Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie widzę takiej części ale może ktoś kto ma ETkę by znalazł-wal do Chłopaków z B5 Batalionu napewno pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niedziela za 2 tygodnie? 5 września no chyba że sie wybieraja wszyscy na ogólnopolski zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wszystko jedno może być 12 tylko zeby było z kim postac bo przeciez ostatnio to chetnych sporo ino nikt nie dojeźdża potem..jak pogoda pozwoli to kto przyjedzie będzie miał możliwość cos ocenić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Posejdon przywiezie ze soba jakies fajne laseczki do oceny która lepsza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no chciało by sie ale nie ma tak dobrze :) co oceniać to zobaczycie jak sie zjawie mam nadzieje tylko że pogoda planów nie pokrzyżuje bo tak na żyletki z czasem jestem żeby sie wyrobić na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz tylko do golfa potrzebuję :gwizdanie: za żadną cholere inspekcji nie mogę skasować :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________w następny weekend będę cały weekend w Ck 10-12.09

a teraz moja nowa siedziba-na spot będę miał 5minut z buta :good:

IKJl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jakąś szybką byśmy zrobili :good: :good:

Marcin może wziąć kasownik inspekcji tylko. czy chcesz całkiem zwagować Golfine?

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 10:01_________________________________________________Karol będziesz miał chwilę jutro wieczorem?? B6 bedę w następny weekend od soboty rano[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:15_________________________________________________Karol widziałem Cię ok 18-19pod monopolowym prze PKS-dopiero wszedłem do domu(całydzień obi nomi cast i practiker)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...