Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krakowską?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krakowską?

Tak, jak już jechałem z powrotem to elegancko poszło jeszcze będe raz po wyniki za 10 dni

Opublikowano

spoko moje rekordy to np;

jedrzejow-kielce 1,5godziny

szok. i tak codziennie.

A benzyna nie chce potaniec.

Opublikowano

Ty na lpg jeżdzisz :tongue4:

Opublikowano

to ty jezdzisz na lpg . ja bezpieczniki 2 miesiace temu wymontowalem....

PS. sprzedam roczną instalacje GAzową :) Magic Jety, Diego G3 Zavoli Zeta S, itd. Reflektuje ktoś?

Opublikowano

to ty jezdzisz na lpg . ja bezpieczniki 2 miesiace temu wymontowalem....

burżuj :polew::wink4: :wink4:
Opublikowano

:)) to o ktorej?

Opublikowano

16 jak ustalone chyba :)

widziałem dzisiaj niebieskie kolo na miedziance? to nasza klubowa B6tka chyba?

Opublikowano

dobrze widziales to Karola autko

dzisiaj jak bo niewiem widzimy sie czy jak?

aha ma prosbe w dziale silnik diesla jest moja wiadomosc jest mala usterka moze mi ktos pomoze :)

Opublikowano

jak bylo na spocie?

:)

Opublikowano
  • Autor

Srak :polew: było być. Karol potrzebuje włącznik 3 fazwy na dwa silniki po 1,5 kw gdzie kupię

Opublikowano

W d*pie. .... Wiesz już gdzie?

:kox:

Elkabel na zagńskiej lub Elektrotech-Met na MAgazynowej,

Opublikowano

:hi:

Chłopaki mam pytanie. W środę lecę do Kielc i chciałem zapytać czy są jakieś roboty drogowe w mieście lub utrudnienia w ruchu ? Będę jechał z Lublina i muszę się dostać do hotelu Ibis na Warszawskiej :gwizdanie: Z góry dziękuję za informacje

Opublikowano

:hi:

Chłopaki mam pytanie. W środę lecę do Kielc i chciałem zapytać czy są jakieś roboty drogowe w mieście lub utrudnienia w ruchu ? Będę jechał z Lublina i muszę się dostać do hotelu Ibis na Warszawskiej :gwizdanie: Z góry dziękuję za informacje

Panie Prezesie powinno pójść gładko- robią pare miejsc przed kielcami- ale teraz to są tylko 1.5 - 2m wyrwy między łączeniami nowej nawierzchni drogi- wcześniej robili wjazd do kielc ale już jest ok.

żeby to był normaly dzień byłby komitet powitalny i oczywiście chleb sól dziewica :>

Opublikowano

przed samymi kielcami w okolicach cmetarza moze jeszce byc nieciekawie ale tak poza tym to ok

Opublikowano

żeby to był normaly dzień byłby komitet powitalny i oczywiście chleb sól dziewica :>

Ale środa to już normalny dzień , więc załatwiaj dziewicę.....to znaczy chleb i sól :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żeby to był normaly dzień byłby komitet powitalny i oczywiście chleb sól dziewica :>

Ale środa to już normalny dzień , więc załatwiaj dziewicę.....to znaczy chleb i sól :polew: :polew: :polew:

To spróbuję dzisiaj do Kielc wrócić- :wink4:
Opublikowano

Ja jebie. Jechalem z Lublina 3,5h. Niecale 170km. Po drodze korek bo jakies roboty , potem 35km przed Kielcami TIRolot wypadl ze skrzyzowania , zlamal sie i spadly mu z naczepy plyty betonowe. Calkowicie zablokowana droga i trzeba bylo kombinowac objazd. Potem 10km przed Kielcami znowu stanie w korku 30min bo klada asfalt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.