Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

takie czasy to się wykręca na czwórce o ile 1.9tdi 110km jest w idealnym stanie technicznym :gwizdanie: :wink4:

zmień stacje cpn, ja zawsze tankuje na tej samej i "prawie zawsze" jest dobre ale ostatnio coś takiego zatankowałem że 180 z bólem osiągałem a cokolwiek wyprzedzać dwa razy się musiałem zastanawiać, na dobrym paliwku tiry łykam jak inni osobówki :wink4:

logi nie świadczą jednoznacznie o wadliwej przepływce, żeby przepływke zdiagnozować poprawnie cały dolot musi być szczelny i praca kierownic turbiny stabilna a u ciebie ciśnienie turbo faluje, według mnie turbo pompuje za mało, niby osiąga 1948 ale za chwile spada a powinno trzymać, coś ci tam nie domaga, jest już opisane co to może być wiec do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na logach widnieje silnik 1.9 a ty masz 1.8 logowałeś swój samochód czy kogoś innego :mysli:

Tak jak napisałem, logi robiłem w aucie kolegi.

Moja 1.8 jak narazie radzi sobie dobrze, po za tym nie bardzo wiem jak i co sprawdzać w silniku 1.8, w sieci znalazłem informacje na temat robienia logów tylko przy TDI :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukać w tym dolocie i szukać az się znajdzie dziurkę... i wymieni element.

A jak się nie znajdzie to odłtłuścić i poskręcać na nowe zaciski.

A teraz z innej beczki

Gdzie w kielcach pojechać na serwis i sprawdzenie klimy?

Tak żeby nie zdarli i dobrym fachowym okiem spojrzeli, rozkręcili jakąś dyszę :shocked: i ją sprawdzili. I w ogóle gdzie jechać po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tu albo jest dziura jak stodoła między filtrem a turbo albo przepływka do śmieci cudów nie ma wartość 550 to na postoju przy 2 tysiach powinna być. Zrób porządne logi pojedynczo kanały, kiedy był wymieniany filtr?? Doman albo gościa na wojska polskiego albo na słopiec zadzwoń to Ci wytłumacze[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________Można by coś przyspocić ja bym się ściągnął z jakąś 110 chciałem sprawdzić moje 90 rumaków kto chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pisze :hi:

grzanek porównaj mojego loga przyspieszania na trójce od 1700 do 4200 ze swoimi logami, ja niżej nie schodzę, powyżej 10s się zdarzy jeśli czynniki zewnętrzne dają znać, paliwo, opory stawianych przez wiatr, rozmiar kapći no i gęstości powietrza(przepływka...).

0.00 1764

0.43 1890

0.86 2016

1.29 2142

1.72 2268

2.16 2394

2.59 2520

3.02 2646

3.45 2772

3.88 2898

4.31 3003

4.74 3129

5.17 3234

5.60 3360

6.03 3465

6.46 3591

6.89 3696

7.32 3801

7.75 3906

8.19 4011

8.61 4116

9.04 4200

na czwórce na jednym logu miałem 26s, a do setki o ile dobrze pamiętam 11,3s albo 13,3s ale to był jeden wielki pisk, na trójce też :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chlopak jechał pod górkę:)[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 09:33_________________________________________________damian wrzuć log 011 swój pełny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy w tym tygodniu kazdy element odkrece i dokladnie sprawdze. a pRzy okazji mam przepływke chyba do 130km Tdi Kupilem ją bo myslalem ze do mojego afn ale nie wiec jak cos to dawac znac:P

Uzywka ta przeplywka czy nowka i jaka cena .

Grzanek chetnie bym sie z toba scigmnol ale mam problemy z turbinka i dostalbym baty :cool1:

Musze kiedys do ciebie na logi podjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi z tobą to "na razie" nie mam szans ale... Podjedź podjedź pogadamy posprawdzamy rzuicłem temat o twojej turbince do mercedesa chłopaka zobaczymy a nie możesz tej zregenerować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopcy to moze gdzies poza miastem sie ustawmy?? co? jak tak chcecie rumaczki porównywać:) chetnie bym sie z wami zmierzył ale ja już na letnich kapciach 225 :) i niestety przykleiło mnie to troche do ziemi hehe trzeba pomyślec nad tą turbinką szybciej bo tak to bida bedzie..

To może za tydzien w weekend jakiegoś spota zrobimy?? tylko miejsce wybrac jak pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz na letnich :>

za tydzień w niedziele jak cuś

co do miejsca sie dostosuje się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarnę świergotanie w okolicach napinacza paska wielorowkowego to też się stawię, tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tu albo jest dziura jak stodoła między filtrem a turbo albo przepływka do śmieci cudów nie ma wartość 550 to na postoju przy 2 tysiach powinna być. Zrób porządne logi pojedynczo kanały, kiedy był wymieniany filtr?? Doman albo gościa na wojska polskiego albo na słopiec zadzwoń to Ci wytłumacze[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________Można by coś przyspocić ja bym się ściągnął z jakąś 110 chciałem sprawdzić moje 90 rumaków kto chętny

Logi każdego kanału osobno będą inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w niedziele na Borkowie? miejscówka wmiare fajna i tłumów nie bedzie pewnie jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dokładniejsze, dynamiczne obowiązkowo osobno rób, możesz też ustawić czas opóźnienia(latency) mniejszy, polecam wartość 7 lub 3,2,1, na tych jest najwięcej odczytów na sekundę, a wartość wydajności odbiór/transmisja (read-write) możesz ustaw po 1024.

Jak masz kabelek na usb ten tani z aledrogo to tu masz najnowszy sterownik:

http://www.ftdichip.com/Drivers/CDM/CDM%202.06.00%20WHQL%20Certified.zip

Mam pytanie jakie amorki polecacie na tył bo wylał mi jeden i czas na wymianę :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki bilstein albo kayaba (twardsze)

monroe i delphi - zapomnieć i nie próbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki bilstein albo kayaba (twardsze) - możesz podać dokładniej? model itp.

obniżać auto nie zamierzam, a twardsze trochę mogą być ale mogą też być jak były ori.

a co oprócz amorków wymienić no bo od nowości nic nie było ruszane, teraz z jednym walanym amorem tył mi pływa jak skręcam i nie podoba mi się to, ale nic mi nie stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co spocimy coś w niedziele czy może lepiej za tydzień w święta?? każdy pewnie wolne będzie miał to będzie więcej osób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...