Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

był opakowany w karton :polew: aż sam nie wierzyłem, że się udało..

maluję na kolor zielony :wink4:

a tak na poważnie to standardowo - zderzak w kolor auta, dokładka czarny mat..

ogólnie wyrwałem nówkę sztukę za 800 :naughty:

Opublikowano

szkoda, ze czarny mat, moglbys walnac listwe na zderzaku i dokladke na czarny polysk - fajnie komponowaloby sie z felgami i lusterkami, ktore masz 'glossy' :)

Opublikowano

no właśnie,.. masz felgi w połyski, listwe na bagażniku chyba też?

Opublikowano
  • Autor

listwa pójdzie tak jak w oryginalne w kolor.. może w sumie i macie racje co do matowego.. w każdym bądź razie jeszcze ze dwa tygodnie jak nie lepiej miną zanim zacznę coś z tym robić.. musi poczekać :wink4:

Opublikowano

oj to czerwiec będzie owocny... DTM z tyłu + zmieniona pompa + korekta programu?

Opublikowano
  • Autor

czas pokaże.. w każdym bądź razie nie mam teraz czasu na modowanie ;( od tygodnia nawet nie był myty :kwasny::angry:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 06:48_________________________________________________zderzak ciągle leży i czeka.. pojawił się niestety problem - sprzęgło znowu się kończy - tym razem już nie będę bawił się w półśrodki tylko wlatuje clutch masters stage 4.. korekta programu musi więc poczekać do czasu, aż wleci nowe sprzęgło..

podejrzewam, że skoro z katem było 380Nm teraz 400Nm na luzie już jest :gwizdanie:

Opublikowano

cos nie masz farta z tym sprzglem albo za bardzo go katujesz :mysli:

Opublikowano

musisz noge zdejmować ze sprzegła jak zmienisz bieg :):polew:

Opublikowano
  • Autor

cos nie masz farta z tym sprzglem albo za bardzo go katujesz :mysli:

lekko nie ma, aczkolwiek chyba tylko raz na nim strzelałem :wink4: jednak nie oszukujmy się - 400Nm w quattro przy seryjnym sprzęgle to już za dużo..

Opublikowano

niekoniecznie , ale jak strzelasz ze sprzegla , latasz gdzies bokami na suchara i upalasz to nic ci tam nie wytrzyma.A jak wsadzisz spiek bez tlumikow na sztywnym kole to rozwalisz skrzynie.A4 z tym motorem to na prawde fajne auto ale do upalania to sie nie nadaje i nigdy nie bedzie.Chesz upalac i katowac , sprzedaj i kup EVO :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

póki co nie planuję sprzedawać - za bardzo mi się podoba i chyba jeszcze trochę zostanie... :wink4:

chociaż popieram to co napisałeś - jakieś evo do szaleństw by się przydało, a tego bym wymienił na jakiegoś avanta w dieslu :wink4:

Opublikowano

avant - rozumiem... ale diesel ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z jeden ekonomiczny by się przydał.. :wink4:

Opublikowano

Co macie do avantów w dieslu :mysli::kox::decayed::tongue4:

Że niby poupalać sie nie da :evil:

Opublikowano

avant - rozumiem... ale diesel ? :decayed:

Przemyśl to.

Był taki jeden co zmienił BiT na TDI w Avancie i ... słuch po nim zaginął...

:decayed:

Opublikowano

a na powaznie - tez czasem chcialbym miec diesla... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale spokojnie - póki co nie zapowiada się na taki ruch :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:52_________________________________________________myślę ciągle nad dyfuzorem w zderzaku i jedyne co mi przychodzi do głowy to carbon :polew:

ogarnia ktoś w stolicy pokrywanie carbonem tego typu elementów?

Opublikowano

Kiedy jedziesz na korektę ? próbuję się wkręcić do Rogala na 1 sierpnia ale coś nie odpowiada na PW.

Opublikowano
  • Autor

Miałem jechać na początku czerwca, ale jak widać nie wyszło - do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 11:05_________________________________________________

Kiedy jedziesz na korektę ? próbuję się wkręcić do Rogala na 1 sierpnia ale coś nie odpowiada na PW.

może zadzwoń do niego - pewnie nie ma czasu na forum :wink4:

oraz przypomnij się jak będziesz to podjadę na plotki :decayed:

Opublikowano

(....)

do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:

(...)

Poganiaj ich, poganiaj :naughty::lol1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.