Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie są tanie rzeczy

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grippen ależ ona biegnie :naughty: :naughty:

jakie to okolice kielc?

Tumlin

Do kuzyna dzwoniłem i ma go sprawdzić

już wiem odpisał mi gość na PW

bywam czasem w Tumlinie zimą bo tam górkę, wyciąg i ratraka mają :kox:

Opublikowano

Bylem dzisiaj ogladac specjalnie podjechalem z zaskoczenia na tumlin bez zapowiedzi... Dzwonie... Sprzedana :wallbash:

Opublikowano

Bylem dzisiaj ogladac specjalnie podjechalem z zaskoczenia na tumlin bez zapowiedzi... Dzwonie... Sprzedana :wallbash:

kuzyn był ją oglądać jakieś 3 dni temu i mówił że miała malowaną tylnią klape i lewy tylni błotnik troche kiera wytarta środek nawet zadbany

grippen ależ ona biegnie :naughty: :naughty:

:decayed:

Opublikowano

cześć :hi:

potrzebuje lampe tył do avanta b6 gdzie w kielcach można taką kupić

chodzi mi o jakieś szroty z częściami :decayed:

Opublikowano

mozeszsprawdzićna nowinach.. jest spory szrot ale ceny dobrej nei gwarantuje

Opublikowano

W Skarżysku albo w Suchedniowie mają też spoko szroty, jak dobrze pamiętam bo nie jeżdżę już od dłuższego czasu w tamtym kierunku.Na pewno nie polecam tego na sandomierskiej na wylocie w kierunku Lublina ,ceny większe niż w ASO :no::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś jakiegoś laptoka do sprzedania proc ok 1ghz gniazda 2xUSB i RS232

Opublikowano

Grzanek zacinają mi się wycieraczki tzn. nie zawsze powracają do pozycji wyjściowej. Wiesz co mogło się spsuć?Pewnie po zimie jakiś mechanizm sie przepalił czy co? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pewnie się zacierają na trzpieniach trzeba rozebrać i poczyścić

Opublikowano

Dzięki, zerknę sobie. Chyba że jak byś miał kiedyś czas to byś looknoł :)

Opublikowano

Koledzy wiosenka idzie :) może byśmy coś pospocili ? hm? są chętni?

potrzebuje pospawać rury dolotu z nierdzewki orientuje sie ktos gdzie dobrze i tanio ?? może ktos ma sprzet do tego w okolicy i chciałby dopomóc koledze nie za darmo oczywiscie :)

Opublikowano

W bolechowicach znam spawacza co ma chyba wszystkie uprawnienia i spawał dla nie parę razy różne żeczy. Raz spawał kwasówkę wiec myślę że nierdzewkę też pospawa. Ceny normalne i ma kanał w garażu :-)

Opublikowano

Koledzy prośba o pomoc.

Kolega Ciacho wymienił przepływomierz ale wydaje nam się że ten "nowy" też nie do końca dobrze pracuje.

Auto rozpędza się bez szału, z małymi przerwami w mocy i od 4000 rpm praktycznie umiera.

Proszę o analizę logów i sugestie co jest nie tak.

SJWs0.jpg

SK0ri.jpg

SK7VJ.jpg

Opublikowano

wstaw te logi do działu

Diagnostyka - tam szybciej uzyskasz pomoc.

A swoją drogą to posprawdzałbym wężyki podciśnienia i poszukałbym też dziurki w dolocie.

Co to za silnik?

Opublikowano

Do sprawdzenia cały układ dolotowy, od filtra powietrza do turbo i z turbo do kolektora ssącego czy nie ma nie szczelności, najlepiej wszystkie rury zdemontuj, dokładnie obejrzyj i odtłuść miejsca łączenia, u mnie tam gdzie była nie szczelność było trochę oleju, jak to nie pomoże to układ sterowania kierownic turbiny do sprawdzenia, czyli wężyk i N75, jak wszytko co napisałem wykluczysz możesz wymienić przepływkę ale najpierw sprawdź dokładnie cały dolot, kat wycięty? No i termostat nie domaga już. Logi były na 4 biegu robione? :evil: Pozdrawiam

Opublikowano

Logi robione na 3 biegu.

Termostat, tak wiem że też już od jakiegoś czasu niedomaga (u mnie pół roku po wymianie też - kolejna wymiana).

Nie sprawdzaliśmy czy jest katalizator, ale raczej jest na miejscu.

Czyli te wyniki nie świadczą jednoznacznie o niesprawnej przepływce?

Opublikowano

Na logach widnieje silnik 1.9 a ty masz 1.8 logowałeś swój samochód czy kogoś innego :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.