Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witak kolegow:wink:

chce wpasc do was na spota. kiedy nastepny? jestem z lubina ale czesto w wasze okolice latam na narty

sledze watek i na nastepnego spota postaram sie wpasc z kolesiem dwoma klekotami:decayed: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie nie bylo nastenym razem postaram sie byc:banan:

zapraszam wszystkich na: Klip promujący i plakat I KJS Śnieżka | Karkonoska Grupa Rajdowa :banan:

lewan podlegacie pod PZM ,lubie poupalac ale kasiory na 2 padlaka nie mam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy cos zorganizowac jeszcze przed swietami :decayed:

bedzie paru chetnych to zaden problem

mozna wstepnie na 21.12 tj piatek godzina 19

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

szakal222 Ty lepiej zrob porzadek ze swoim jak za maja krowka nadazyc nie mozesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglem jednak kupic legacy gt i spuscic ci lomot moze wkoncu sie uporam :grin:ale nie mow chop bo musimy na kresce stanac i bedzie wiadomo , a moze na sudecka do borowic poleciec tam pusta droga itd ,:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zostawisz mnie w klebie dymu ?:grin: nie no gory to najlepsze miejsce dla quatrro :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie nie bylo nastenym razem postaram sie byc:banan:

zapraszam wszystkich na: Klip promujący i plakat I KJS Śnieżka | Karkonoska Grupa Rajdowa :banan:

lewan podlegacie pod PZM ,lubie poupalac ale kasiory na 2 padlaka nie mam :no:

jak narazie bedziemy chcieli zrobic stowarzyszenie, robimy kjs-a pod automobilklubem dolnoslaskim;p jak cos czesto upalamy:banan:

na 21 musze byc;p moze juz troche lepiej zecior bedzie jechal;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

moze jakies konkrety, kiedy robimy wycieczke w gory, i kto chetny ,poki zima trzyma mozna poszalec:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe cwaniak bo ma mase auta z 1450kg :facepalm:

poszalej moim w ciasnych zakretach to bedziesz kozak :grin:

jak bede mial kiedys 2.7 Bit to legancy gt moze mnie w trabusie cmoknac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu sciemniasz audi 2.7 t ,ma 250 ,subaru 250 i nie wspomne ze jest tez silnik 2.0 biturbo 280km, ,mowimy tu o seri ,a naped bez obrazy subaru ma lepszy ,jest lzejszy itd ,i nie plozy przodem :naughty: mimo 50/50 a nie jak w moim 40/60 ,odnies sie do tego :polew:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

i moj wazy 1530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Twoj 1530 a ja mam z instalacja gazowa z 1800 :decayed:

2.7 BiT ma 230 w seri kolego ale zapominasz ze 6 garow na dwoch turbinach jest lepsze niz r4 na jednej :wink:

zreszta 2.7Bit jedziesz na chipa i masz kolo 300 bez mieszania w gratach :polew:

nie wiem skad wiesz ze masz 40/60 jak ja mam staly naped na wszystkie 4 buty i 3 razy torsena - na osce kazdej i pomiedzy i zadnego esp i elektroniki :decayed:

mozliwe ze sie myle zdarza sie :polew:

Quattro (układ napędowy)

TorSen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i sie myle ale jednak bylo co z tego co mowilem, a jezeli zle rozumuje to popraw zaczynasz sie slizgac ,mechanizm podaje wiecej mocy na tyl

''Mechanizm T1 i T2 w warunkach normalnej przyczepności dzielą moment obrotowy po równo pomiędzy osie. Mają zatem zastosowanie jako centralne jak i osiowe mechanizmy różnicowe. T3 ze względu na swą konstrukcję pozwala na przekazywanie momentu między osiami w warunkach normalnej przyczepności w proporcji innej niż 50:50. Został stworzony specjalnie z myślą o pojazdach AWD, wymagających innego niż 50:50 podziału momentu, jako mechanizm centralny. Przykładowo w AUDI RS4 zastosowano podział 40:60.'' sa tez wersje bi turbo w subaru prosze przyklad Oferta - Subaru Legacy - Do sprzedania oryginalne Subaru Legacy GT ,oczywiście wersja Japonia - tylko na ten rynek je produkowano. Silnik to kultowa jednostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizmy dziela moc tam gdzie potrzeba zobacz via youtube

moga dzielic moc miedzy lewaymi a prawymi kolami czyli na lewych masz lod na prawych masz przyczepnosc itp itd wiele jest filmikow o tym

normalnie wg mnie jest rowno na wszystkie buty, w poslizgu mechaniczne torseny sie blokuja powodujac przerzucanie mocy tam gdzie potrzeba.

nie mow mi ze 2.0 bit r4 jest lepszy nic 2.7 bit v6 :grin: to ze ma wiecej mocy wynika tylko z programu

zreszta z calym szacunkiem do subaru, jestes jego fascynatem to sprzedaj a4 kup suparu i ciesz sie do czasu az spotkasz s4/6/8 :polew: nie wspominajac o rs4/6

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

to sie wydarzylo naprawde - co prawda z zabezpieczeniem i z kolcami ale a6 wjechalo na szczyt skoczni narciarskiej

a tu jest przewaga napedu Diffrents between 4wd cars and quattro - YouTube :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemy hamburgery;P

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

krecimy baczki, gadamy , porównujemy, planujemy itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tematyka audi ich balaczek itp

smiejemy sie zartujemy doradzamy rozmawiamy opowiadamy itd :)

zapraszam

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

matyss filmik fajny ale kraz to nie auto do uzytku codziennego... malo zastosowan ma :naughty:

Polatalem dzisiaj :decayed: zreszta wczoraj tez :banan:

na tesco ciagle ktos sie kreci

chlopaczki jakies szly jak wpadlem na tesco i mieli radoche

zwlaszcza jak wpadlem na parking matexu tam gdzie stali :polew:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

moj ulubiony filmik jak nic :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem maniakiem ,zadnej MARKI lubie auta i prubowalem juz wielu ,na audi nie narzekam bo poki co poradzilo sobie sobie z zaspami po kolana :grin: ,ja tam nie bede sie klocil o jakies duperele wazne ze zapierdal.. tam gdzie chce i jak chce reszta sie nie liczy i tyle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...