Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bede a gdzie to obojetne ;)

Tez tak swojego czasu kminilem przelozyc sE b6 ale brak kasy :wallbash:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nosb mam dostęp do fajnych kąpletów do vw audi po 2001 r jak coś to pisz, a jeśli chodzi o spota to jestem

Opublikowano

Grzanek jak bede myslal o zmianie autka bedziemy gadac :)

A wymysliles co zrobic z tymi moimi pamiatkami z UKNSI ? :)

Opublikowano

podjadę, tylko wcześniej zadzwonię.

Pomyśl grzanek nad wizytkami bo projekt zaczyna trochę pleśnieć. :wink4:

Opublikowano

Ja jestem napewno ale troche się spuźnie. To jak standard gril i kiełbaski :naughty:

Opublikowano

GRZANEK dla siebie przekładasz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dla klienta ja ma na oku b7 ale...

Opublikowano

Czylo co dokaldnie z tym spotem ? :D bo ja juz zglupialem z wami :tongue4:

Opublikowano

Dla klienta ja ma na oku b7 ale...

B7 to już poważna sprawa, ja się czaję na B6 tylko nie łatwo coś znaleść!!! :wallbash:

Opublikowano

Tposejdon widzialem cie dzisiaj an trasce ale juz nie pamietma gdzie dokladnie :D Gdzies w okolicach jedrzejowa ;) Ale nie lecialem swoją A4 :)

Opublikowano

no to miło :) he takie autko to nei sposób niezauważyć co??:) bardzo prawdopodobne bo co dzień robie trase do kielc rano i powrót koło 17 po pracy.. co do zlota to wsyztsko aktualne w piatek sie zbieramy może na realu jak przedostatnio i jedziemy na mostki z grilem co?? zbiórka koło 17.30 pasuje? Nosb tak poza tematem to szukam cały czas tego zderzaka do RS4 jakbys cos wiedział czy ktos nei chce sprzedac tylk nie roztrzaskany i wprzystępnej cenie oczywiście..

Opublikowano

Szukajcie a znajdziecie :) Ja tfu tfu zeby nie zapeszyc bede mial niedlugo moj upragniony S4 na tyl :dance:

No powiem Ci ze ciezko przeoczyc zieloniastego :) to ja bede na mostkach :) Z chlebem tostowym :wink4::polew:

Opublikowano

to ja bede na mostkach :) Z chlebem tostowym :wink4::polew:

to moze ci plasterek sera zoltego wziasc do tego chleba?

zlozysz i bedziesz mial tosta :decayed:

Opublikowano
;) To taki zarcik byl dla wtajemniczonych :wink4: A Ciebie nie bylo wtedy :tongue4:
Opublikowano

;) To taki zarcik byl dla wtajemniczonych :wink4: A Ciebie nie bylo wtedy :tongue4:

I'm sorry :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Zostaje wybaczone :krol::wink4:

Opublikowano

Właśnie ważna informacja trzeba się w chleb wyposażyć bo w delikatesach na moskach Pani ekspedientka nie znajomym chleba nie sprzedaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A co dodaje coś od siebie

Opublikowano

hehe ja to proponuje zbiórkę na parkingu REALA tak jak poprzednio ( albo tam na tym małym koło sklepu dziecięcego koło reala bo bedzie wiecęj miejsca) i wpaść na zakupy do REALA kupić chlebek kiełbaske kto tam będzie chciał jakieś musztardki czy keczupy i wtedy z pełnymi bagażnikami wioo na mostki :) noo i proponuje jakiś kocyk wziąść żeby było gdzie siaść :) pozatym przydałby sie jakiś stolik mały rozkładany turystyczny bo tak aż wstyd te kiełbachy w trawie trzymać :) kto coś może zabrać?? ja biorę grila a jak wiecie jest nie mały i choć kufer mam spory to już wiele tam nie upchne.. także kto sie oferuje zabrać stolik jakiś mały??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.