Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj do mnie jak będziesz jechał do szkoły odczaimy coś tam zmodzil.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obczajałem... jeździłem, w szoku byłem....

2 tonowa czerwona - TORPEDA 310koni...

Opublikowano

Ja też :kox:

Jest szybka cholera!!! Fajnie w fotel wciska.

Opublikowano

Dał Ci się Karnąć? :D bo mi dał. hhehhee

Opublikowano
Dał Ci się Karnąć? :D bo mi dał. hhehhee

nie- miałem %%% we kwi- następnym razem go pomęczę - ale jest szmoc jak ....uj

Opublikowano

Siema ma ktoś ochote na spota dzisiaj na placu wolności tak o 20 ?:D

Opublikowano

moze się udało by podjechac...

Opublikowano

ktoś jeszcze chętny? :D to jak coś to bede czekal do 20.15 auto na tablicach WRA

Opublikowano

wiesz jak bedziemy tylko my to niebardzo chce mi się grzac... niech sie jeszcze ktos odezwie...

Opublikowano

A masz do kogoś numer zeby zadzwonic ?:D

Opublikowano

jakbyś wcześniej napisał, to bym się jakoś zorganizował i podjechał:)

Opublikowano

to czekam do 19:30 czy sie jeszcze ktos zdecyduje

Opublikowano

jutro mozna zrobic Pizza Spot

w PIzerii FAst przy placu wolności...

Opublikowano

Ja u dentysty jak później mam imprezę rodzinną. Jak się ogarnęła to może bym podjechał na pół godziny.

Opublikowano

no . ktos jeszcze?

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

jutro. 10.02.2013 SOBOTA

Plac Wolności

Spot wysłałem kilka sms-ów. może ktoś przyjedzie :)

Wpadajcie wszyscy na pełnej...

jako Atrakcja np. uścisk dłoni prezesa... Marcin_607

:D

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 12:28 ----------

I co nikogo nie bedzie?

Opublikowano

Ale Cię Hugo szybko na ziemię sprowadził:)

Opublikowano
Ale Cię Hugo szybko na ziemię sprowadził:)

hehe noo ale niech wie że ludzi to trażni strasznie ilipa z tą wyszukiwarką.. mówił że coś tam mają zmieniać na jakąś nową zobaczymy jak sie będzie spisywać.

Karolu podziękować za zegarki świecą superowo elektryka już ogarnięta prawie cała zostało immo ogarnąć, podpiąć czujnik do wstecznego bo w automacie nie ma i jakieś pierdoły drobne acha i na koniec trakcję zaprogramować ale to jak wyjade. a właśnie jakie rezystory sie daje zamiast poduszek?

konkretnie kurtyny bo nie będę zakładał bo podsufitki nie znajde takiej raczej a i uchwyty trzeba dorabiać. Jakie wartości powinny mieć te rezystorki?

Opublikowano
  • Autor

3x3\3 czyli 3 lom moze byc 2.7

Opublikowano
3x3\3 czyli 3 lom moze byc 2.7

oki jutro kupie i sprawdze czy pogaśnie to. Grzanek immo podłączyłem na boku to stare kluczyk schowam z pętlą skeljony i będzi enarazie a i tak w palanch silnik więc nei bede sie teraz tym męczył. tylko petli nie moge zdjąc ze starej stacyjki. nie wiesz jak sie to robi?? I tak sie wybiore do Ciebie z nim pewnie bo żeby trakcje zrobić i jakies pierdoły może choć jak narazie to sterowniki nawet nie mają wiele błedów :) trakcja 2 silnik 1 a reszta klima czysto a reszta to pikuś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.