Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

TE Z NAMIOTEM !! :D MIAZGA :kox: Zapakujemy sie w nie dookola grila i bedziemy siedziec :D Wyobrazacie to sobie ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nr 2 jest ciekawy, z oparciem i miejsce na zimne ma, z taki krzesełkiem na każdy spocik z kierowcą przyjeżdzam i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś z rana Grzankowi pasuje to tak ok 10-11 ja jeszcze go Faceta zadzonię i się umówie dokładnie czy mu pasuje. i powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja odwołana,brat był przejazdem obejrzeć auto i okazało się ze silnik do remontu :wallbash:

dzięki za chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to jak chcecie to mogę z wami podskoczyć w czwartek a jak cos to podaj namiary to mogę go obczaić tak wstępnie czy warto sie turlać z Kielc.. ja na miejscu jestem to mogę podskoczyć po robocie i obejrzę co z grupsza a jak nie to w czwartek sie mogę z wami przejechać obczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tdi to ciężko kupić bez silnika do remontu. Dlatego pisałem Ci że ryzykant jesteś. No ale widzę że jednak masz głowę na karku.

Poczytaj sobie w dziale silniki te epopeje nt. 2,5 tdi, jakie ludzie problemy mają z tymi silnikami. Aż strach bierze to kupować. :shocked:

dla mnie to tylko jest warte zachodu 1,9 tdi i jak się chce mieć 190 kucyków to większe turbo, większy IC i mocne wtryski i pędem do Rogala, albo do Grzanka (bliżej), po dodatkowe koniki.

A potem odkładać na wymianę sprzęgła... i wstawiać wzmacniane (tak wedle kucyków)

------------------------------

zapomniałem o remoncie hamulców :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no jaki przepis na sukces nam zapodałes :) własnie taki plan mam zamiar zrealizować hehe tylko jak na złość muszę najpierw ten zderzak zrezać bo przecież wstyd jeździć z takim. a gdyby nie to to już by jakiś większy kaloryfer siedział pod zderzakiem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

trochę się czytało tu i ówdzie.

Posejdon , jak zedrzesz oponki to mam dla Ciebie 4 zimówki do dalszego zdzierania. Na zimę ich nie założę bo strach (5mm bieżnik) ale na lato to dadzą radę. Super sprawa na kałuże, woda nie ma z nimi szans i nic nie hamują.

;( gdzie ja teraz takie dobre oponki dostanę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobrze wiedziec bo te co mam to topnieją szybciej od lodu w 30 stopniowym upale hehe jeszcze z miesiądż i będa SLIKI hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam !! :D zimowki lysiaki do spalenia :D Mi juz 15" sie chyba nie przyda w zime z racji hamulcy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tdi to ciężko kupić bez silnika do remontu. Dlatego pisałem Ci że ryzykant jesteś. No ale widzę że jednak masz głowę na karku.

Poczytaj sobie w dziale silniki te epopeje nt. 2,5 tdi, jakie ludzie problemy mają z tymi silnikami. Aż strach bierze to kupować. :shocked:

dla mnie to tylko jest warte zachodu 1,9 tdi i jak się chce mieć 190 kucyków to większe turbo, większy IC i mocne wtryski i pędem do Rogala, albo do Grzanka (bliżej), po dodatkowe koniki.

A potem odkładać na wymianę sprzęgła... i wstawiać wzmacniane (tak wedle kucyków)

------------------------------

zapomniałem o remoncie hamulców :embarrassed:

powiem szczerze żę miałem szczere chęci wziąsćtą furkę bo autko jest idealne wizualnie, czarny Avant B6 obniżony skóra z kubełkiem w środku i ten slinik 2,5 180ps quatro. ale to za duża kasa żeby brać kota w worku trzeba mieć odwagę. ale piękne auto tylko ten silnik-ale cóż szukam dalej b5 b6, już mógłbym coś zakupić bo mnie starego astrzyna wkurza co chcę wyprzedzić!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

których bazach danych, więcej szczegółów poproszę

chodzi o mysql, czy Acces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie byle działała, mojej siostrze taki temacik wymyślił gościu od informatyki a ja już nie pamiętam mySQL-a:

baze danych

"wypozyczalna sprzetu wodnego" skladajaca sie z tabel: sprzet wodny, (np. kajak,

rower wodny, ponton, zaglowka, skuter wodny), wypozyczenia, wypozyczajacy.

Baza powinna gromadzic informacje na temat wypozyczen, osob wypozyczajacych.

Utworzyc nastepujace kwerendy: kwerendy, formularze i raporty sluzace do

wyszukiwania, dodawania i edycji danych o sprzecie, wypozyczajacych,

wypozyczeniach. Powinna wyliczac oplate za kazda godzine wypozyczenia sprzetu (cena

powinna zalezec od rodzaju sprzetu) oraz informowac o godzinie zwrotu sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...