Może też masz bo ja wiem dzięki koledze z forum o nicku ONO.Wejdź do auta włącz w telefonie bluetooth i wyszukaj urządzenia.Może znajdzie i masz problem z głowy.Na allegro widziałem te adaptery do 6230 po 450 zł.Ja poszukuję do Nokii E50 ale chyba jeszcze takiego adaptera nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

chmiel11 = twoje slowa okazały sie prorocze, mam bluetooth. Zrobiłe jak powiedziałeś i teraz ciesze sie zestawem głośnomówiącym w moim a4,

Dzięki za pomoc.

PS. Znalazłem uchwyt do swojego zestwu, prosił bym o potwierdzenie. Uchwyt w samochodzi mam taki jak u Michasa.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140177545139&sspagename=ADME:X:AAQ:UK:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko mam navi rns-d i jak wyszukuje telefonem urządzeń bluetooth w aucie to nic nie znajduje. Nie mam bluetootha-a czy jest może nie wyłączony bo prawdopodobnie mam zestaw głośnomówiący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz taki uchwyt do telefonu jw to masz zestaw głośnomówiący, ale nie zawsze to idzie w parze z BT (wyszukuj telefonem od razu po odpaleniu auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w aucie zamontowany taki uchwyt pod telefon.... wiem że czegoś tam brakuje, tylko czego :mysli: nie mam na myśli telefonu, ale jakiejś specjalnej dokładki... ma ktoś coś takiego u siebie ?? jak to w ogóle ma wyglądać ?? w sumie wolałbym to ściągnąc całkowicie, ale obawiam się że zostanie dziura w kokpicie :(

http://img57.imageshack.us/img57/5779/telefonzmianarozmiaruhn2.th.jpg

Też po zakupie auta mam taki właśnie uchwyt jak kolega Michas. Chciałbym dokupić taką "dokładkę" do telefonu komórkowego "Samsung Solid". Gdzie mogę taką "dokładke" kupić (oczywiście poza ASO) i jak to uruchomić ? Sporo czasu już minęło od tego pierwotnego posta kolegi Michasia, więc może ktoś posiada więcej wiedzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po zakupie auta mam taki właśnie uchwyt jak kolega Michas. Chciałbym dokupić taką "dokładkę" do telefonu komórkowego "Samsung Solid". Gdzie mogę taką "dokładke" kupić (oczywiście poza ASO) i jak to uruchomić ? Sporo czasu już minęło od tego pierwotnego posta kolegi Michasia, więc może ktoś posiada więcej wiedzy na ten temat.

Włączasz Bluetooth w telefonie i zgłosi Ci się audi, robisz powiązanie (kod czy hasło jest 1234). Działać będzie też bez adaptera, więc nie jest on konieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODEL 2001 więc nie sądzę czy BT będzie w aucie...chyba że poprzedni właściciel był rezaczem.:naughty:

do tego pewnie masz taki.... tylko że poprzedni model adaptera, bez styków na panelu?

właśnie RÓŻNIĄ SIĘ ONE między sobą PODŁĄCZENIEM adaptera komórki na panelu. ten z kablem nie ma styków (GENERACJA 2) tylko gniazdo od tyłu (GENERACJA 1)

musisz na eBayu kupić sobie adapter dla telefonu lub KOMPLET razem z telefonem.

niestety nie będziesz miał książki tlf. na FISie.

bild-15468.JPG$T2eC16V,!)kE9s4Z+0HyBRYZ85dUt!~~60_35.JPG$(KGrHqZ,!iIE++MR-KsZBQK6(q7cqw~~48_72.JPG

wpisz CULLMANN AUDI to znajdziesz więcej wyników.

a ha.... wersja z kablem nie ma w ofercie adaptera I Phone..

jak masz program ETKA. WEJDŹ w KATALOG AKCESORIÓW rys 060-15 lub 060-20.... tam masz wypisane wszystkie modele telefonów komórkowych jakie są dostępne dla danego MOCOWANIA...a masz ich 2... GENERACJA 1 oraz GENERACJA 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście auto ma Bluetooth (obecnie jest to model z 2004 r. - zapomniałem zmienić w profilu). Dziękuję za podpowiedź. Telefon podłączył się bez problemu. Hasło 1234. Wypróbowałem działanie telefonu z podłączeniem za pomocą Bluetooth'a. Mam w związku z tym kilka uwag. Otóż połączenia wychodzące działają prawidłowo - wybieram numer abonenta w telefonie, czekam na połączenie, zgłasza się abonent w zestawie głośnomówiącym, prowadzimy rozmowę i jest OK. Natomiast w przypadku połączeń przychodzących - abonent dzwoni do mnie, dzwoni dzwonek w telefonie, po chwili słychać również dzwonek w zestawie głośnomówiącym, na wyświetlaczu FIS wyświetla się numer dzwoniącego, naciskam przycisk odbioru połączenia w telefonie, rozmowa się rozpoczyna, ale nie słychać rozmowy w zestawie głośnomówiącym, tylko w telefonie. Gdzie może być przyczyna problemu ?

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Okazało się, że przyczyną problemu jest telefon SAMSUNG SOLID i jego współpraca z zestawem głośnomówiącym. Podłączyłem do zestawu głośnomówiącego inny telefon i komunikacja z zestawem głośnomówiącym działa OK w obie strony. Muszę się zatem przyjrzeć dokładniej telefonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam solida i u mnie działa bez problemu. Może nie powiązałeś na stałe telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam solida i u mnie działa bez problemu. Może nie powiązałeś na stałe telefonu ?

Mam ustawione w telefonie Bluetooth - Aktywacja - Wł oraz dla znalezionego urządzenia Audi UHF 1596 w ustawieniach: Autoryzowane urządzenie - Autoryzacja na Tak (tutaj jest podpowiedź, że autoryzacja może umożliwiać urządzeniom zdalnym dostęp do urządzenia użytkownika bez jego powiadamiania).

Jakie ty masz ustawienia w swoim telefonie Samsung Solid, że komunikacja działa prawidłowo w dwie strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki Wam i temu tematowi po 9 miesiacach używania autka skapnąłem sie ze mam bt :facepalm::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki Wam i temu tematowi po 9 miesiacach używania autka skapnąłem sie ze mam bt :facepalm::decayed::decayed::decayed:

I to jeszcze nie koniec odkrywania tajemnic audi. Ja mam auto ciut ponad rok i jeszcze go nie odkryłem całkowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie przychodzące można odebrać przyciskiem w samochodzie (tylko jakim ?), co następnie uruchomi zestaw głośnomówiący ?

Czy wyłącznie można odebrać połączenie tylko w telefonie, co powinno uruchomić rozpoczęcie rozmowy w zestawie głośnomówiącym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze bez kierownicy od b7 z opcja odbioru telefonu z kiery sie nie obejdzie, pamiętaj tylko ze po wymianie kiery w czasie wypadku poduszka nie wystrzeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze bez kierownicy od b7 z opcja odbioru telefonu z kiery sie nie obejdzie...

A czemuż to kierownica musi być z B7 ?

Przecież w B6 też są kierownice multifunkcyjne.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...