Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobre człowieki jakiś spocik ??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek jak widzisz coś tu zdechło to zainteresowanie.. jak tam załatwiłeś wczoraj?

Opublikowano

jestem tu nowy ale na spota sie pisze jesli mnie przyjmiecie do swojego grona i mojego grata :)

Opublikowano

spoko jak tylko masz OOOO na masce :grin:

Opublikowano

no ma sie rozumiec

spoko jak tylko masz OOOO na masce :grin:
Opublikowano

Bry...

Opublikowano

Pany święto.. spot się szykuje jutro w Jowie :) podbijać jak ktoś ma ochotę..

Opublikowano

Podaj jakiegos adresa,please

Opublikowano

DEK Jędrzejów

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

18.00

Opublikowano

panowie nie ma ktoś na zbyciu obu przednich błotników polift tylko najlepiej w kolorze hehee:polew::grin:

Opublikowano
  • Autor

a co żeś za dużo mocy??:P może jutro jakiś spocik w godzinach po 20??

Opublikowano

jak coś pójdę na 11 do roboty akurat na 20 w kielcach będę :decayed::decayed:

Opublikowano

to ustalać kiedy i o której, może i mi będzie pasować :) bo chętnie bym Was poznał. Pozdrawiam

Opublikowano
a co żeś za dużo mocy??:P może jutro jakiś spocik w godzinach po 20??

hehe nie moc jeszcze z garażu nie wyjechała.. mechanior mnie przytrzymał z tym i w sumie jeszcze trochę roboty przede mną ino czasumało na wszystko.. tak pisałem bo może odrazu bym przerzucił pod lampy polifty bixy zamiast rezać moje ori tym bardziej że jeden mam ryśnięty od gałęzi i oba podbite krawędzie przez gumy także bym przy okazji załatwił parę spraw.

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 21:22 ----------

potrzebuje przymierzyć moje felgi 17 na tarcze 345 z b7 3,0 tdi np.. ktoś może pomóc ? ma ktoś 3.0 tdi może? Tomek Ty nie masz czasem takich tarczy u siebie?

Opublikowano
  • Autor

ja mam 360 6 tłok:) i na pewno 17 nie wejdzie z tyłu mam 320 i przydało by sie lepiej

Opublikowano

wiesz co ja planuję taki zestaw na przód 345 z b7 3,0 tdi na jednotłoku i na tył 320 takie jak u Ciebie.. tylko kwestia czy na te 345 wejdą mi moje 17.. ponoć wchodzą 17 ale nie wszystkie dlatego chciałem przymierzyć u kogoś.

Opublikowano
  • Autor

et35 wchodza kumpel ma takie zaciski z tarczmi i klockami za 5-6 stówek

Opublikowano

Witam!

Znacie koledzy tego handlarza ? Mógłby ktoś looknąć na to auto?

Audi A3 32500.00 PLN. kielce - otoMoto.pl

Opublikowano
wiesz co ja planuję taki zestaw na przód 345 z b7 3,0 tdi na jednotłoku i na tył 320 takie jak u Ciebie.. tylko kwestia czy na te 345 wejdą mi moje 17.. ponoć wchodzą 17 ale nie wszystkie dlatego chciałem przymierzyć u kogoś.

3.0 b7 mialo 320/288. 345 to już s4. Tylko uważaj bo 345 były w a6 c6 i jak zacisk pasuje tak tarcza jest za gleboka.

Opublikowano

najlepiej przymierzyć właśnie.. temat do ogarnięcia.. Tomek dogadamy temat jak coś kasiory uciupam na to. Może nie długo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.