Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos widze, ze ni jak sie ostatnio Kielce nie moga zebrac na jakis spocik......

Wiosna idzie......budzic sie ze snu zimowego... :D

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cześć Angela no bez Ciebie ani rusz nikt sie nie chce zebrać :th:

Opublikowano

No ja niestety, ostatnio jakos malo zagladam na Kielecczyzne..... :confused4:

Opublikowano

Helou :) Ja jestem niemobilny na razie :D

Jakby to ten tego no powiedziec... a nie umiem moooze narysuje ?

7e5e327d6e89d5cbmed.jpg

"Bo znów nie chciała ciagnąc" :polew::D:decayed::kox: :gwizdanie: :dance:

Opublikowano

Daniel Daniel popsułeś niunię taka dla Ciebie dobra była :decayed:

Co do spotu jak będą konkretne wieści też sie zjawie.

Opublikowano

E tam dobra... Nie ciągnęła jak nalezy :decayed::polew:

Sie zrobi to dopiero bedzie ciąąąągnąc :D

Opublikowano

Sie zrobi to dopiero bedzie ciąąąągnąc :D

jak to zabrzmiało :polew: haha :naughty:

Opublikowano

Znów ekipa zdechła :D

Opublikowano

Panowie taka ładna pogoda trzeba się zebrać i zrobić spotkanko w plenerze ;)[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________A może coś w tą niedziele nadchodzącą? Na koniec ferii :D

Opublikowano

Jak mi ktos pozyczy Qnia to z Audiki zrobie karete :polew:

Opublikowano

ty lepiej wkładaj silnik ,a nie będziesz gadał :D

Opublikowano
  • Autor

Nosb u mnie w garażu leży silnik od malucha 600ccm prawie jak jeden kuń :polew: więc jak chcesz to ci pożyczę. Heh a co do spociku to też jestem chętny dla mnie ta niedziela to jak najbardziej może więcej chętnych??

Opublikowano

A u mnie 2 x AEB ;) Heh :) Tylko trzeba to wyremontowac i poskładac :)

Opublikowano

Panowie szykujemy zlocik Audi 80,90 10 lutego na parkingu na cmentarzu ul.Ściegiennego kto chce może się dołączyć ;)

Opublikowano
  • Autor

A o to by może ekipa A4 sie też zebrała?? Co by pokazać że też nas sporo :th: froger34 a coś więcej info na temat zlociku b4??

Opublikowano

Ostatnio robiliśmy 22 grudnia i było Nas całkiem sporo koło 20 aut. Narazie są chętni ale jeszcze to nie ta ekipa co poprzednio. Narazie zbieramy team :th: Oficjalna data to 10 luty godzina 13, na parkingu przy cmentarzu naŚciegiennego. Jak chcecie to i ekipa A4 może się zebrać. ;)

Opublikowano
  • Autor

No to ja się raczej piszę bo ekipa z naszego klubu chyba sie nie obudzi :thumbdown: i nie zbierze wiec możesz mnie liczyć, a dokładnie to chodzi Ci o ten parking pod pomnikiem wież WTC??

Opublikowano

Zgadza się, tamtem parking pięknie wyłożony kosteczką :)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś z reprezentacji :th: a4-klubu będzie?? Heh oprócz mnie i froger34 :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.