Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to nie można połączyć ?:decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ciezko polaczyc bo malo jest kierujacych nie pijacych :wink:

Rzucajcie propozycje terminow to sie spota skleci w koncu jakiegos moze wiekszego

ja proponuje piatek za tydzien czyli 17.05 godz 19??????

Opublikowano

Pompa nie mogła się zapowietrzyć bo płyn był z poprzedniego zbiorniczka. Zresztą dzisiaj powoli potwierdza się czarny scenariusz ABS do naprawy. Wsiadam do auta po 2 dniach przerwy i cisza - żadnego monitu o układzie hamulcowym. Przejechałam 4 km i na końcu drogi znowu powtórka: wykrzyknik i ABS. Po powrocie do auta odpalam i znowu cisza, dojechałam do domu i nic nie wyświetliło. Wygląda na to że bez wyjęcia sterownika nic nie naprawię. Super byłoby podpiąć go kablem do diagnozy.

Opublikowano
  • Autor

Tez mam sterownik/modul abs walniety - przy pompie jest taka czarna puszka przykrecana na 6 torxow

mam goscia co polutuje te mega cienkie druciki w razie czego ale naprawiac samemu nie wrarto :decayed:

ale bez diagnozy na kompie tego nie stwierdzisz

Opublikowano

To może być czujnik obrotów nie kracz :wink:

Opublikowano
  • Autor

a co tu krakac

sterownik abs mozna dorwac w okolicach 100 zl razem z pompa

kwestia tylko czy jakas normalna - dostepna czy bardziej niedostepna

ja mam wersje niedostepna, namieszalem sam w srodku tak ze lutmajster nie pomogl i bede wysylal gdzies do naprawy

mysle ze max w 200zl mozna sie zamknac wiec bez jakichs mega kosztow

Opublikowano

bania a ten czujnik obrotów to by objawiał się takimi komunikatami? Faktycznie mam coś ostatnio z obrotami na postoju minimalnie drżą a dziś był kłopot z odpaleniem za pierwszym razem...

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co ma czujnik obrotow do abs-u

a w 1.8T obroty faluja bo pewnie masz przepustnice zasyfiona :wink:

Tak czy owak bez kompa to jak wrozenie z fusow ;)

Opublikowano

arre za tydzien jak najbardziej mozna pomyslec o spocie co do godziny ja z matysem mamy od 15 czas

:banan:

Opublikowano
  • Autor

WIec wstepnie piatkowy wieczor - mi sobota ani ta ani nastepna nie pasuje jak cos...

jak ktos ma jakies aluzje to pisac...

Opublikowano

o prosze jak moj cenny czas pan Lewandoski rozpozradził heh

Opublikowano

jak dlamnie to najlepiej w piatek :banan: Ty moim Panie Matusiak wczoraj rozporzadziles :drunk:

Opublikowano
Nie wiem co ma czujnik obrotow do abs-u

a w 1.8T obroty faluja bo pewnie masz przepustnice zasyfiona :wink:

Tak czy owak bez kompa to jak wrozenie z fusow ;)

Obrotów koła xD a nie wał u ;p

ja ze spotem się dostosuję myślę xD

Opublikowano
  • Autor

To jak marudy robimy spota czy juz sie wam odechcialo? :whistling:

Opublikowano

robimy

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

ja podjade asteroida;P

Opublikowano
  • Autor

to ja podjade na hulajnodze moze :facepalm::polew:

Opublikowano

to ja motorkiem :banan: podziękowanie dla wujka arka za paliwko gdy mi w moturze brakło :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a ja was pier.... albo to ma byc spot audi pierwszy jakis wiekszy w tym roku

albo zjad pojazdow jezdzacych... moze ktos na koniu zajedzie?

mzk autobusem tez przeciez wpasc mozna nie?

:grin:

Opublikowano

Żeby nie było że jestem gorsza to ja przyjadę autobusem :tongue4:

Opublikowano

ja :wink: konia moge skolowac z agroturystyki od znajomego :grin: a kiedys prubowalem jezdzic i mnie nie zabilo bydle , to moze jakos szkape doprowadze :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.