Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak zostalem TATĄ córcia ma juz 3 tyg. kwał babki z niej :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak zostalem TATĄ córcia ma juz 3 tyg. kwał babki z niej :>

:good: :good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Tak zostalem TATĄ

No Pogratulować. :)

:cool1:

PS. Coś takiego w eter puściłem przez PW. do 100 Osób. ze swietokrzyskiego,.

Spot Świętokrzyski.

Kielce, Skarżysko i Wszystko. kox

Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl

10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00

Miejsce:

Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Oczywiście razem ze swoimi A4-kami smiley

Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem smiley

Masz Pytania?

GG: 6606408

Opublikowano

Dziekuje Dziekuje :) nic niemowilem bo czlowiek jeszcze w SZOKU :shocked: ale juz sie ogarnolem :cool1:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________wiec jak cosik to mozna zrobic spocika na piechotke :> :drunk: :drunk: bez naszych pieknych pojazdow

Opublikowano

Tak zostalem TATĄ

No Pogratulować. :)

:cool1:

PS. Coś takiego w eter puściłem przez PW. do 100 Osób. ze swietokrzyskiego,.

Spot Świętokrzyski.

Kielce, Skarżysko i Wszystko. kox

Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl

10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00

Miejsce:

Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Oczywiście razem ze swoimi A4-kami smiley

Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem smiley

Masz Pytania?

GG: 6606408

No dobry pomysł może sie coś wiecej luda zjedzie.. :) jak cos to wytłumasz mi gdzie to jest bo nie kojaże tak dobrze parkingów w kielcowni..albo podepne sie pod Ciebie to polecimy razem...

A co z jutrem?? robimy tego spota ?? pogoda ma byś słoneczna ponoć

Opublikowano

posejdon parking to jest w centrum miasta obok ulicy 9 wieków kielc przy urzędzie miasta bardzo łatwo idzie trafić

Opublikowano

No wiec jak z jutrzejszym spotem? Pogoda nie jest zła... :naughty:

Opublikowano

Tadzik zjedz pod DAL Hotel i to juz zut okiem :decayed: dasz rade

Opublikowano

no i co? jedziecie dzisiaj na wtc?

Opublikowano

Ja jestem chętny :decayed:

Opublikowano

chłopaki to o której dzisiaj pod wtc??

Opublikowano

17? :naughty:

Opublikowano

ja kolo 17 podjade pod wtc. moze ktos bedzie. jak cos to podaje nr 609 717 758

Opublikowano

Wstyd i chańba byłem tylko ja i Michał

Opublikowano

hahaha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zaprawde powiadam wam.... tak być nie może :bicz: :bicz: Tyle klubowiczów w mieście a na spotach ludzi brak :doh1: Trzeba sie zmobilizować i wyjsc na świat, sezon zimowy już zamknięty :naughty:

Opublikowano

mówiłem michałowi ze jak ktos przyjedzie to zeby wbijac na czerwona góre. Spot tam byl prze za***isty grilowanie i wogole:D:D

Opublikowano

Ja wspominałem Marcinowi o tym grillu ale wytrwale czekaliśmy az moze zjawi sie jeszcze jedna nawrócona dusza. :evil:Ten grill to jakiś spot mobilków był czy....co? :gwizdanie:

Opublikowano

Poczekajcie na 10 Kwietnia. Spotkamy się dużą Ekipą (mam nadzieję) zapraszajcie Wszystkich z a4.

Może się uda z 10-20 aut zebrać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.