Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tak i 28 to nie piątek tylko sobota. Zapraszamy wszystkich nie ważne jakimi autami.

to juz troche pod depreche podchodzi... :decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak delikatnie. ale nie ma sie co zalamywac. mam nadzieje ze bedzie w miare ok tym razem. trzeba wierzyc ze wypali wkoncu.

Opublikowano
  • Autor

Jakaś organizacja musi być

Opublikowano

No to i ja się postaram zawitać (mam serwis do skasowania może ktoś wie kto by mi to zrobił?)

Opublikowano

no to widzimy sie w sobote o 16 pod wtc tylko zeby bylo nas jak najwiecej

Opublikowano
  • Autor

1. michał-oracz

2. siniakTDI

3. beni226 ???

4. kar_sci

5. kyluck

6. warzyd

7. J58

9. mARCIN607

10. Aniołek ????

11. kemal2

Opublikowano

Grzanek trzeba by jeszcze dudiego do tej listy dopisać, bo pewnie podjedzie.................... zresztą co ja mówie, dudi to by nawet do Betlejem na spota pojechał, gdyby tam był organizowany :gwizdanie: :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe no mam nadzieję że zawita

1. michał-oracz

2. siniakTDI

3. beni226 ???

4. kar_sci

5. kyluck

6. warzyd

7. J58

9. mARCIN607

10. Aniołek ????

11. kemal2

12. dudi75

Opublikowano

No chlopaki a juz sie martwilem ze o nie zapomnieliscie :polew: ,pewnie ze bede :naughty: i przyciagne jeszcze kumpla :wink4:

Opublikowano

5 jak zwykle :naughty:

A co tam slychac u NOSBA nic sie nie odzywa , a tak chcialem ogladnac jego zderzak RS :>

Opublikowano

hmmm nic nie pisalam ze bede ;P

no ale sie zastanaowie :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm nic nie pisalam ze bede ;P

no ale sie zastanaowie :gwizdanie:

Wszyscy liczymy ze przyjedziesz :naughty: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Wszyscy liczymy ze przyjedziesz :naughty: :gwizdanie: :kox:

jasne... :polew:

jak czas pozwoli i mnie calkiem grypsko nie rozlozy to moze podjade na minutke-albo dwie :hi:

Opublikowano
  • Autor

poczekamy do soboty to się zobaczy kto będzie a kto nie jak zawsze dobra ściema nie jest zła :gwizdanie: , dudi wysłałem CI zdjęcie tego turba

Opublikowano

Można wiedzieć od czego jet skrót WTC ( mi się kojarzy tylko z World Trade Center :rolleyes: ) bo nie jestem z Kielc i nie bardzo wiem , może jakiś adres dokładniejszy ?

Opublikowano

@kemal2 w pierwszym poście masz fotkę, na dole tej fotki jest kółeczko w tym kółeczku jest placyk a na tym placyku jest pomnik "WTC" czyli tak jak piszesz World Trade Center, stąd nazwa WTC. A to wszystko jest przy ulicy Ściegiennego niedaleko stadionu Korony Kielce nie da się nie zauważyć

Opublikowano

no to widze ze spot dosyc ladnie sie prezentuje. mam nadzieje ze rzeczywiscie bedzie tyle osob co sie zadeklarowalo. ja tam bede na 100%. tylko o ktorej to w koncu bylo? 17?

Opublikowano

O 16 ,o 17 to za puzno bo nie ktorzy beda mieli jeszcze z powrotem kawalek do domu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.