Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maniek wrzucileś może fotki z wczoraj??? :mysli:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ramki mam FIRMOWE :naughty: Naklejka tez juz jest wiec poki co nic nie potrzeba. Dzisiaj bylem we Wro i piekne mi spalanie wyszlo!! 8.1 l / 100km non stop 130-140! Pierwszy raz :tongue4: A z miejscowa to ja i tu i tu mam blisko wiec obojetnie.

A ulotki bedzie mozna gdzies kolo 10.02.11 troche porozwozic bo teraz to sredni pomysl. Kazdy kto bedzie chcial to sie zgadamy wtedy na konkretna godzine i przelecimy jakies rejony. Ulotki kazdy ma na wzor wiec problemu bie bedzie. Ja tez jeszcze ich porobie ciut :tongue4:

A z kobietami to oczywiscie dobry pomysl, bo moja tez ma A4 ( sam ja przekonalem :evil:) tyle ze 1.9TDI AJM 115KM 2000R :naughty: tylko czy juz na nastepny zlocik czy moze poczekamy z nimi na wiosne? :kox:

Maniek jak fotki juz beda na poczcie to pusc mi strzale co bym obadal :naughty::hi:

Opublikowano

sorry Panowie jak i widze również Panie ... obiecałem i nie byłem ... niestety sprawy zwiazane z pracą mnie zatrzymaly - spotkanie lekko sie przedłużyło i ....

następny zlocik i ja będe ...

do zobaczyska :)

Opublikowano

Trzymamy za slowo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dogass a patrzyles palko te naklejki co chce zamowic? wydaje mi sie ze lepsiejsze ale jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje... plytke mam juz nowa wypalona ;P a i w tygodniu mam warsztacik umowiony na oblukanie hantli moich by to lepiej wygladalo przy "bokach" :kox: i glosniki musze odpalic w dzwiach prawych bo mnie kur... bierze :no:

z ulotkami to sie zgadamy no problemo...

Z kobietami to mi tam wsio ryba moga byc nie musza bez roznicy ;P

Ja wam swojej nie pokarze bo zamiast o autach to wam :slina::polew:

Kolego Martini_dy zapraszamy serdecznie im nas wiecej tym ciekawiej... :hi:

Opublikowano

Ja ramki też mam firmowe więc dzięki, naklejka też jest. Mi też obojętne czy na szybowisko pojedziemy czy do chatki. I tu i tu jest ok. A co do fotek to już właśnie wrzucam. Wczoraj mnie prawie w ogóle w domu nie było ale już się poprawiam i biorę do roboty. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________Fotki są już na naszej poczcie.

Opublikowano

Witam.

Niestety 18.02 mi totalnie nie będzie pasował żeby się spotkać:)) akurat wtedy bede miał lot powrotny do domu i będę 21.02 w Polsce. No ale spokojnie róbcie zlocik ja się pojawię na kolejnym. Zdjęcia na jakiej poczcie są umieszczone?

dykan

Opublikowano
  • Autor

Dykan gdzies tam wczesniej (pare stron) jest login do poczty i haselko...

Na naklejki i ramki reflektujesz?

Maniek 85 ok nie ma musu ;) macie ramki i naklejki to i dobrze ;)

Opublikowano

Arre thx. Jedna naklejka no i 2 rameczki for me please.

Rozumiem ze ten topic jest wyłącznie w temacie zlotów? Co jeśli byśmy chcieli pogadać typowo o autkach , coś naprawić itd?? gdzie naprawić ,wasze doświadczenia ,porady. Nie mowie tematach które szukać trzeba na forum ogólnym audi a4 ale najlepiej miedzy nami z jednej wiochy.

dykan

Opublikowano
  • Autor

Dykan nie ma za co ;) zreszta jak znalazles te dane do poczty to wpisz je tutaj by inni tez szukac nie musieli :gwizdanie:

Tutaj mozna pisac o zlotach i o wszystkim co dotyczy naszych maszyn doswiadczen z naprawami mechanikami itp :naughty:

Opublikowano

Okey Pany. jako samozwańczy zastępca Prezesa Arre informuję że login i hasło na Gmailu do zdjec jest jak poniżej:))

Mamy konto na gmail.

login: a4jelenia

hasło: audijelenia

W zakładce kopie robocze są spakowane zdjęcia ze spotu.

Skoro można w tym temacie to prosiłbym was o porade ,rade sugestie itd . Jako użytkownik Audi marzy mi się FIS. Na forum kiedyś chciałem zglebić ten temat i się dowiedziałem że fisa przekłada sie bez problemu ale w audicach A4 do roku 98 . Powyżej jest to ponoć wyższa szkoła jazdy ( cos z immobilajzerem itd) Kolejno nawet na allegro nie znajdywałem odpowiednich liczników z pełnym Fisem do poliftów. I tak oto przestałem szukać a bardzo bym chciał taki Fis mieć. Jakie są wasze rady,doświadczenia? może znacie kogoś kto może Fisa do Polifta załatwić no i potem jakos założyć? Ja Noga jestem w takich sprawach i potrzebowałbym pomocy.

Good Bless America

dykan

Opublikowano
  • Autor

hehe Dykan sprawa z licznikiem jest taka ze masz prostsza sprawe jesli chodzi o kochy bo masz juz 32 pinowe wiec nie musisz przerabiac... Jesli chodzi o imo to masz gorzej bo trzeba go zgrac (licznik z immo) jest gosc podobno w jg co to robi bez problema...

Musisz miec licznik poliftowy z kostkami 2x32 - zielona niebieska do tego manetke z fisem i kostke do tej manetki. Przekladka wyglada tak ze zakladasz manetke wyjmujesz jeden licznik zakladasz drugi podlanczasz wszystkie kochy a potem juz zabawa dla fachowca co to zgra razem... Z tego co wiem to jak amsz pin do licznika to latwiej ma fachowiec.

Ja mam taki licznik z fisem ;P u mnie to wyglada gorzej bo bede przerabial kostki z 2x26 na 2 x32 ale za to z immo walczyc nie musze bo nie mam w liczniku... tak czy siak do fachowca tez bede musial jechac by mi ustawil KM...

Opublikowano

Arre czy ty masz licznik z Fisem ale poliftowy? czy masz do 98 roku. Problemem jest to ze na aukcjach niby piszą ze licznik z Fisem do audi a4 z roku 97-2000 ale cholera go wie czy nie oszukują.

dykan

Opublikowano
  • Autor

ja mam jeszcze inny bo od a6 c5 ale z tego co widzialem to wszystko jest takie samo... rozroznic latwo... przedliftowe fisy maja kostki zolta i niebieska bodajze i sa 2x26 poliftowe maja niebieska i zielona 2x32 ot cala filozofia :naughty:

Opublikowano

I see:)) Najgorzej jest wtedy gdy masz licznik zakładasz a roboty specjalisty nikt nie wykona bo takowego ciężko znaleźć :)) No trudno muszę pomyśleć nad tym . szkoda by było wywalić kilkaset złotych i nic z tego nie mieć. Nigdy nie masz pewności czy kupowany licznik jest sprawny i czy czasem jak go kupisz nie będziesz musiał go naprawiać hehe. ot to jest dylemat;))[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________No zobaczymy co z tym licznikiem . Moze jeśli ktoś z was jakiś wychaczy to dajcie znak. No i z tym fachowcem tez by było fajnie jeśli ktoś takowego zna;)).

Okey Kolejny temat:

- czy staracie się regenerować lakier np po zimie? wiem ze troszkę osób jeździ do Goduszyna do niejakiego Dobosza- salon kosmetyki i tak ponoć gość robi niezłą polerkę "regeneracje lakieru" . jakie jest wasze zdanie i opinie. Ja mam mase drobnych rys i jedna taka mega idąca przez cała lewą stronę od Choinki . kiedyś ojciec wziął furę i ponoć za blisko krzaka smignoł . nie jest to głęboka rysa wręcz niewidoczna ale mnie wkurza.

Kolejna sprawa - zawieszenie - co jak co audi bez zawieszenia 1BE wygląda jak wóz drabiniasty. jakie byście polecili obniżenie żeby to jakoś wyglądało a i za nisko nie było . W moim przypadku zmieniłbym jako cały komplet czyli amorki plus sprężynki ( podajcie swoje typy oraz koszty no i gdzie najlepiej kupić a potem założyć).

Na lato śmigam na oryginałach audicowych 16. takich samych co miał kolega "Raker" na zlocie ten z Audi 2.5 TDI

dykan

Opublikowano
  • Autor

licznik latwo sprawdzic podlanczasz pod 12 v i patrzysz jak fis swieci itp

Ja swoj licznik dostalem za free... ale to juz inna historia.. fis ma ze 3 linie wypalone ale to norma... specialista z JG gdzies tu jest nr do niego w naszym watku... jak bedziesz chcial to Ci znajde ten nr...

Lakier pasta tempo lub cos podobnego i jazda... :kox::naughty:

Zawias mam BE wiec nie pomoge... :hi:

Opublikowano

Arre spoko jeśli taki numer masz możesz zapodać . ja jakoś poszukam FISA na allegro . aha Jak wygląda sprawa z pojemnościami silników czy 1.6 może mieć licznik od 1.8? i jak wygląda sprawa z przebiegiem. Rozumiem ze pewnie ten owy specjalista przegrywa stan licznika na nowy? Jka bys kiedyś miał albo syszał o kims kto am Fisa do polifta to daj znak;))

Zerknij na link :

http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-8do919880r-pelny-fis-i1403963859.html

zgodnie tym co napisałeś wtyczki ma idealne do polifta ?

Opublikowano
  • Autor

ta z 1.6 moze byc do 1.8 itp ten co podales jest idealny tyle ze drogi jak jasny pierun ;) stan licznika przegrywa owy majster... nr poszukam...

Opublikowano

A ile Twoim zdaniem powinien kosztować taki licznik?? Wiesz jakbym miał pewność na 1000% ze będzie założony do auta mojego i ów spec go podłączy to mógłbym za niego tyle dac. kwestia zkaupu nie jest problemem bardziej chodzi o to jego zgranie zeby smigał. bo wiesz kupic kupie ale chyba sam bym go nie założył ;)

Opublikowano
  • Autor

Cytat: arre 29 Październik 2010, 21:48

a i podaj mi tego goscia od FIS-a z JG jak mozesz...

proszę 600 331 830

To jest nr od fachowca od licznikow zadzwon do niego jutro i sie dowiedz

Za ladny liczniki z fisem max 200 plus do tego manetka okolo 100 chociaz do sedana mozna juz za 50 zl znalezc

Zalozyc zalozysz sam bo to raptem 2 srubki i przepiecie kostek no i manetka to juz chwila rezanka ale tez nic trudnego wsio tu na forum jest

Kwestia tylko tego immo u ciebie nieszczesnego ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.