Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

a turbo bylo chlodzone po jezdzie? bo wygla mi to na zapchane smarowanie turbiny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w ciagu tygodnia 4 razy było odkrecane turbo i wsadzane wieksze z awx , które nastepnie wstawało od 2500obr ..itd........temat , rzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciagu tygodnia 4 razy było odkrecane turbo i wsadzane wieksze z awx , które nastepnie wstawało od 2500obr ..itd........temat , rzeka

wieksze turbo ,wiecej spalin zeby ja wzbudzic do zycia ,aspaliny to paliwo do turbiny ,moze tu szukac przyczyny ,moja w avj budzi sie ,znaczy slychac i czuc ja od 2200 obr.min, a mocy dostaje auto jak juz zaczyna osiagac te obroty?turbo po regeneracji czy nie ? i warto sprawdzic gruszke od upustu cisnienia czy jakos tak ,chodzi o ten zawor na turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie turbiny z afn na awx powinno byc conajmniej tak samo a u mnie wstawała od 2500obr wiec lipa..od tych 2500 boosta trzyma dobrze..regulowanie sztanga nic nie dało ..odesłałem ja i gościu ja poprawi mam na to rok gwarancji takze neich robi....podciśnienia wszystkie ok poniewaz moja turbina chodzi bez problemów...........dokładnie ta sztuka TURBOSPRĘŻARKA VW PASSAT 1.9 TDI 130 PS AFV AWX (2770861287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze virnik nie taki wsadzil ,to znaczy mniej ma lopatek niz powinno miec, ja tak mialem w garret jak pchalem to do preludy budzila sie od 3600 obr.min wymiana wirnika pomogla ,czasami ci co regeneruja taki kicz wsadzaja,ze przykro mowic:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku poprostu pech ..nieopłacałoby im sie regenerować po łepkach i dawać rok gwarancjii!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe bedzie sniezny spoacik :decayed::banan::naughty:

SPOT JUTRO O 19 parking ulica sudecka obok orbisu-mercura na przeciw starego cmentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest ponad 10cm ;P byłem w JG akurat jak zaczeło padac ..na drodze nic nie odsniezone i zero pługów ...a tak sie w radiu chwalili ile to ton soli maja w magazynach buraki z MPGK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz w gory to pogadamy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

a sol to oni pozniej opchna jako jadalna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spocie sobie popitolicie o turbawkach komu kiedy wstaje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 x :quattro: tego jeszcze na spocie nie grali :tonguemad::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto by tam klekoty liczyl ;P szkoda ze dogass nie dal rady zajechac byly by 3 x 1.8T :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a no...a wiec tak jak gadalismy..zapraszam do mnie jak cos....jak przyjdzie turbina , to mozecie podjechac..co 2-3 głowy to nie jedna..wsadzenie turbiny to max godzinka z wyciagnieciem starej ehhe

włacze dmuchawe i bedzie ciepło ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawine ekologa :decayed: i podlecimy ktoregos dnia wieczorkiem w tygodniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie nie bylo nastenym razem postaram sie byc:banan:

zapraszam wszystkich na: Klip promujący i plakat I KJS Śnieżka | Karkonoska Grupa Rajdowa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...