Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Połączyc sie z ECU nadal nie mozna bo ktos grzebał w immo a diagnostyka idzie przez immo ale cały ból auta był czujnik położenia wału. Po wymianie auto ozyło. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj arre wyposażył moją niuniu w cztery letnie buci P 6000 :naughty: polecam ten serwis szybka fachowa profesjonalna uczciwa obsługa :good:

szybka i fachowa - po wjeździe na podnośnik nie zdążylem wysiąść z auta a oponki już były wymienione i założone a zima spakowana w bagażniku :good:

fachowa - po wymianie zostały jescze śruby :good:

uczciwa - nadmiar śrub został zwrócony do rąk własnych :good:

100% POLECAM :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Dudziu dobre :decayed::naughty::evil::polew:

A do Wojtka sie wybieram wybieram i wybrac sie nie moge :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami fachowcy nam tu rosną :brawo: dobrze dobrze chłopaki :good:

Ktoś się może wybiera do Rothenburga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uda mi sie skończyc ta cabrio to chyba sie wybiore z kumplem. Chociaz marne szanse na to na razie auto jest w stanie rozłozonym :angry: deske zdjeta zeby sie dostac do elektryki która jest w stanie tragicznym sama platanina kabli :wallbash: jezeli auto odpali to bede :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój ostatni dzień pracy w obecnej firmie :cool1: od poniedziałku trzeba sie aklimatyzowac w nowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skomentować tak jak "Ludzie z Forum"?? to będzie tak: Grill bez znaczka :thumbdown::sick3: , cooler kompletnie nie pasuje do tego modelu :thumbdown: , zderzak przed lift :no:.... ewentualnie plus za to że sam coś próbujesz :>

:polew: :polew: :polew:

A tak serio :tongue4: jak już zmontujesz całego to podjadę zobaczyć :naughty: ale z tego co do tej pory widziałem to wszystko idzie w dobrym kierunku. I za***isty plus że nie czaisz się robić czegoś czego CHYBA jeszcze nikt nie robił ( wkładać z A5 do B5 ). A po obejrzeniu garażyku to powiem tak. Ja musze mieć porządek dookoła jak coś robie a u Ciebie troche...nieład :polew::tongue4: ale jestem pod wrażeniem wyposażenia i tego że mimo że na siano PEWNIE nie narzekasz to wolisz robić sam niż dać komuś i płacić :good: Z chęcią kiedyś jeszcze przyjadę coś pogrzebać. A Arek w końcu wyrezał coś z tym TEMPOMATEM?? Bo niby byłem chwilkę a oczka już miał... szkliste :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek założył manetke i pociągnął kable do ecu i problem bo u niego nie ma tej białej wtyczki więc jak doczyta to będzie walczył dalej. A co do coolera ;( mrogal taki już włożył ale boczki przespawywał na alu i nie ma kratek,a ja mam bez przeróbki coolera i z kratkami więc chyba jestem pierwszy :decayed:

a i gdybym na siano nie narzekał to nie jeździł bym b5 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Vice sam jestes szklisty :gwizdanie: :decayed: chyba za duzo pracujesz tak jak ja ze juz dobrze nie widzisz :no::mysli:

Po jednym piwie to szkliste to te Twoje lampiony byly :kox::slina:

A swoja droga to jak do vody ze mna siadziesz kiedys to sie zobaczy kto bedzie szklisty :tongue4::polew:

Za taki text powiniene dostac green balla ale ze przyjechales to Ci odpuszczam :naughty:

Co do Tempo to d*pa ze mnie :wallbash: bo nie doczytalem ze te biale kostki i latwy montaz to w dieslu :sick3: benzyna ma wyzsza i bardziej zaawansowana technologie :wink4: i trzeba wiecej narzezbic zreszta do edukowac sie musze jeszcze :tongue4: w kazdym badz razie manetka zamonotowana tylko teraz nie mam pozycji z przodu i z tylu :no::disgust:

wiec zapewne rzezba jutro na sloneczku :polew:

Zreszta od poniedzialku kolejne rzezbienie i zmiany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staniemy na kreske to zobaczymy kto ma jaka technologie :tongue4::polew::kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:35_________________________________________________I nie pyskuj ;) bo manetki nie dostaniesz :gwizdanie: :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he taa :polew: mimo ze nie wciagalem nigdy to z tymi trendami masz racje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra!! Arek tak tu piszczy z ta kreska ale ja do tego całego bałaganu wziąłbym jeszcze Rakera 2,5TDi i jakąs serie 1,8T. Może teraz na spociku wybierzemy jakies miejsce ciekawe?? Np na tyłach szpitala na ogińskiego?? Bo na obwodnicy to nie ma co szaleć...

A z tymi oczkami szklistymi to niech już Ci będzie że zmęczony byłeś :gwizdanie: :polew: :polew: A na inne dobre rzeczy umówimy sie niedługo. Ciepło jest, altankę odświeżyłem, grill też już porobiony po zimie. Ale to wszystko na spocie obgadamy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass ja nie piszcze z ta kreska bo sprzet nie gotowy :disgust: ale ciekaw jestem jak bysmy staneli co to by bylo ale na SUCHYM :evil:

Rek1n tube jakas mam :mysli: jak bys chcial... wzmaka niestety niet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burus mogą być w Auto-Hale, na Sudeckiej w którymś ze sklepów a jak nie to można samemu zrobić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...