Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie trzeba by już jakieś hasło rzucić kiedy następny :) może tym razem zrobić to tak na pełen profesjonalizm ?? grilek kiełbaski i te sprawy???no i może gdzieś poza miastem?? na torze na miedziance czy obok?? tylko wziąć poprawkę na to ze niektórzy z nas dosyć nisko wiszą nad ziemią i nie wszędzie sie wiedzie hehe

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm a czy tor jest ogolnie dostepny??tym bardziej na grila? :kox:

z takich miejsc gdzie idzie latwo dojechac i jest miejsce na grila to kolo skarzyska jest zalew Rejow :gwizdanie:

Opublikowano

tor jako taki to pewnie nie jest dostępny ale zaraz obok jest prywatny spory plac i myślę ze bez problemów by sie dogadał z właścicielka :) ale to tylko propozycja żeby ruszyć temacik:)wszystkie oferty mile widziane a zawsze coś sie wybierze:)

Opublikowano

No no kombinujcie i pamietajcie o mnie :P A raczej moim przeswicie :P

Rejow teoretycznie moze byc : moze nic nie urwe :)

Acha zalew na mostkach tez bylby spoko : jest spory parking nie ma problemow z jakims po prostu przebywaniem tam :)

Miedzianka nie orientuje sie :)

Opublikowano

To na kiedy sie umawiamy? jakies propozycje??

Grzanek mówiłeś coś że masz wejście na hamownie 4x4 w kielcach może byśmy sie zmówili w pare osób na któryś dzięń i podjechali? jakie koszty ?i kto by sie pisał?

Opublikowano
  • Autor

Jak się obrobię to jutro podjadę i popytam o tą hamownie jeśli nie dam rady to w pon na 100%.

Opublikowano

ooo hamownia. może w końcu się dowiem iloma koniami powożę

Opublikowano

Przepytaj...

Moj typ na spota rekreacyjnego to zalew na mostkach :) Spory parking (na ktory nawet ja daje rade wjechac) , duzo zieleni :) Generalnie fajna miejscowka :)

Zapodam jakies foty jutro jak to wyglada ;)

na hamownie sie pisze :decayed:

Opublikowano

hehe no no chyba masz ochotę coś zaorać czterema kapciami co?? jak dla mnie też kuszące ale niestety narazie musze sie powstrzymać :( co do hamowni to może jakąś małą listę chętnych by stworzyć to łatwiej sie będzie motywować co do terminu.. spocik jak najbardziej trzeba ustalić kiedy i miejscówkę wybrać podsyłaj foty to obczaimy ale myślę że zalew brzmi nieźle co wy na to??

Opublikowano

Tak wyglada miejscowka :

dsc00682k.jpg

dsc00683boo.jpg

Opublikowano

rozumiem to jest niedaleko skarżyska?? miejscówka spoko :hi: w zeszle wakacje tam bylem ze znajomymi... ja jestem za :good:

Opublikowano

Dokladnie tam ;)

Opublikowano

no to miejsce jest jesli wszystkim pasuje?? choć nie wiem gdzie to jest ale myśle ze sie za kims dowloke z kielc hehe.. to teraz terminek jakies propozycje??

Opublikowano

Dorzuce mapke potem gdzie to i jak dojechac ewentualnie ;)

Opublikowano

to nie jest ten zalew na trasie Kielce Skarżysko??

Opublikowano

pozycja GPS i wszędzie dojadę.

Mogę prowadzić zlotowiczów z Kielc tylko kiedy?

Opublikowano

no..można zmówić sie gdzięs i w pare osób dojechać :) jaki termin proponujecie?

Opublikowano

Panowie i panieokreslac sie dokladniej ;)

w razie co tak to wyglada :

beztytuuemw.jpg

Suchedniow jest po drodze z kielc do skarzyska... Potem w sumie jedzie sie po tej mapce i w koncu za zakretem widac zalew ;)

Opublikowano

to moze taka ciut bardziej czytelna :cool1:

ca9b4cca6d8b3318.jpg

Opublikowano

nie kozacz :tongue4::polew: Ja dalem dokladniejsza :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.