Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmienial ktos moze zaroweczki na wyswielaczu w B5 tak zeby zostaly czerwone wskazowki a biale cyfry bo czytam na innych forach i ciezko tam uzyskac zetelna odpowiedz[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________Michal zapyatam sie Jarko czy zrobi mini koszulki dla nowych klubowiczow/-czek piszesz sie na to jak cos ? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155846.0;highlight=zmiana+podświetlania tu masz watek taki mały ale masz linka do strony gdzie to robili.. co do wskazówek to poprostu nie zmywaj wszystkiego tylko w miejscu samych symboli co mają być na biało..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 325,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy temat niedzieli dla Panów i pań podtrzymany? będzie ktoś w ogóle?

Opublikowano
  • Autor

kupiła pani wtryski??

Opublikowano

Czy temat niedzieli dla Panów i pań podtrzymany? będzie ktoś w ogóle?

Ja sie wybieram :>

Opublikowano

dzieki Tadzik bo jak szukalem po tych roznych forach to normalnie chaos kazdy co innego pisze dziex :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ja tez bede Koledzy[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ :>

Opublikowano

dzieki Tadzik bo jak szukalem po tych roznych forach to normalnie chaos kazdy co innego pisze dziex :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ja tez bede Koledzy[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ :>

Nie ma sprawy kiedys przegladałem te temat i tak mi utkwił w pamięci.. moze kiedyś pomyśle nad swoim przerobić are narazie brak weny i ważniejsze do zrobienia..
Opublikowano

Grzanek Pierdoło. Będziesz w niedziele? wtryski nie kupilem jutro jade do Heńka oszusta.

Opublikowano

jak ktos bedzie szalal wczesniej po Kielcowni prosze do mnie dzwonic poszaleje i JA :decayed: to moj tele 514-567-172

Opublikowano

Rozumiem ze miejsce zostaje "Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej" godz 16??

jak się wyrobię ze wszystkimi sprawami to będę :hi:

Opublikowano

16 dla mnie ok bede wczesniej. grila juz rozpale:)

Opublikowano

No Pany.. chyba nas tam wywieje na tym dachu parkingu :) także przyjeźdźać licznie żeby sie było za kogo schować hehe:P

Opublikowano

No Pany.. chyba nas tam wywieje na tym dachu parkingu :) także przyjeźdźać licznie żeby sie było za kogo schować hehe:P

zawsze można poziom niżej zjechać :decayed:

Opublikowano

No to brać parówki i na spota :) do zobaczenia jutro...

Opublikowano
[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________mial byc filmik to jest filmik :)
Opublikowano

No było dobrze. ludzie dopisali. Pizza dobra :) Zdjęcia się ładują zaraz dam linki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.