Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś jakiegoś znajomego w salonie hondy??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy potrzebuje zbiorniczek do spryskiwaczy lamp z tego co czytałem na forum to z dwiema pompkami

Opublikowano

Niedziela zbiórka na parkingu koło tamy?

A potem lecimy na polanę?

Proponuję wszystkim wziąć SKUTECZNE środki na odstraszanie komarów. A może pokropili....

Opublikowano

będe golfiną :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no właśnie nei wiem czy jest sens targać tego grila bo komary zjedza nas chyba więcej niż my tych kiełbasek hehe.. ale spotkać siejaknajbardziej trzeba:) michał-oracz co do zbiorniczka to są z dwoma pompaki poszukaj na allegro :) ja ostatnio wyrwałęm za 70 zł z obeima pomkami hehe lezy i czeka na założenie:)

Opublikowano

Przetestowałem na sobie środek natykomarowy i działa (1 popsikanie wystarcza na 2 godziny). Środek firmy BROS do kupienia w Castoramie za 8 zł.

Testując wlazłem w środek chmary komarów i one raczej ode mnie uciekały.

Polecam

Tadzik mam dla ciebie wycięte kółka pod antene.

Opublikowano

No niestety pogoda nie dopisała :( proponuje przenieść spota na następny weekend to samo miejsce ten sam czas.. czywiście o ile pogoda dopisze..

Opublikowano

no pogoda może i nie dopisała ale "MINI SPOT" był :gwizdanie:

Opublikowano

ładny allroad :polew: :polew: :polew: ale pważnie ładne autko :good: :good:

Opublikowano

Witam was serdecznie. Jestem Stona. do tej pory latałem mondeo MK3 a teraz przesiadłem się na B6 chętnie się wybiorę na spota. mogę? czy to zamknięta hermetyczna grupa:)

Opublikowano

Pewnie że możesz :gwizdanie:

Opublikowano

a jakiś termin już macie?

Opublikowano

Może za tydzień w niedzielę w Borkowie jakis grill. Ponoć ma nie padać i ma być gorąco :beach::rolleyes:

Kto się pisze??

Opublikowano

Ja w końcu mogę się wybrać egzaminy do przodu :>

A co koledzy myślą o zrobieniu spota razem z omega klub polska na cedzynie oni co tydzień się tam spotykają

A 10 lipca może wszyscy razem na wojnę-północ południe?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 19:50_________________________________________________więcej informacji macie tutaj

http://motoshowkielce.pl/

Opublikowano

moge zabrać też starych kumpli z MondeoKlubPolska też fajna ekipa.

Opublikowano

Tylko kiedy teraz w niedziele czy za tydzień na wojne północ południe

Opublikowano

lepiej by było teraz. bo na wojnie to se nie pogadamy i nie zapoznam się dobrze. bo będą inne ciekawsze zajęcia. :)))

Opublikowano

Za nową Halą sportową obok parkingu poziomowego TESCO jest też fajna miejscówa. Chętnie przyjadę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.