Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz kolego podać adres i nazwę tego zakładu, bo nie znam dokładnie Jeleniej i ta gorzelnia nic mi nie mówi.,

Z góry dzięki za podpowiedź.

Auto gaz Stanisław Kacperczyk

Wolności 179, Jelenia Góra

691 976 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miales robic gnojowoza a nie laski ogladac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady jednak, bo nie mam jeszcze lamp sklejonych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly temat tzn?

wal tu smialo... co masz i za ile...

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

znalazlem dzisiaj kolege Szakala :kox:

drifter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co sie na mojej dzielni dzieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tu od razu wrzucać, żebyście mnie nie powiesili za jakieś reklamy tutaj :D. Więc mam dostęp do produktów marki CarDipUK, jest to największa konkurencja dla Plasti Dip w dziedzinie folii natryskowych. Jakość ta sama, niższa cena. Moja oferta jest dostępna na DIPTECH.PL- oficjalny dystrybutor marki CarDipUK, mam też wystawione promocyjne oferty na allegro, wystarczy wrzucić nazwę CarDipUK w wyszukiwarkę do aukcji :) Serdecznie zapraszam, jest to niezła opcja dla urozmaicenia wizerunku autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec ze jest cos takiego na naszej wiosce... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze mozna kupic w Jeleniej:wink: ale czy na pewno taka nizsza cena?? wydaje mi sie ze taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, skąd to spostrzeżenie? Ja wiem, że każdy chciałby za 10zł, ale tak się nie da. Z mojej analizy wynika, że produkty Plasti Dip są droższe, niektóre mniej niektóre więcej, szczególnie jeśli porównamy puszki do lakierowania większych elementów 5L. Przykład? Proszę bardzo: Czarny Mat 5L Plasti Dip kosztuje 699zł, u mnie masz go za 659zł. Puszka 400ml Pomarańczowy Fluo Plasti Dip 89,90zł u mnie 66,99zł. Wiem, nie jest to 20zł na puszce, ale inaczej się nie da. Może po Nowym Roku ceny ulegną zmianie, zobaczymy. Na obecną chwilę jest taniej i to wystarcza. A jeśli sprawdzałeś na stronach to czytaj dobrze, bo lubią sobie wystawić w netto, a później doznajesz szoku jak podsumowujesz koszyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem najpopularniejszy czarny mat 400ml :wink: u Ciebie 66,99, a plastidip 55 netto (67,1 brutto przy 22%). i zebys mnie zle nie zrozumial, nie mowie ze Twoje jest zle i wogole, tylko konkurowanie cena (na poziomie kilku dziesieciu groszy) nie jest najlepsze. I na pewno mozesz tez zrobic jakis rabacik :wink: dla nas tak czy siak lepiej kupic u Ciebie bo odpadaja koszty wysylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a gdzie to sprawdziles? Vat u nas 23%. Jasne mogę zrobić rabaty, ceny są wyjściowe i dopiero wchodzimy na rynek więc zawsze możemy coś wymyślić. A poza tym tak jak mówisz, kupisz go za 67zł i zapłacisz za wysyłkę to już się robi więcej. Ja nie odbieram tego w negatywny sposób tylko z tego co widziałem oficjalni dystrybutorzy mają go po 69,90. To są popularne kolory i ciężko tu coś ugryźć, natomiast na innych ciekawszych barwach możemy z nimi ostro konkurować. Na auto powiedzmy pokroju a4 potrzebujesz ok 8-10L do pomalowania minimum, masz przy czarnym macie oszczędność rzędu 80zł, na neonach już ponad 100zł, a zawsze rabat można jeszcze zrobić tym bardziej dla kolegów z a4 team ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...