Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grzanek dałoby radę żebyś swooim magicznym kompeterem wykasować mi servis w VW??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o kurcze,Grzanek tos dal czadu :gwizdanie:

a 5 i 6 to nie takie same?

chociaz zatanawiam sie czy nie 9 :mysli:

nic,jutro zajrze i obczaje,jak dorwe sie do tatusia do garazu,bo na parkingu sie nie glebne :no:

Opublikowano

To ty potrzebujesz ori wieszaka od A4 a nie opaski :P ja tam nie wiem zawsze leciałem do nich z numerem z etki i jak tylko było mozliwe do kupienia to mi zamawiali bez problemu :) Mialem tego samego lub nastepnego dnia :)

Opublikowano

wydawalo mi sie ze opaski-takiej zeby podwiesic,bo mi dynda :decayed:

ale tak jak mowie,musze zajrzec,bo przecie w komplecie sa :wallbash:

Opublikowano

mARCIN607 :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic642418.html ?? nie da rady ?

Ewa no kurde co ci dynda ? :D Bo nam chłopcom to wiadomo :P;) Zarcik ... Zobacz dokładnie które , spisz numer i podjedz do nich :D Niech ci zamówią :)

Opublikowano

Ewa no kurde co ci dynda ? :D Bo nam chłopcom to wiadomo :P;) Zarcik ...

jak to co mi dynda?

rura mi dynda :polew:

Opublikowano

Nie no jak az rura to teraz bedziemy zazdrosni :D

Opublikowano

Nie no jak az rura to teraz bedziemy zazdrosni :D

ale o to ze dynda czy o to ze rura? :D
Opublikowano

dzięki Nosb jak tylko dostanę golfa w swoje ręce przetestuję :dance:

Opublikowano
  • Autor

Trza przyspawać na stałe. :tongue4:

Opublikowano

O widze że nastepny spocik sie zapowiada :) Fajnie fajnie postaram sie przybyć :> Może będzie nas jeszcze więcej. Grzanek mówiłem ci kiedys o tej lampie no ale kurcze nie mam od kogo załatwić sobie tych po drugim lifcie. Moze ma ktoś do sprzedania??? :naughty:

Opublikowano

No to jest nas juz 9 do pobicia ostatniego spota jeszcze nas troche brakuje

1.grzanek85

2.warzyd

3.marcin607

4.kar_sci

5.siniakTDI

6.mario1018

7.aniołek

8.kyluck

9.i ja

Opublikowano

10. grochu :)

postaram się przybyć. Będę miał VAG-a - może nauczę się jego obsługi :kox:

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to jeszcze jeden kolega z forum ma zawitac-blejk83

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to jeszcze jeden kolega z forum ma zawitac-blejk83

No to dawać tu tego Karringtona na listę

Opublikowano

hehehe widze ze "Dynastia" obcykana

Opublikowano

No widze ze coraz nas wiecej moze pobijemy ostatnia frekwencje :good:

Jak by ktos nie wiedzial to 14 marca o 16 na WTC

1.grzanek85

2.warzyd

3.marcin607

4.kar_sci

5.siniakTDI

6.mario1018

7.aniołek

8.kyluck

9.grochu

10.blejk83

11.no i ja

Opublikowano
  • Autor

I w końcu coś ruszyło :wink4:

Opublikowano

KOLEDZY - WAŻNE PYTANIE: czy w Kielcach jest forumowicz[/b], który miałby możliwość przynajmniej rzucenia okiem na silnik znajdujący się w Morawicy?

Chodzi o tą aukcję: http://www.allegro.pl/item569738294_silnik_vw_audi_2_0_tdi_140_km_maly_przebieg.html

Jeżeli ma przebieg 5100km, to jest to niemal nówka silnik, z nowymi PD, i bez łańcuszkowego napędu - idealnie nadawałby się na podmianę. Ja jestem z Gdańska i nawet nie mam czym pojechać, aby go obejrzeć, a zamawiać w ciemno czegoś za ponad 4k bym nie chciał. Oczywiście osobie, która mogłaby pomóc zapewniam zwrot kosztu dojazdu + premie za fatygę, żeby tylko zobaczyć jak to wygląda na miejscu itd.

Może niektórym z Wam znana jest moja historia... generalnie wszystko możecie poczytać tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_nagly_komunikat_braku_cisnienia_oleju_podczas_jazdy_oil_pressure-t69272.0.html

Może znana jest Wam osoba, która sprzedaje ten silnik z linka powyżej...?

Jeżeli możecie jakoś pomóc w weryfikacje tego źródła i samego silnika, to będę bardzo wdzięczny!

Jak coś piszcie tu lub na PW.

Pozdr. z Trójmiasta!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.