Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede a gdzie to obojetne ;)

Tez tak swojego czasu kminilem przelozyc sE b6 ale brak kasy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb mam dostęp do fajnych kąpletów do vw audi po 2001 r jak coś to pisz, a jeśli chodzi o spota to jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek jak bede myslal o zmianie autka bedziemy gadac :)

A wymysliles co zrobic z tymi moimi pamiatkami z UKNSI ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjadę, tylko wcześniej zadzwonię.

Pomyśl grzanek nad wizytkami bo projekt zaczyna trochę pleśnieć. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem napewno ale troche się spuźnie. To jak standard gril i kiełbaski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czylo co dokaldnie z tym spotem ? :D bo ja juz zglupialem z wami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla klienta ja ma na oku b7 ale...

B7 to już poważna sprawa, ja się czaję na B6 tylko nie łatwo coś znaleść!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon widzialem cie dzisiaj an trasce ale juz nie pamietma gdzie dokladnie :D Gdzies w okolicach jedrzejowa ;) Ale nie lecialem swoją A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miło :) he takie autko to nei sposób niezauważyć co??:) bardzo prawdopodobne bo co dzień robie trase do kielc rano i powrót koło 17 po pracy.. co do zlota to wsyztsko aktualne w piatek sie zbieramy może na realu jak przedostatnio i jedziemy na mostki z grilem co?? zbiórka koło 17.30 pasuje? Nosb tak poza tematem to szukam cały czas tego zderzaka do RS4 jakbys cos wiedział czy ktos nei chce sprzedac tylk nie roztrzaskany i wprzystępnej cenie oczywiście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie a znajdziecie :) Ja tfu tfu zeby nie zapeszyc bede mial niedlugo moj upragniony S4 na tyl :dance:

No powiem Ci ze ciezko przeoczyc zieloniastego :) to ja bede na mostkach :) Z chlebem tostowym :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) To taki zarcik byl dla wtajemniczonych :wink4: A Ciebie nie bylo wtedy :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ważna informacja trzeba się w chleb wyposażyć bo w delikatesach na moskach Pani ekspedientka nie znajomym chleba nie sprzedaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to proponuje zbiórkę na parkingu REALA tak jak poprzednio ( albo tam na tym małym koło sklepu dziecięcego koło reala bo bedzie wiecęj miejsca) i wpaść na zakupy do REALA kupić chlebek kiełbaske kto tam będzie chciał jakieś musztardki czy keczupy i wtedy z pełnymi bagażnikami wioo na mostki :) noo i proponuje jakiś kocyk wziąść żeby było gdzie siaść :) pozatym przydałby sie jakiś stolik mały rozkładany turystyczny bo tak aż wstyd te kiełbachy w trawie trzymać :) kto coś może zabrać?? ja biorę grila a jak wiecie jest nie mały i choć kufer mam spory to już wiele tam nie upchne.. także kto sie oferuje zabrać stolik jakiś mały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...