Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spot w święta byłby super...

ale odejście od imprezy na polu minowym wywołałoby otwartą wrogość w stosunku do mojej skromnej osoby. (stosunki z teściową = zimna wojna) a po spociku byłby to konflikt zbrojny z bronią atomową w tle.

Wybieram mniejsze zło. Nie będzie mnie.

------

No chyba że szlag mnie trafi i wyjdę z siebie...[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________

amorki bilstein albo kayaba (twardsze) - możesz podać dokładniej? model itp.

obniżać auto nie zamierzam, a twardsze trochę mogą być ale mogą też być jak były ori.

a co oprócz amorków wymienić no bo od nowości nic nie było ruszane, teraz z jednym walanym amorem tył mi pływa jak skręcam i nie podoba mi się to, ale nic mi nie stuka

kayaba są ogólnie twardsze od bilsteina (opinia z forum)

oto strona: http://kayaba.akwimat.pl/sklep/index.php/cPath/21_22_70

ale ja bym poszukał na allegro

ja osobiście szukałem amorków miękkich (tak żeby mnie tyłek nie bolał) i zdziwiła mnie sprawa taka:

producent do naszych aut zaleca amortyzatory gazowe....

A ja szukałem olejowych, i nie znalazłem bo nikt takich nie robi.

Znalazłem bilsteiny takie jak te:

http://www.allegro.pl/item938075685_amortyzatory_tyl_audi_a4_b5_gazowe_bilstein_95.html

sprawują się dobrze tylko były 100 złoty tańsze rok temu. :confused4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mielec

Opublikowano

Koledzy po zimie zaczeły mi strasznie trzeszczec wachacze czy da sie cos z tym zrobic czy trzeba wymieniac bo tak to mi nic nie puka :(

Opublikowano

właź do kanału i WD 40 :) powinno pomóc..

Opublikowano

W kanal :polew:

No na gumy nie ?

Opublikowano

Jak wymacasz który przegub Ci trzeszczy/wydaje dżwieki proponuje strzykawke, grubszą igłę i trochę oleju........ wkłuwasz się w gumę i wciskasz kilka kropel - powinno pomóc. Musisz jednak pamiętać że kiedy zawieszenie się odzywa to zapewne już niedługo bedzie Cię nosić i jakaś jego część będzie do wymiany.

Opublikowano

w niedziele to i ja bym się załapał :decayed:

Opublikowano

ale może w następną?! w tą nie dam rady :no:

Opublikowano

ale może w następną?! w tą nie dam rady :no:

ja znów w następną odpadam, chyba ze na tygodniu jakoś :wink4:

Opublikowano

Witam ... milo by było się spotkać w ten weekendzik jakoś ... może bym w końcu poznał "braci" :)

Pozdrowionka

Opublikowano

to moż ejakąś konkretną date ustawić w bardziej odległym terminie powiedzmy za dwa tygodnie niedziela żeby więcej osób zdążyło sie zorientować i ustawić jakoś wolny wieczór bo cos nikt tu nie zagląda ostatnio..??

Proponuje 25 kwietnia ( niedziela) ?

jak pasuje kolegom?

Opublikowano

jak zderzak założyłeś to przyjadę :naughty:

Opublikowano

za 2 tyg może i mi się uda :wink4:

mARCIN607 czemu sprzedajesz auto?

Opublikowano

kasa mi potrzebna :confused4:

Opublikowano

poza drzwiami coś jeszcze jest nie tak?

znajomy szuka jakiejś nie drogiej a4 :cool1:

Opublikowano

jutro będę na warszawkę leciał wiec jak gdzieś po drodze mieszkasz możesz zobaczyć jak sie prezentuje

Opublikowano

jutro będę na warszawkę leciał wiec jak gdzieś po drodze mieszkasz możesz zobaczyć jak sie prezentuje

na tygodniu i niektóre weekendy tak jak ten jestem w Kielcach :tongue4:

napisz na pw ile byś chciał za nią

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.