Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie trzeba by już jakieś hasło rzucić kiedy następny :) może tym razem zrobić to tak na pełen profesjonalizm ?? grilek kiełbaski i te sprawy???no i może gdzieś poza miastem?? na torze na miedziance czy obok?? tylko wziąć poprawkę na to ze niektórzy z nas dosyć nisko wiszą nad ziemią i nie wszędzie sie wiedzie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tor jako taki to pewnie nie jest dostępny ale zaraz obok jest prywatny spory plac i myślę ze bez problemów by sie dogadał z właścicielka :) ale to tylko propozycja żeby ruszyć temacik:)wszystkie oferty mile widziane a zawsze coś sie wybierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no kombinujcie i pamietajcie o mnie :P A raczej moim przeswicie :P

Rejow teoretycznie moze byc : moze nic nie urwe :)

Acha zalew na mostkach tez bylby spoko : jest spory parking nie ma problemow z jakims po prostu przebywaniem tam :)

Miedzianka nie orientuje sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na kiedy sie umawiamy? jakies propozycje??

Grzanek mówiłeś coś że masz wejście na hamownie 4x4 w kielcach może byśmy sie zmówili w pare osób na któryś dzięń i podjechali? jakie koszty ?i kto by sie pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się obrobię to jutro podjadę i popytam o tą hamownie jeśli nie dam rady to w pon na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepytaj...

Moj typ na spota rekreacyjnego to zalew na mostkach :) Spory parking (na ktory nawet ja daje rade wjechac) , duzo zieleni :) Generalnie fajna miejscowka :)

Zapodam jakies foty jutro jak to wyglada ;)

na hamownie sie pisze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no no chyba masz ochotę coś zaorać czterema kapciami co?? jak dla mnie też kuszące ale niestety narazie musze sie powstrzymać :( co do hamowni to może jakąś małą listę chętnych by stworzyć to łatwiej sie będzie motywować co do terminu.. spocik jak najbardziej trzeba ustalić kiedy i miejscówkę wybrać podsyłaj foty to obczaimy ale myślę że zalew brzmi nieźle co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miejsce jest jesli wszystkim pasuje?? choć nie wiem gdzie to jest ale myśle ze sie za kims dowloke z kielc hehe.. to teraz terminek jakies propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycja GPS i wszędzie dojadę.

Mogę prowadzić zlotowiczów z Kielc tylko kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panieokreslac sie dokladniej ;)

w razie co tak to wyglada :

beztytuuemw.jpg

Suchedniow jest po drodze z kielc do skarzyska... Potem w sumie jedzie sie po tej mapce i w koncu za zakretem widac zalew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...