Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może 4 kwiecień??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4 moze byc :good: jeszcze tylko godzinka. Ja sie juz pisze. A własnie Grzanek bede mial do Ciebie prośbe o sprawdzenie pompowtryskow w mojej B6 oraz skasowanie inspekcji :hi:

Opublikowano

4 mnie nie będzie :( :( :(

Opublikowano
  • Autor

To może 5 lub 3

Opublikowano

to 5 niech i będzie jeżeli pasuje wszystkim-jak cos to na następny się załapie-ja to juz na tego grila czekam powiem szczerze

Opublikowano

to 5 niech i będzie jeżeli pasuje wszystkim-jak cos to na następny się załapie-ja to juz na tego grila czekam powiem szczerze

patrzac na to co sie zrobilo za oknem,to raczej szybko sie na grila nie doczekasz :shocked::disgust:
Opublikowano

wiem :wallbash::wallbash: a ja tak lubię grila

Opublikowano

to 5 tylko o ktorej ja sie pisze[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:04_________________________________________________i grzanek ile za te spryskiwacze?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:05_________________________________________________koledzy mam problem mam możliwość kupienia lamp takich jak na tych zdjeciach http://moto.allegro.pl/item592136791_audi_a4_pierwszy_model_po_liftingu_prawa_i_lewa.html tylko nie wiem czy beda do mnie pasowac moze mi ktos dac odpowiedz?

Opublikowano
Dopisany: 25 Marzec 2009, 16:05[/size]_________________________________________________koledzy mam problem mam możliwość kupienia lamp takich jak na tych zdjeciach http://moto.allegro.pl/item592136791_audi_a4_pierwszy_model_po_liftingu_prawa_i_lewa.html tylko nie wiem czy beda do mnie pasowac moze mi ktos dac odpowiedz?

mnie sie nie podobaja :no:

ale o gustach sie nie dyskutuje-ponoc :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:39_________________________________________________ach pytanie do kolegow bylo :doh1: sorrrrrrrrrrrrrrry

Opublikowano
  • Autor

Będą jak sobie przytniesz błotnik, cena za spryski muszę pomyśleć

Opublikowano

No proszę drodzy Koledzy i Koleżanko :) Moje 0000 nareszcie wyjechało z garażu :) 5 pasuje jaknaj bardziej :) będę tylko godzinkę ustalić i pogodę zamówić co by te kiełbaski były smażone a nie gotowane w deszczu :)

Opublikowano

No udalo sie a mowili ze sie nie da 16 w przednich drzwiach bez ingerencji w tapicerke :>jedyny minus to ze okno nie opuszcza sie do konca ale po co jest klimatronik :>no i mala nie uwaga i mala dziurka w prawym boczku drzwi :thumbdown: to co z tym spotem 5 o ktorej godzinie?

Opublikowano
  • Autor

ja tam mam 16 stki i szybki mi się opuszczają do końca a tez nie ingerowałem w tapicerkę.

Opublikowano

ktoś mi kiedyś podawał stronkę na której było jak się servis w Vw kasuje ale znaleść nie mogę :wallbash: :wallbash: -pomożęcie??

Opublikowano

ktoś mi kiedyś podawał stronkę na której było jak się servis w Vw kasuje ale znaleść nie mogę :wallbash: :wallbash: -pomożęcie??

Napisz jaki vw i z którego roku to Ci podam.

Opublikowano

golf 4 r 2000. dzięki z góry ogion niech Ci allach w :boobs: wynagrodzi[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 12:31_________________________________________________już znalazłem -kiedyś mi nosb już dawał link i po 10 razie znalazłem go w końcu :hi:

dzięki za chęci ogion

Opublikowano

No to co z tym zjazdem? Na która sie umawiamy? może zaproponuje np 16? Jak wam odpowiada? wszelkie propozycje mile widziane..

Opublikowano

Mi pasuje każda pora prawie także zaproponowałem żeby ruszyć temat bo jakoś utknął :) a do 5 juz coraz bliżej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.