Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wjazd jest po 10zł dla publiczności natomiast dla zawodników chyba po 20zł. Rozpoczęcie jest ok godz 10.00. Tu macie wszystko opisane:

http://www.automotoshow.info/ams/index.php?option=com_content&view=article&id=3:program-ams-2020&catid=2:o-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jutro spocik? O której i gdzie? Dużo osób będzie?

Ja turbinke wyczyściłem i jutro testy albo linka i holowanie będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jeden spónlny grill w Ostro też coś myśli się nad grillem- może by coś z tego wyszło?? jak coś to propozycje mile widziane i tu i na wątk spoty Ostrowieckie. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym się pisał na jakiegoś grila :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade dziś do Kielc jak by się ekipa zebrała dziś to dzwonić 515053403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem a4maniakiem od miesiąca. do tej pory byłem mondeomaniakiem :) jak będzie zlot czy spot czy popijanie czy grilowanie to ja jestem pierwszyw kolejce :)

Pozdrawiam. Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kiedy ten spot może by tak ankiete walnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to może zrobmy tak- jak ktoś będzie jechał nad wodę w sobotę czy w niedzielę napisze tutaj i kto będzie mógł to podjedzie

ja mówię już dzisiaj że będę sobota i niedziela grllował w Borkowie(zalew w Zagnańsku jeżeli pomyliłem nazwę-każdy tam dojedzie nawet najniżej posadzonym autkiem)

ja nie miałem dostępu do kompa całą niedziele i jak wracałem z Kielc wieczorem zobaczyłem zieloną Audi na cedzynie jak podjechałem bliżej to było A3 i jakieś golfy-myślałem że się spontanicznie załapie.

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 14:58_________________________________________________ zielonya ala Tposejdon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no a jak przyjdzie co do czego to każdy nie ma czasu albo coś :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo co klwiek chętnie bym sie z ekipą zobaczył ale widze że lipa żadnych chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie może na poważnie coo?? i dużymi literamii..

Zlocik z Griilobraniem

Miejsce zalew na Borkowie pod Tamą

Czas 20.06.2010

Godzina 17.00

Obecność obowiązkowa.. no chyba że będzie lało to sie odwoła puki co rezerwować miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frog łap plstucha i dawaj na grill w sobotę reszta dojedzie.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:24_________________________________________________Panowie!!!!

Jest akcja-Moja Kobieta zbiera stare koce ręczniki dla schroniska dla zwierząt w Sandomierzu. po powodzi liczba zwierząt drastycznie wzrosła więc automatycznie wszystkiego brakuje.

więc jeżeli macie jakiś stare ręczniki które miały iśćdo kosza itp piszcie podjadę i zabiorę a w poniedziałek jadę do Sandomierza.

jedna paczka już gotowa.

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:54_________________________________________________tutaj link do forum na ten temat

http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...