Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witki - inaczej ręce :wink4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witki - inaczej ręce :wink4:

ze niby od czego to?
Opublikowano

od witania :wink4:

Opublikowano

hehe i kto to mowi... :gwizdanie:

Hmm, ja to nigdy nie miałem dobrej gadki - chciałem tylko zjeść Waszego grila. :decayed::wink4:

Opublikowano

hehe i kto to mowi... :gwizdanie:

Hmm, ja to nigdy nie miałem dobrej gadki - chciałem tylko zjeść Waszego grila. :decayed::wink4:

oj grila,to by Ci naprawde ciezko bylo-nie dosc ze duzy,to ciezki

ale to co bylo z grila,calkiem apetyczne :tongue4:

Opublikowano

oj grila,to by Ci naprawde ciezko bylo-nie dosc ze duzy,to ciezki

ale to co bylo z grila,calkiem apetyczne :tongue4:

:D

Znów mi witki opadły. :decayed: Te od witania się znaczy. :decayed:

Opublikowano

moze to trzeba leczyc,jak Ci tak czesto opadaja-az chyba zaczne sie martwic...

Opublikowano

moze to trzeba leczyc,jak Ci tak czesto opadaja-az chyba zaczne sie martwic...

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To kiedy następny gryl bo głodny jestem :decayed:

Opublikowano

no ptrzcieale,ale Radom ciagnie tlumnie :wink4:

Opublikowano

No to idę podleczyć - może sen mi pomoże. :wink4:

Tak bardzo chciałem dziś zjeść kiełbasę na mostkach...

Dobranoc. :)

Opublikowano

Tak bardzo chciałem dziś zjeść kiełbasę na mostkach...

byla okazja,i kielbasek pod dostatkiem,az juz psa chcieli karmic,bo nie mial kto zjesc
Opublikowano

byla okazja,i kielbasek pod dostatkiem,az juz psa chcieli karmic,bo nie mial kto zjesc

O maaasz, my byśmy wszystko wpałaszowali. :kox::D

Opublikowano

O następnym grilu :slina: proszę trąbić na radomskich...

Opublikowano

byla okazja,i kielbasek pod dostatkiem,az juz psa chcieli karmic,bo nie mial kto zjesc

O maaasz, my byśmy wszystko wpałaszowali. :kox::D

no ty na pewno "wszystko" :wink4::tongue4:
Opublikowano

no ty na pewno "wszystko" :wink4::tongue4:

No podobno nawet grila z węglem dostanę. :kox:

Opublikowano

no ty na pewno "wszystko" :wink4::tongue4:

No podobno nawet grila z węglem dostanę. :kox:

do sprzatniecia :polew:
Opublikowano

Jak będzie co sprzątać :polew: Po nas :decayed:

Opublikowano

do sprzatniecia :polew:

Zabiorę go sobie do Radomia i zaszaleję przy chłopakach - oni na pewno chętnie na spocie zjedzą takie smakołyki. :kox:

Opublikowano

hehe no prosz ejak sie rozgadali ja do domu dotarłem po 11 a tu już dwie strony zdążyli dodrukować hehe..jak tak dalej pójdzie to braknie nam parkingu na tych mostkach :) ciekawe czy tak wszyscy dopisza na nastęnego coo?? a propo to jakiś terminek można zarzucić żeby było si eczego trzymać.. hm... jak myslicie? za dwa (20.06.2009) czy za trzy (27.06.2009) tygodnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.