Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może dziś kawa na szybko spontan

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W końcu gadasz jak człowiek

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

caly czas pisalem w ten sam sposob

wystarczylo dokladnie przeczytac ;)

razem mozna wiele i chetnie pomoge

Slucham propozycji komu pasuje comiesieczny spot komu nie i kiedy i o ktorej

Opublikowano

Czytałem ;) mi pasuje

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

co miesięczny to nie wiem :P ALE , coś w tym tygodniu chętnie ;) jak znajde robote w JG to się pisze na co miesiąc i częściej , jak nie to będzie ciężko :D


to co kupa spota nie ma ..... ?
to co kupa spota nie ma ..... ?
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

cb6e3b037730dcaa635c45b3f461d531.jpg

zapraszamy, jak cos sie zmieni damy znać, będzie to łączony spot!!!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?

Opublikowano
  • Autor

panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?

Chlopie pijesz do mnie czy co?

masz jaja to zadzwon i powiedz co CI na sercu lezy ;)

ps poczytaj regulamin bo zadnym adminem nie jestem...

Opublikowano

panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?

Chlopie pijesz do mnie czy co?

masz jaja to zadzwon i powiedz co CI na sercu lezy ;)

chlopie! Zadalem normalne pytanie!

To ty masz jakis problem i to nie tylko ja to widze czepiasz sie wszystkich

ja mam dzwonic do ciebie prosze cie, nie bede tracil kasy

jezeli nie jestes adminem to po co odpisales

jezeli ktoras z moich wypowiedzi urazila twoje jaja to przepraszam

Opublikowano

hahahaha

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jak dzieci :grin:

jeszcze do tego taka bida ze na telefon nie maja....

Opublikowano

jak dzieci :grin:

jeszcze do tego taka bida ze na telefon nie maja....

dobra nie bede sie ponizal do twojego poziomu paaaaa

Opublikowano

panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?

Spoty są organizowane wspólnie. Ktoś ma czas i ochotę, rzuca pomysł i jeśli są chętni jest spot. Nie ma tu jednego organizatora

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany polecacie jakieś wycieraczki do audi ? brałem ost. boscha tradycyjne ale jakąś średnio zadowolony jestem, chyba że podróby mi się trafiły..

Opublikowano
  • Autor

panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?

Spoty są organizowane wspólnie. Ktoś ma czas i ochotę, rzuca pomysł i jeśli są chętni jest spot. Nie ma tu jednego organizatora

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

+1

dokladnie tak jest :)

Pany polecacie jakieś wycieraczki do audi ? brałem ost. boscha tradycyjne ale jakąś średnio zadowolony jestem, chyba że podróby mi się trafiły..

do b5 w maju kupowalem cos takiego i bardzo fajnie sie spisuja

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-audi-a4-b5-1994-2001-530-500mm-i5551620173.html

jak dzieci :grin:

jeszcze do tego taka bida ze na telefon nie maja....

dobra nie bede sie ponizal do twojego poziomu paaaaa

pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie zna kotoś tego sprzedajacego?? Może jest tu na forum?

http://allegro.pl/hamulce-zaciski-a4-b6-b7-s4-zimmermann-321mm-ebc-i5697409936.html

znam to moj kolega

swoja droga solidna z niego firma

nr masz podany zadzwon pogadaj napewno sie dogadasz

mozesz tez sie na mnie powolac jak chcesz ;)

Opublikowano

pany gdzie w jeleniej jest jakiś w miare dobry i tani mechanik .....

Opublikowano

Ja naprawiam w Cieplicach przy warsztatach. Taki bordowy budynek. Jest solidny i tani :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.