Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuźwa!! kope lat chopaki... widzę ekipa stała i wytrwała, a moja niunia- czeka bidna aż ją poskładam, jeszcze tylko lampy , rozrząd,wrzucić silnik,malowanko i na spocik,pozdrawiam

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeah:) karl dał oznaki życia:) hehehe... squadaj niuńke i do zobaczenia:)

Opublikowano
  • Autor

Cholera to wujek Karl zyje?:shock3: nie moze byc :decayed: hehe to skladania masz jeszcze na 3 miechy :polew:

sprezaj sie sprezaj i robimy jakiegos zlota spota :naughty:

Opublikowano

czekamy czekamy, uwiń sie chociaż przed opadami białego puchu:grin: bo nie lubie jak mi na spocie tyłek odmarza

Opublikowano

To moze jakis spot z popijawa?

Opublikowano

srutututu i uj z drutu tu same wujki abstynenty :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ty mi tu nie pier..... jakie abstynenty? sie ukrywaja kufa tylko... :facepalm::polew:

Opublikowano

EEEeeee abstynent ARKADIUSZ proszony o poprawienie swojego liknka pod każdym podpisem bo się nie ładuje :P A z karlem to będzie tak że przybędzie do nas już w zimie! Jak będzie wcześniej (przed 20.12.2012) to stawiam whyche :)

Opublikowano
  • Autor

no ja abstynent pewnie... jade do wro w sobote na mambojambo to dam ognia :decayed:

a sygnatura poprawiona :facepalm: teraz smiga :naughty:

Co do Karl-a to pytanie w ktora zime sie zjawi :polew:

Opublikowano

Luzik chłopaki damy rady..."wszystko" już mam,teraz tylko złożyć i do Dogassa na malowanko,ale to oczywiście trochę potrwa ;-)

Trzeba wymieniać sensor(sterownik) poduszek jak wywaliły? poduchę od kierowcy mam z anglika,a od pasażera zaślepkę i teraz pytanie co mam dokupić?...

Pozdro !

Proszę o przełączenie trybu sarkazmu w tryb off..:-)

To ja proszę o Chivas Regal 12.....

Opublikowano

Pany u kogo z forum zamawialiście części do swoich autek? musze kupic wahacze ale to żadna nowość raczej...:) Pozdro:)

Opublikowano
  • Autor

U Dzika z forum zamawialem olej i plukanke z Motula

natomiast co do wahaczy to biore od goscia ze swieradowa mastersporty :hi:

Opublikowano

burus zostaw kontakt telefoniczny do Ciebie:)

Opublikowano

793705545 tylko puść wcześniej esa bo nieodbieram nieznanych

Opublikowano

a no to i ja sie przywitam:wink: i pewnie bede potrzebowal porad bo mam awarie :facepalm: pozdrawiam robert

Opublikowano
  • Autor

bhehehehe a jakie ty odbierasz palko ;P :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ooo jakis nowy szakal222 wal co tam trzeba bo widze masz jedyny slyszny piecyk no prawie sluszny ;P i Q tez masz

chwali sie ;)

Opublikowano
  • Autor

hmm a na vag-inie sprawdzales co pokazuje? znam kolesia co siedzi dosc dobrze w audicach - w sumie dwoch

albo do Kawkena jedz ale on wiecznie robota zawalony albo jest jeszcze gosc za stadionem

do obu mam nr... jak uszczele wymieniales i turbawke robiles to reszta to jak wrozenie z fusow... fachowca trzeba i tyle...

Opublikowano

daj namiary na pw normalnie masakra dziwi mnie tylko jak to sie moglo stac ,a vaga nie posiadam bo nie moglem na 7 uruchomic ,pewnie na zlosc glowica gdzies pekla i bedzie koszt i tak juz sporo mi kasy z portfela ta akcja wyjela, a jakbym mial 2,7 biturbo to bym sie cieszyl ,to jest sluszny piec tylko drogi w utrzymaniu za drogi jak na moje mozliwosci moj to chyba seria ? chyba :grin:

Opublikowano
  • Autor

Glowica to pol biedy chociaz jak uszczelke robiles to powinni sprawdzic... chyba ze ktos przekrecil ...

Kwakena masz w cieplicach na przeciw bylych warsztatow szkolnych mechanika

co do goscia za stadionem to szukaj w necie "Diagi" ma swoja stronke :hi:

a 2.7 BiT to moje marzenie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.