Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik do pracy sie wez :decayed:

przywiezli wam tam wczoraj jakiegos wypadka do latania widzialem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal mam dobrego mechanika u mnie w Siedlęcinie (wszystko robi - aut mu na podwórku do roboty nigdy nie brakuje)...moge Ci dac numer telefonu i sie dogaduj co i jak

top rzuc numerem do niego na priv dzieki pany za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki , ktos tutaj zalatwial uzywane oponki , ale nie pamietam nick'a .... mozecie nakierwoać do kogo sie odezwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 205 55 - letnie 4 sztuki . :)

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

mam wstepnie zalatwione 4 x good year efficiengrip 5-5,5mm z 2010 roku za 520 zl , ale z przełozeniem wyszlo by 600zl .... Masz cos lepszego w tej cenie , bo cos kojarze ze chyba z sobieszowa zalatwilaes od znajomego . Moze jak kupie od niego to zalozenie gratis? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest zalozenie gratis... a znajomka mam w cieplicach u ktorego robilem keidys i z ktorym sie kumpluje ;)

eficengrip jak dla mnie hu... bieznik

narazie za duzo lata nie ma jak chcesz poczekac to cos bedzie chyba ze Ci sie pali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mi sie nie pali , ale pozniej sie wszyscy rzuca i chcialem juz kupic :) tym bardziej ze mam na drugim komlecie kol , wiec mogly by czekać . A co myslisz o cenie tych goodyearow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widze to nie oceniam... niby tak chodza chociaz tak jak pisalem ten bieznik nie nalezy do najlepszych goodyeara

jak wiem ze ktos cos szuka to zawsze mozna odlozyc... ale zacznie sie tak za miesiac dopiero... kupowanie w hurcie ;)

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 21:18 ----------

PANY SPOT JAKIS PIATEK SOBOTA? bo zapowiada sie snieznie :decayed: czytac i pisac co i jak i cos wymyslimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie tez te godziny pasuja...

Dogass telefon masz juz sprawny? :grin::facepalm::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez pasuje.gdzie wy ten śnieg widzicie? co z tego ,ze pada skoro od razu znika hehe a do soboty to sladu po nim nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może kogoś w Jeleniej kto zajmuje się wymianą wyświetlaczy FIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej wychodzi wymienic licznik ;) do CIebie bez problemu mozna dorwac do 150 zl z igla fisem

a przelozenie to juz bajka - ten sam wsad i masz ten sam przebieg...

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

To jak 19-20 piatek czy sobota 13-14? :decayed: sobota chyba lepsza bedzie foty sie jakies przy dziennym swietle strzeli ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na temat tego FISu i chyba zdecyduję się na wymianę samego wyświetlacza. Są ludzie na Allegro, którzy się tym zajmują i dają roczną gwarancję. Koszt ok 300zł. A cały licznik wcale nie tak łatwo jest kupić w tej kwocie. Poza tym to będzie w dalszym ciągu używany wyświetlacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chinol za 300 zl myslisz ze lepszy bedzie?

wejdz sobie na watek efekty wymiany licznika na fis

kupilem kilka licznikow z igla fisem - na takim zreszta jezdze i max 150 zl za licznik

ale Twoj wybor jak masz monety za duzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że nie masz racji, bo widzę że jesteś bardziej ogarnięty w tym temacie. Możesz mi go z lekka przybliżyć? Czym mam się kierować szukając takiego licznika (oprócz oczywiście sprawnego FISa)? Czy może być to licznik z zegarkiem analogowym (ja mam z cyfrowym)? Może być od anglika (nie chcę prędkości odczytywać w milach)? No i pozostaje jeszcze kwestia, czy może być od automatu?

Wybacz, że zadaję takie pytania, ale w ogóle nie wiem od czego zacząć ogarnianie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec szukaj licznika z cyfrowym zegarkiem - biale podswietlenie masz wiec czerwonego pewnie nie bedziesz chcial a takie maja z analogowym

pozatym analogowy ma inna wtyke...2x32 i 1x20 a Ty masz zapewne 3x32

do angielskiego licznika wgrywasz wsad (albo CI ktos wgrywa) wsad czyli program licznika i masz swoje wszelkie ustawiena swoje ( czyli wskazania eu i swoj pin i swoj przebieg) automat to jest tylko kodowanie licznika - do ustawienia

przekladasz swoje tarczki i jezdzisz z pieknym licznikiem...

lub szukasz kto ma sprzedac piekny wyswietlasz orginalny i kogos kto ma lutownice na gorace powietrze i umie ja obslugiwac

wtedy operacja Twojego licznika i cieszysz sie super fisem za jakies 150 zl :hi:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

a jak szukac licznika to na miejscu by go sprawdzic ewentualnie kupowac u sprzedajacego co pokazuje stan wyswietlacza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre normalnie docent habilitowany (czy jakos tak) inz , mgr lepiej by tego nie wytłumaczył:) tylko juz rwe ostatnia kępe włosów z głowy i dalej nie wiem co to jest"wsad" mam jakos mieszane mysli;P ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...