Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa ja nie podjadę bo jestem w pracy, druga zmiana. Za dwa tygodnie też druga zmiana :confused4: to może pojedzcie tej kiełbasy tyle żeby wam starczyło na 3 tygodnie bo wtedy mam pierwsze zmiany to i na spocika mogę podjechać........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi pasują chyba obydwa terminy a więc niechaj reszta zadecyduje. A Radom to niech przyjeżdza do nas na kiełbache a nie tyle gada :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasują chyba obydwa terminy a więc niechaj reszta zadecyduje. A Radom to niech przyjeżdza do nas na kiełbache a nie tyle gada :tongue4:

Chętnie. Wiedzcie, że my też zapraszamy na radomską kiełbachę. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zakosił mój śrubokręt ?? :decayed: Mi lepiej pasują piątki niż niedziele ale to wszyscy muszą przystać. Działa immo jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zakosił mój śrubokręt ?? Mi lepiej pasują piątki niż niedziele ale to wszyscy muszą przystać. Działa immo jeszcze??

w moim aucie też nie zotał bo dziś odkurzałem i nic nieznalazłem nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia, to ja ukradłem śrubokręt i dlatego tak szybko sie zmyłem. :naughty:

Następnym razem posprzątajcie kamienie w trawniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede :kox: ogladne jakies furki :gwizdanie: moze beda jacys koledzy z Radomia bo maja bliziutko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sie właśnie zastanawiałem co mi tych narzędzi przybyło w bagażniku hehe.. spoko spoko nie zginął .. sam mi go wsadziłeś hehe.. no to piatek proponuje skoro większości chyba lepiej leży co?? tylko kiedy za dwa czy za trzy tygodnie?? Grzanek masz jakiś patent na latające klocki hamulcowe z przodu?? wczoraj to odkryliśmy z Domanem że to to mi tak jargota po dołkach i stuka przy hamowaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis nowy model : latajace klocki ;)

Grzanior masz jarzma pod 310 mm bo pytalem na Gie ale cisza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ja właśnie wróciłem dziadostwo, lipa, wieś ..... jak to jest moto show to nasze spoty to się powinny nazywać światowe wystawy ogólnie za***isty ----- :thumbdown: . Latające klocki to mi to się kojarzyły zawsze ze zużytymi tarczami lub klockami:P

NOsb nie mam ale zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuję pomocy, zmalazłem autko ale jeszcze potrzebuję wprawnego oka co by je obejrzało.

Czy ktoś nie obejrzałby go ze mną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, co myślicie na temat który poruszyłem na spocie.

Chodzi o grupowy zakup składanych krzesełek tak by na spocie w plenerze nie stać tylko sobie spokojnie usiąść przy grillu przy składanym stoliku i jak człowiek zjeść kiełbasę w warunkach polowych.

Możemy to zrobić tak że każdy kupi sobie krzesełko na tej samej aukcji a adres wysyłki ustalimy jeden u kogoś z nas i wtedy ten człowiek przywozi krzesełka na spot.

I wszyscy mamy banany na twarzy. :banan:

marcin gdzie to autko do obejrzenia stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbożna inicjatywa- Doman zamawiasz ;-)

pod kielcami u prywatnego faceta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sie właśnie zastanawiałem co mi tych narzędzi przybyło w bagażniku hehe.. spoko spoko nie zginął .. sam mi go wsadziłeś hehe.. no to piatek proponuje skoro większości chyba lepiej leży co?? tylko kiedy za dwa czy za trzy tygodnie?? Grzanek masz jakiś patent na latające klocki hamulcowe z przodu?? wczoraj to odkryliśmy z Domanem że to to mi tak jargota po dołkach i stuka przy hamowaniu..

az zajrzalam pod fotel...

ale jak sie znalazl to łokej

moze byc za 2 tyg

tez mialam zajecha do skaryszewa,ale slyszqalam ze tandeta-i odpuscilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...