Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podziekuje ?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 13.05.2018 o 23:15, karol1981 napisał:

Od kilku dni śledzi mnie to piekne rs6 c7 na tk. Jebaniutka najladniejsze auto w ck

Edytowane przez MARCIN607

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A za kim lecialem moją skodiczkĄ w sobotę do Skarżyska? Nawet mrugnąłem raz czy dwa ?

IMG_20180630_155237_BURST001_COVER.jpg

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
7 godzin temu, MARCIN607 napisał:

A za kim lecialem moją skodiczkĄ w sobotę do Skarżyska? Nawet mrugnąłem raz czy dwa ?

IMG_20180630_155237_BURST001_COVER.jpg

@Adam87 uważaj na tego gościa, kiedyś za mną po mieście jeździł, teraz widzę za Tobą ???????

Opublikowano

@MARCIN607 faktycznie leciałem ze szwagrem do Radomia po samochód :decayed: ale nie przylukałem mrugnięć..

Tak na wysokości Suchedniowa zauważyłem dopiero że dłuższy czas jedziesz za mną (najpierw myślałem że to policja bo troche było ponad 120km/h )

Dzięki za wychaczenie na drodze i Pozdrawiam:good:

@karol1981 mówisz że też byłeś śledzony na mieście??  ?

Opublikowano
4 godziny temu, karol1981 napisał:

@Adam87 uważaj na tego gościa, kiedyś za mną po mieście jeździł, teraz widzę za Tobą ???????

Ciebie jeszcze dojadę Gagatku-prosze mi po dziurach nie jezdzic teraz. 

 

 

 

 

Dobrze miec serie nikt cię nie pozna w tłumie :-)) 

Opublikowano
Godzinę temu, MARCIN607 napisał:

Dobrze miec serie nikt cię nie pozna w tłumie :-)) 

No ja niewiedziałem że to Ty :decayed:

Ale już będe wiedział :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Adam87 nie leciałeś wczoraj z bielin? ok 19? 

Opublikowano
12 minut temu, MARCIN607 napisał:

Adam87 nie leciałeś wczoraj z bielin? ok 19? 

Mieszkam w tej gminie i leciałem napewno.. a Ty gdzie byłeś???

Opublikowano
8 minut temu, Adam87 napisał:

Mieszkam w tej gminie i leciałem napewno.. a Ty gdzie byłeś???

ja codziennie latam kielce-ostrowiec - wczoraj lecialem do Ostr. i mi ładne b7 mignęło ? 

Opublikowano
Godzinę temu, MARCIN607 napisał:

ja codziennie latam kielce-ostrowiec - wczoraj lecialem do Ostr. i mi ładne b7 mignęło ? 

A dzięki za miłe słowo :hi:

To daj znać kiedy będziesz dzisiaj leciał czy jutro to podjade do bielin bo mam 2km...

Opublikowano

daj kom na pw. to będę dzwonił- dzisiaj wieczorem chyba będę leciał ale to po 21 ? 

Opublikowano
Godzinę temu, MARCIN607 napisał:

daj kom na pw. to będę dzwonił- dzisiaj wieczorem chyba będę leciał ale to po 21 ? 

Będe w domu o tej godzinie także dzwoń :decayed:

pw poszło..

Opublikowano

Dajcie kogos od klimy bo reno mnie się gotuje 

Opublikowano
28 minut temu, MARCIN607 napisał:

Dajcie kogos od klimy bo reno mnie się gotuje 

Podjedź na legnicką 1 do firmy Texol oil service.

Opublikowano

Panowie, szukam tylnej czarnej skórzanej kanapy do mego avanta, wiem że pewnie samej kanapy nie kupię ale jak by ktoś coś wiedział to mogę rozważyć kupno całości. Ewentualnie może wiecie gdzie najlepiej szukać w świętokrzyskim. (przesyłka z daleka to koszt od 170 do 250 pln'ów ! - trochę sporo) Pozdr.

Opublikowano
6 godzin temu, Zbroy napisał:

Panowie, szukam tylnej czarnej skórzanej kanapy do mego avanta, wiem że pewnie samej kanapy nie kupię ale jak by ktoś coś wiedział to mogę rozważyć kupno całości. Ewentualnie może wiecie gdzie najlepiej szukać w świętokrzyskim. (przesyłka z daleka to koszt od 170 do 250 pln'ów ! - trochę sporo) Pozdr.

Dzwoniłem w 2 miejsca ale lipa.. nie ma..

A co się stało z twoją, że musisz zmienić?????

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Generalnie to nic po prostu jest że szmaty a ja chcę skórzaną (mam fotele przednie w skórze, full elektryczne). Boczki mam też w skórze od s4 z light pakietem, więc tylko tylnej kanapy brak ?. Właśnie za chwilę Lecę do Radomia bo koleszka ponoć ma coś ciekawego.

Opublikowano
11 godzin temu, Zbroy napisał:

Generalnie to nic po prostu jest że szmaty a ja chcę skórzaną (mam fotele przednie w skórze, full elektryczne). Boczki mam też w skórze od s4 z light pakietem, więc tylko tylnej kanapy brak ?. Właśnie za chwilę Lecę do Radomia bo koleszka ponoć ma coś ciekawego.

I jak... kupione???

Opublikowano

IMG_20180805_152216.jpgKupione! Tylko teraz mam dwa niepotrzebne przednie fotele ?

Edytowane przez Zbroy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.