Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeju jaka cisza.....

Ja nic nie pisze....to i wy milczycie jak zakleci :D

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może zaczniemy pisać o następnym spocie ale mnie niestety nie będzie bo mam imieninki w sobote bardzo żałuje

Opublikowano

to może zaczniemy pisać o następnym spocie ale mnie niestety nie będzie bo mam imieninki w sobote bardzo żałuje

ale o ktorej sobocie mowisz?

o tej co bedzie....czyli 6.10.....? czy nastepnej?

Opublikowano

proponowal bym nastepna. napewno sie zjawie jesli bedzie w nastepna sobote. mysle ze zjawiloby sie jeszcze kilka nowych osob jakbys odpowiednio wczesniej umowili sie na jakis termin wlasnie np na sobote nastepna zeby kazdy mogl sobie czas zarezerwowac.

Opublikowano

to może zaczniemy pisać o następnym spocie ale mnie niestety nie będzie bo mam imieninki w sobote bardzo żałuje

Jeśli mowa o tej sobocie to ja niestety także jestem w terenie ....ale jeśli będą plany na spocenie się 13-ego to jestem za.

Opublikowano
  • Autor

Witam

JA tez jestem za 13 bo jak narzazie auto mi się regeneruje :tongue4: po spotkaniu z pieskiem na drodze :kwasny: dziad jeszcze uciekł razem z właścicielem :angry:. Więc ta sobota dla mnie odpada ale następna całkiem oks pzdr :a4fan:

Opublikowano

No to fajnie......bo mnie ta sobota tez nie odpowiada :decayed:......

ale nastepna czyli 13 jak najbardziej......bo najprawdopodobniej bede w waszych okolicach......

tylko mam nadzieje......ze godz troche wczesniejsza niz ostatnio.....

Opublikowano

Jak dla mnie 13.10 jest ok. Na pierwszy spocik nie udalo mi sie dotrzec na ten doloze staran zeby zajechac :)

Opublikowano

Jak dla mnie 13.10 jest ok. Na pierwszy spocik nie udalo mi sie dotrzec na ten doloze staran zeby zajechac :)

Staraj sie mocno......Zapraszamy :)

Opublikowano

13.10.07r. :thumbup: ja na pewno będe wtedy więc niema co dyskutować i przyjeżdzać za 2 tygodnie ale może być i w ten weekend jak są chętni ale mnie niestety nie będzie :wallbash:

Opublikowano
może być i w ten weekend jak są chętni ale mnie niestety nie będzie wallbash

Nie w ten weekend Tosik tylko 13...koniec i kropka...... :decayed:

Ma nas byc wiecej niz na pierwszym spociku.......

Opublikowano
  • Autor

Będzie będzię :drunk::dance: pzdr

Opublikowano

no i bardzo ladnie. widze ze wszystkim 13.10 pasuje wiec umawiamy sie na ten dzien. tylko trzeba bedzie jeszcze jakas konkretniejsza godzine wybrac i miejsce spotkania. ja sie pojawie napewno

Opublikowano
może być i w ten weekend jak są chętni ale mnie niestety nie będzie wallbash

Nie w ten weekend Tosik tylko 13...koniec i kropka...... :decayed:

Ma nas byc wiecej niz na pierwszym spociku.......

Mnie chodziło o to że ja w ten weekend nie moge i napewno nie będe ale jak inni mogą to mogą zrobic spota :drunk::dance:

Opublikowano

Ja na 13.10 tez sie pisze..:)

Opublikowano

No to 13 zaklepany i "Scyzoryki" na spota w ten dzień :D

Opublikowano

no no. racja. 13.10 zaklepany dzien bo widze ze sporo osob sie zadeklarowalo. w przyszlym tygodniu dogadamy sie co do godziny i miejsca spotkania. chyba ze ktos juz teraz ma jakis pomysl to niech go rzuca i zobaczymy co powiedza wszyscy. tylko zbierzmy pokazniejsza ekipe :a4fan:

Opublikowano

ja też sie pisze na 13 będzie sporo zaraz zrobie liste chętnych :dance:

Opublikowano

ja też sie pisze na 13 będzie sporo zaraz zrobie liste chętnych :dance:

Wpisz mnie na liste, bo ja też sie pisze. :dance:

Opublikowano

Ja będę :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.