Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam doła coś ze skrzynią i sprzęgłem z okienka inspekcyjnego koła zamachowego opiłki metalu latają i coś sie posypało w środku jak odpale to rzęzi i coś sie mieli jutro zrzucam skrzynie, ps witam koleżanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uuu to bedzie rezanko :banan: zjem obiada i wpadne pomoc palo ;) dogass tez ma byc na jeleniej bo gumy wyhaczyl na gieldzie fajne i ma jutro zakladac pewnie tez zajrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieta pojawiła się w squadzie i nastapiło ożywienie...:) Panowie i Panie:) może w sobote spotkanko????

Raker często widuje Cie na Sygietyńskeigo kolego:) ale kolega zapatrzony przed siebie i nikogo nie widzi:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur...de nawet dudziu sie pojawil:whistling:

mnie w sobote nie ma :decayed:

spot jak cos to w piatek popoludniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce? hmm ostatnio to parking na sudeckiej na przeciwko starego cmentarza ale mozemy zmienic...

Godzina 18-19?

Jak ktos ma sugestie badz miejsce godzina sie nie podoba to pisac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam wsio ryba czy MATEX czy kolo mercurego... chociaz parkingu kolo mercurego bardziej zaciszny i mniej sie ludzisk kreci ;P i miejsca wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobczymy kto się zgłosi. Jak będzie więcej niż 5 aut to też przyjade... A czemu tak? Bo muszę gonić z Legnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh cos watpie by 5 aut bylo

ja moge zawitac i dudziu to 2

reszta cicho siedzi

burus ma maszyne rozebrana

i to by chyba na tyle bylo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak!!! WIEJE SANDAŁEM więc jutro mnie nie będzie bo bez sensu mam gnać z Legnicy żeby się z Arkiem spotkać. Dudziu jak masz jakies tematy to pisz na pv albo dzwoń - numer masz :) ewentualnie będę jeszcze we wtorek to możemy się zgadać. Raker też odzywa się raz od święta i jeszcze z pretensjami :P a jak przychodzi co do czego to siedzi przy mięsnym jeżu i nawet nie zaglądnie... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dzisiaj o 19 ale nie wiem czy ejst sens jak ma byc burus Ty dudziu i ja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by bo i tak sandalem wieje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie zapłaciłeś ze 100 za wymiane pipko! Trzeba było powiedzieć to by się zrobiło! Ja nie wiem co z wami ludziska... Przecież takie forum jest też po to żeby nie płacić bóg wie ile za bieżące naprawy. Takie pierdoły to tylko pretekst żeby się spotkać, pogadać a przy okazji zrobić co trzeba :) Chyba że mi się cos poj...bało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...