Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a45p.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 20:27_________________________________________________jeszcze trochępowrzucam, bo Piotrek odwalił kawał dobrej roboty :notworthy:

a49p.jpg

a48p.jpg[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 07:17_________________________________________________a420p.jpg

Opublikowano

ale allroad :decayed:

do naglowka forum dodajcie jeszcze ikonke "for sale" :decayed:

Opublikowano

Tak tylko się przyczepie. Wrzuć chociaż obrysówki w przedni zderzak. Będzie się troszkę lepiej komponował z tylnym.

Opublikowano

Aż żal sprzedawać taką ładną :audi::(

Opublikowano

licze, ze sprzeda sie bez wydechu :decayed:

Opublikowano

Musiał byś sporo przerabiać pod układ X taki jak masz teraz, no chyba, że same puszki chcesz przygarnąć :>

Opublikowano

Musiał byś sporo przerabiać pod układ X taki jak masz teraz, no chyba, że same puszki chcesz przygarnąć :>

bajk, masz 1 srodkowy z 1 wejsciem i 2 wyjsciami ? bo jesli tak, to faktycznie kibel...

Myslalem, ze sa 2 oddzielne uklady od turbo.

Opublikowano
  • Autor

Musiał byś sporo przerabiać pod układ X taki jak masz teraz, no chyba, że same puszki chcesz przygarnąć :>

bajk, masz 1 srodkowy z 1 wejsciem i 2 wyjsciami ? bo jesli tak, to faktycznie kibel...

Myslalem, ze sa 2 oddzielne uklady od turbo.

1 :>

Opublikowano

no to klops, pozostaje mi custom :thumbdown:

Opublikowano

no to klops, pozostaje mi custom :thumbdown:

Raczej, tylko kwestia w jakich pieniądzach zrobią, sądząc po cenach jakie zieluch dostał na wydech do 3.0tdi to Twój wyjdzie nie wiele mniej niż ten:

http://allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a6-allroad-2-7t-i1931836333.html

Opublikowano

5k nie wydam na wydech :decayed: zrobie znacznie taniej.

Opublikowano

Skoro tak to ok, zawsze możesz zadzwonić do Best Performance i się podpytać, są elastyczni, powołaj się na forum.

bajk, ładna furka, żeby nie było ot :polew:

2-ga fota z tej strony :kox:

Opublikowano
  • Autor

5k nie wydam na wydech :decayed: zrobie znacznie taniej.

i to jeszcze cat-back :decayed:

Opublikowano

michal trpoche dodaj saturacji na bajka samochodzie bo na skalibrowanym monitorze to zamiast czerwieni jest jakiś pomarańczowoczerwony odcień ;-)

poprawione :wink4:

a tak ogólnie to całkiem niezła ta czerwona, jak na B7 oczywiście :decayed:

chociaż trochę trąci allroadem...

za to profi sesja robi robotę :good:

Opublikowano

a tak ogólnie to całkiem niezła ta czerwona, jak na B7 oczywiście :decayed:

chociaż trochę trąci allroadem...

moze i traci allroadem, ale zapie@#% wszedzie tam gdzie Twoja gleba kwiczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

e bez przesady - 1BV nie jest jeszcze takie tragiczne - w poprzednim przed Teinem miałem 1BA to dopiero był allroad :decayed:

Opublikowano

a tak ogólnie to całkiem niezła ta czerwona, jak na B7 oczywiście :decayed:

chociaż trochę trąci allroadem...

moze i traci allroadem, ale zapie@#% wszedzie tam gdzie Twoja gleba kwiczy :decayed:

lans to religia i styl :yeah::decayed: stary kondon na glebie to jest to :kox:

e bez przesady - 1BV nie jest jeszcze takie tragiczne - w poprzednim przed Teinem miałem 1BA to dopiero był allroad :decayed:

no i właśnie, trzeba było Teina zostawić - teraz byłby jak znalazł :)

Opublikowano

michał nie przetłumaczysz im :decayed:

Opublikowano

bajk ładnie to wygląda... mam jedno pytanie dla ciebie... czemu przy lakierowaniu nie usunąłeś tych strasznych odblasków bocznych ze zderzaka DTM w wersji USA... ;(

Opublikowano
  • Autor

tego się nie da usunąć - co miałem dziurę zostawić? :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.