Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Noo ruszyło sie troche :) lista nam sie powiekasza.. i bardzo dobrze.. co do kompa to racja Grzanek napewno weźmie a jakby nie to ja wezme na wszelki wypadek..

1. Nosb

2. Doman13

3. Tposejdon

4. Plastuch

5. Aniołek

6. MIchał-oracz

7. huzio00

8. Grzanek85

9. ciahciah

10. kar_sci

11.

12.

..

..

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej

Byłem na Cedzynie i zrobiłem rekonesans. Miejscówka w sumie tam jest fajna tylko że ja naliczyłem co najmniej dwa miejsca które się nadają na spoty.

Jedno mnie tylko martwi ;( mianowicie Nosba auto na niektórych dziura może ucierpieć.

zrobiłem parę fotek i potem połączyłem je automatem z panoramę

mapa:

bb9e8b1d8935b78cm.jpg

miejscówka nr 1 : namiary GPS: N 50 52 643 E 020 44 308

3971a630bd92bcdcm.jpg

c95c21a10fceaf16m.jpg

miejscówka nr 2 (takie tam widoki miałem, a lubię las, że na śmierć zapomniałem o pozycji GPS ale to jest parking przy drodze i łatwo trafić)

fa0daf4f92a6ac65m.jpg

c1a77b961877dbcam.jpg

W miejscówce nr 1 można grilla zrobić przy samochodach. Jest tam duży parking i w sumie jest fajnie.

Z kolei w miejscówce nr 2 może być trochę ciasno, ale wszystko jest do zadecydowania na miejscu.

Szlag mnie trafia tylko z jednego powodu. W cedzynie kąpiel jest zabroniona i z perspektywy ratownika wodnego który kocha wodę i pływanie (kiedyś zarabiał pieniądze za uczenie pływania) jest to dramat regionalny.

No to teraz pozostało wybrać godzinę spota (17?) i myślę że na początek wybierzemy miejscówkę 1 a w drugiej zrobimy wspólny rekonesans (ja tam mogę wjechać bo po wymianie sprężyn stoję wysoko ... i brzydko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dzięki Doman13 za info o Cedzynie.. widać że profesjonalnie załatwiłeś sprawę :) włąśnie z tym wiazdem żeby nie zostawić tam czegoś z podwozia hehe.. ja dre na nie tak dużych nierównościach bo już nisko stoje a co dopiero Nosb jak u niego nie ma gdzie palca włozyc hehe

No to już niech sie każdy wypowiada czy pasi ta miejscówka czy jedziemy tam gdzie ostatnio? w sumie miejsce tez dobre miejsca sporo woda blisko a i nie wadzi sie nikomu.. także do dogadania.. co do godzinki to myślę że ta 17 można przyjąć jako początek imprezki jeśli nikt nie ma sprzeciwów co?

Aniołek to o której tak zazwyczaj wracasz z wawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej przystaje na Mostki-tym bardziej jak ktos cos ma sobie urwac...

jak dobrze pojdzie to cos kolo 16 powinnam z Wawy ruszyc,no moze 15.30-reszta zalezy od pal-znaczy sie od natezenia ruchu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no łądnie ładnie:) no to koledzy sie jeszcze wypowiedzą i jakoś ustalimy gdzie ten spocik.. jeśli obstanei przy tej cedzynie na spróbe to jakby Ci sie opóźnił dojazd a nie wiesz gdzie to jest to zawsze ktoś wyjedzie do kielc po Ciebie później takze nie martw sie kiełbaska nie przepadnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na dojazd jakies 20 mnut mam tam na miejscu :naughty: Moze jakos sie uda przeturlac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ja przesadzam z tymi dziurami.

Wiem jedno. Tuleja tylna którą mam do wymiany grzechotała równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chłopaki/dziewczyny za Cedzyną no ale możemy głosować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśłe że trzeba raz sprówać a co tam... będziemy miec porównanie z Mostkami.. tylko teraz trzeba jeszcze pogodę zamówić żeby te kiełbaski sie w deszczu nie potopiły hehe..czyli co umawiamy sie na tą Cedzyne?? oczywiście tak jak poprzednio proponuje zbiórke w kielcach i wspólny wyjazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za tym żeby sprawdzić cedzynę. Tylko pogodę trzeba zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojade solo lub z plastuchem przez bodzentyn (mamy blizej chyba niz przez CK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez bede a pogoda ma myc tylko umawiamy sie gdzies w kielcach i jedziemy razem czy kazdy osobno?[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 10:56_________________________________________________tylko o ktorej godzinie?[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 10:56_________________________________________________A W SOBOTE ZAPRASZAM NA DRIFT NA MIEDZIANEJ POCZATEK SEZONU WEJSCIE 20 MOZNA SOBIE POPATRZEC JAK SIE JEZDZI Z TYLNIM NAPEDEM[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 10:58_________________________________________________ja bym proponowal parking za McDonald na zytniej ok.16.30 i z tam tad wszyscy na cedzyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal od ktorej w sobote ? Moze sobie wpadne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek.. to jest po trasie jak sie leci z kielc na sandomierz ale blisko kielc.. myśle że dobrze byłoby sie zmówić na parkingu pod WTC tam gdzie zawsze i razem wyjechac co chłopaki?? z tamtąd jest wmiare prosty wyjazd już i mało świateł to sie nie pogubimy na mieście.. Aniołek jeślibyś miała sie troszke spóźnić a nie masz pewności jak dojechać to możemy sie zmówić to wyjade po Ciebie gdzieś do kielc :) Autko mam znaczne wiec mnie łatwo znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb tak patrze na mapke i chyba mamy jednak przez kielce bliżej. Ale w zasadzie przez bodzentyn fajniejsza trasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny dystans ... Mi wszystko jedno ktoredy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon jakiś namiar na parking koło WTC to bym się z chęcią załapał albo tak jak proponował michal-oracz parking za McDonald na zytniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon jakiś namiar na parking koło WTC to bym się z chęcią załapał albo tak jak proponował michal-oracz parking za McDonald na zytniej .

na kazdej stronie pierwszy post-parking WTC :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezka jutro zaczyna sie od 1o[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 09:40_________________________________________________na miedzianej[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 09:57_________________________________________________to w koncu gdzie to spotkanie i o ktorej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...