Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

dykan nie napisałem że "olewasz temat" i nie mam zamiaru osądzać twojej osoby :disgus

jeżeli to praca jest powodem do opusczania spotów to nie stety ale jest to sila wyższa :confused4:

po prostu chciałem zobaczyc Twój nowy nabytek :cool1:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja akurat podjechał tydzień temu i nikogo nie było, a pamiętam, że była mowa, że spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie.

Wczoraj pod Castoramą zauważyłem A4 B5 2.8 Avant Quattro, srebrne ze świeżą rejestracją, DJ54.... Zagadałem z właścicielem i zaprosiłem na spot, przekazałem, że każdy trzeci piątek miesiąca. Mam nadzieję, że wpadnie bo ma się czym pochwalić. Żadne tam TDI, tylko V6 2.8 po lifcie i całkiem zadbany.

Kolego Arre, mi sie ostatnio na tym spocie podobało, więc ja bedę raczej w nich uczestniczył, ale ten pierwszy piątek w miesiącu to dla mnie jakaś nowość. Spotkamy się za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany!! Dopiero wróciłem! Ale wchodze na forum i co? Wypowiedzi wszystkich powinny zostać usunięte po tym "spocie". Arre za bardzo się wczuwasz. I nie rozumiem co masz na mysli że praca w piątek do wieczorem jest jakąś żenadą??? Nie chce tu sie z nikim kłócić :gwizdanie: :tongue4: ale w dzisiejszych czasach każdy orze jak może... Także kto w pracy był to wybaczam :cool1: i nie ma co straszyć zamknięciem wątku... W 100% zgadzam się tylko z wypowiedzią Burusia i takie stanowiską jest najlepsze:good: Takze rady : Arek da sobie na loooz - nic na siłę kolego, a reszta może wykazać choć troche zaintreresowania tym co inni próbują stworzyć razem z nimi skoro na początku zadeklarowały chęć udziału w takich spotkaniach...

Dobra już koniec kazania :tongue4: Liczę że nastepnym razem będzie i Dykan, i Pany z B6-kami, beemek, Maniek, Ja, nowy kolega z 2.8, Karol, Mazbiny, oczywiście Arre i buruś2, może truckmaniak, dudziu, bartiz, grubasek i... przepraszam jak kogoś nie wymieniłem ale jednak trochu nas jest :hi:

Do nastepnego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogasso NIE "może dudziu" bo dudziu jest na każdym spotkaniu :polew: :polew: :polew:

nie reaguje na zaczepki :polew: :polew: :polew:

panowie trzymajmy się razem i spotykajmy się w 100% squadzie jak tylko na to pozwala nam czas i praca :hi:

pozdro dla wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak jest prosze ojca dyrektora... nie bede sie wczuwal obiecuje i przepraszam... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany!! Dopiero wróciłem! Ale wchodze na forum i co? Wypowiedzi wszystkich powinny zostać usunięte po tym "spocie". Arre za bardzo się wczuwasz. I nie rozumiem co masz na mysli że praca w piątek do wieczorem jest jakąś żenadą??? Nie chce tu sie z nikim kłócić :gwizdanie: :tongue4: ale w dzisiejszych czasach każdy orze jak może... Także kto w pracy był to wybaczam :cool1: i nie ma co straszyć zamknięciem wątku... W 100% zgadzam się tylko z wypowiedzią Burusia i takie stanowiską jest najlepsze:good: Takze rady : Arek da sobie na loooz - nic na siłę kolego, a reszta może wykazać choć troche zaintreresowania tym co inni próbują stworzyć razem z nimi skoro na początku zadeklarowały chęć udziału w takich spotkaniach...

Dobra już koniec kazania :tongue4: Liczę że nastepnym razem będzie i Dykan, i Pany z B6-kami, beemek, Maniek, Ja, nowy kolega z 2.8, Karol, Mazbiny, oczywiście Arre i buruś2, może truckmaniak, dudziu, bartiz, grubasek i... przepraszam jak kogoś nie wymieniłem ale jednak trochu nas jest :hi:

Do nastepnego :evil:

Nie sposób się z Kolegą nie zgodzić,ale....-właśnie arre sprowokował do dyskusji...mobilizacja musi być :tongue4: Dobrze jest wiedzieć,że komuś zależy,a że czasami trochę za bardzo to w sumie też na plus :good: W dzisiejszych czasach wszyscy, wszystko mają w pupie...ciężko to nazwać(znieczulica,bezinteresowność??) Także fakt,że udało nam się spotkać parę razy w tak licznym gronie trzeba uznać za niezły sukces :tongue4:

Pozdro

acha..do Częstochowy na kolanach.... o rychły powrót Kubickiego do renówki,bo już nie mogę patrzeć jak Rusek z Niemcem marnują potencjał tego cudeńka :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za daleko i za dużo siana... Zresztą atrakcji to też nie widzę za dużo! Najwyraźniej towarzystwo się dobrze zna, a co za tym idzie... wątroby trza ocynkować! :evil:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 11:42_________________________________________________Ho ho ho!!! To widzę że wszyscy od razu aktywni się zrobili :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczuwaj sie lepiej... :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczuwaj sie lepiej... :tongue4::polew:

Się Szef widzę obraził :tongue4: Ale przynajmniej zgrzytów nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawstydzilem sie i nie obrazilem... w kazdym badz razie zgrzytow nie ma i nie bedzie bo nie mam zamiaru sie udzielac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

potrzebuje komplecik oponek używek na lato 15 " tak na 2 sezony. + opona +felga jako koło zapasowe.

macie jakieś propozycje?? jeżdżę aktualnie na zimówkach i już mnie uszy bolą od odgłosów opony na szosie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, jak byś miał rameczki klubowe na przodzie to od razu bym wyczaił kto był taki miły.... :>Ostatnio pomykałem do Bolca i dogonił mnie Kolega z a4 klub z Zielonej Góry,pogadaliśmy przez radyjko(o ile można nazwać to rozmową przez mojego nędznego szumofona sunkera :wallbash:) wstyd jak uj bo koleś mnie za***iście wyraźnie słyszał (miał presidenta :wallbash: a ja go co chwile musiałem prosić aby powtórzył :evil: )

Meritum:

W Zielonej to w ogóle ze spotami mają nędzę :gwizdanie:........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... Karolu przepraszam i obiecuje że się poprawie :polew: :polew: :polew: jestem na etapie patentu przedniej ramki bo tak jak już wspominałem mam mały defekt :gwizdanie:

ale obiecuje że na pewno przód bedzie równie kozacko się prezentował jak tył :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

rozumiem, że w najbliższy piatek zlocik o 19-tej. Jakby ktoś z Was miał do opchnięcia siatkę zabiezpieczającą bagaż (taka roleta z siatki) do Avanta to chętnie odkupię.

Wiem, że na pewno to nie jest odpowiednie miejsce do takich pytań, ale liczę na zrozumienie. Do zobaczenia w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...