Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to 5 niech i będzie jeżeli pasuje wszystkim-jak cos to na następny się załapie-ja to juz na tego grila czekam powiem szczerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 5 niech i będzie jeżeli pasuje wszystkim-jak cos to na następny się załapie-ja to juz na tego grila czekam powiem szczerze

patrzac na to co sie zrobilo za oknem,to raczej szybko sie na grila nie doczekasz :shocked::disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 5 tylko o ktorej ja sie pisze[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:04_________________________________________________i grzanek ile za te spryskiwacze?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:05_________________________________________________koledzy mam problem mam możliwość kupienia lamp takich jak na tych zdjeciach http://moto.allegro.pl/item592136791_audi_a4_pierwszy_model_po_liftingu_prawa_i_lewa.html tylko nie wiem czy beda do mnie pasowac moze mi ktos dac odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:05[/size]_________________________________________________koledzy mam problem mam możliwość kupienia lamp takich jak na tych zdjeciach http://moto.allegro.pl/item592136791_audi_a4_pierwszy_model_po_liftingu_prawa_i_lewa.html tylko nie wiem czy beda do mnie pasowac moze mi ktos dac odpowiedz?

mnie sie nie podobaja :no:

ale o gustach sie nie dyskutuje-ponoc :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:39_________________________________________________ach pytanie do kolegow bylo :doh1: sorrrrrrrrrrrrrrry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą jak sobie przytniesz błotnik, cena za spryski muszę pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę drodzy Koledzy i Koleżanko :) Moje 0000 nareszcie wyjechało z garażu :) 5 pasuje jaknaj bardziej :) będę tylko godzinkę ustalić i pogodę zamówić co by te kiełbaski były smażone a nie gotowane w deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udalo sie a mowili ze sie nie da 16 w przednich drzwiach bez ingerencji w tapicerke :>jedyny minus to ze okno nie opuszcza sie do konca ale po co jest klimatronik :>no i mala nie uwaga i mala dziurka w prawym boczku drzwi :thumbdown: to co z tym spotem 5 o ktorej godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 16 stki i szybki mi się opuszczają do końca a tez nie ingerowałem w tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi kiedyś podawał stronkę na której było jak się servis w Vw kasuje ale znaleść nie mogę :wallbash: :wallbash: -pomożęcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golf 4 r 2000. dzięki z góry ogion niech Ci allach w :boobs: wynagrodzi[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 12:31_________________________________________________już znalazłem -kiedyś mi nosb już dawał link i po 10 razie znalazłem go w końcu :hi:

dzięki za chęci ogion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tym zjazdem? Na która sie umawiamy? może zaproponuje np 16? Jak wam odpowiada? wszelkie propozycje mile widziane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z kolegów/koleżanek będzie w pobliżu...

http://www.a4-klub.pl/smf/i_zlot_olsztynsko_elblaski_nowa_kaletka_2526_kwietnia_2009_r-t69704.0.html

zapraszamy

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje każda pora prawie także zaproponowałem żeby ruszyć temat bo jakoś utknął :) a do 5 juz coraz bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...