Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cichciach

Dla mnie to jesteś terminator, ja bym w tą szczelinkę powstałą po podniesieniu auta nie wszedł.

Słyszałem jak auto się zsunęło przy takim wjechaniu na klocki a klient był pod nim...

A G12 mają w salonie skody na krakowskiej, nie trzeba gnać pod makro do Autocentrum.

Spocik zimowy byłby Cool

ale ja z innej beczki

MA KTOŚ OCHOTĘ ALBO PARCIE JAK JA NA NAUCZENIE SIĘ WYCHODZIĆ Z POŚLIZGU I RADZENIA SOBIE W SYTUACJACH O KTÓRE TERAZ NIE TRUDNO?

Można by zorganizować się w grupę i uderzyć do szkoły jazdy z propozycją takiego ekstremalnego szkolenia.

Co Wy na to?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szkoła jazdy subaru będzie za tydzień jak ktoś chce a jak nie to zebrać się grupką na tygodniu i jechać na tor miedziana góra i samemu ćwiczyć umiejętności

Opublikowano

Ile taki kurs może kosztować?Jak jest z wjazdem na tor Miedzianej Górze?Jakieś pozwolenie nie jest potrzebne?Jakie są koszty takiego wjazdu?

Opublikowano

Klocki bardzo duże miały prawie 1m długości i z 15cm grubości wiec zjechanie z niego czy zsuniecie mało prawdopodobne chyba że ktoś nie zasięgnie ręcznego, ja dodatkowo podłożyłem coś tam pod tylne koło na wypadek gdyby to był ten jeden raz na milion kiedy ręczny nie zadziała :kox: a dostęp miałem przyjemniejszy i mniej meczący niż na kanale bo na leżąco :) Jak odkręcę kolektor ssący to oprócz nowej uszczelki trzeba nowe śrubki? Dokręcać iloma Nm?

Opublikowano

Grzanek wlasnie miales zalatwic jakis wjazd na miedzianke i temat umarl :cool1:

Opublikowano

no powiem że ciekawy temat szczególnie zimą :) ja sie pisze panowie tylko trzeba by sie spieszyć z tym bo zima sie kończyc bedzie :)

Opublikowano

no powiem że ciekawy temat szczególnie zimą :) ja sie pisze panowie tylko trzeba by sie spieszyć z tym bo zima sie kończyc bedzie :)

Ty to masz Q to wtedy wieksza frajda my oskami to sobie mozemy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tak jak mówiłem weekendy odpadają o rozsądnej porze na tygodniu myślę że nas cieć wpuści

Opublikowano

No to cos zalatw i sie zlatujemy moze byc i na tygodniu byle by szybko bo nie moge sie doczekac :kox:

Opublikowano

byle by szybko bo nie moge sie doczekac :kox:

:polew:
Opublikowano

Dudi no widziałem ze Ty tez sie coś do Q przymierzasz :) działaj działaj tylko togo Ci chyba brakuje tam jeszcze:)

P.S.

powiedz no ile Cie ta skóra wyszła w środku i czy wrazie czego miałbys dojście do tego co Ci to robił? tak mi coś zaczeło świtać że może w wakacja coś by pomyślał:)

Opublikowano

Dudi no widziałem ze Ty tez sie coś do Q przymierzasz :) działaj działaj tylko togo Ci chyba brakuje tam jeszcze:)

P.S.

powiedz no ile Cie ta skóra wyszła w środku i czy wrazie czego miałbys dojście do tego co Ci to robił? tak mi coś zaczeło świtać że może w wakacja coś by pomyślał:)

Nie pamietam ale chyba ze 2.5 kafla tak mi sie wydaje

Opublikowano

no tak coś koło tego szacowałem. hmm do przemyslenia do wakacji. jakby co to podeslesz moze jakiś numer do gościa co?

Opublikowano
  • Autor

chłopaki w kielcach robią całe wnętrze za 3

Opublikowano

w którym miejscu i co wchodzi w skład całego wnętrza?:)

Opublikowano
  • Autor

boczki podłokietnik fotele kanapa półka, ulica wiejska za IC

Opublikowano

grzanek a obszyja same boczki w skore ? Tyle ze kompletnie po przerobce na dodatkowe glosniki :)

Opublikowano

co z tym wyjazdem na miedzianke?bo jestem chętny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.