Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

wuju, spokojnie - my też chcemy zrobić nalot - najlepiej w któryś piątek. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to ustalone.. 5.06.2009 piątak godzinka 17 pasuje wszystkim?? zbierzemy sie tym co pasuje w Kielcach może na te mostki znów pojedziemy co?? zawsze to grill lepiej sie prezentuje w plenerze niż przy cmentarzu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ustalone.. 5.06.2009 piątak godzinka 17 pasuje wszystkim?? zbierzemy sie tym co pasuje w Kielcach może na te mostki znów pojedziemy co?? zawsze to grill lepiej sie prezentuje w plenerze niż przy cmentarzu hehe

Gril przy cmentarzu kapitalny pomysl :kox: a jak bedzie smakowac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dziś dobry kawał o cmentarzu

Idzie koleś po cmentarzu i widzi kumpla jak obraca panienkę

- Ej podziel się z kolegą

- Wykop se!!!

:)

Piszę się na piątek najlepszy termin jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, rzucę termin w radomskich, ale my dojedziemy pewnie troszkę później. Zwykle zbieramy się ok. 19:00, więc w Kielcach przy dobrym wietrze możemy być między 19 a 20..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to nawet bedzieci emieli bliżej jakbyśmy na te mostki skoczyli bo to w suchedniowie sie odbija:) podamy wam namiary GPS to spokojnie traficie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to nawet bedzieci emieli bliżej jakbyśmy na te mostki skoczyli bo to w suchedniowie sie odbija:) podamy wam namiary GPS to spokojnie traficie:)

Świetnie. Ale to grila palimy czy jak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baaa a co bedziemy na głodnego siedzieć??? brać kiełbachy i sie zrobi :) ja grilla przytachram na bank hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :hi:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:33_________________________________________________o nikogo nie ma :D[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:39_________________________________________________Bry noc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baaa a co bedziemy na głodnego siedzieć??? brać kiełbachy i sie zrobi :) ja grilla przytachram na bank hehe

No to dobrze, bo chłopaki z Radomia mówią, że jak grila nie będzie to oni nie jadą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baaa a co bedziemy na głodnego siedzieć??? brać kiełbachy i sie zrobi :) ja grilla przytachram na bank hehe

No to dobrze, bo chłopaki z Radomia mówią, że jak grila nie będzie to oni nie jadą. :D

:bicz3: :bicz::drunk: ja mówiłem o braku % :gwizdanie: i świeżych :dziura:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówiłem o braku % :gwizdanie: i świeżych :dziura:

Oziu, zazwyczaj jest tak, że grill = % więc nie panikuj. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał przekładać a4 b6 lub b7 z anglika auta mają w 100% przystosowaną do tego ścianę grodziową :

zdjcie013dqo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% otwoy po lewej są na klime itp ale ona w angliku idzie po naszej stronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby co to ty przełożysz?

Poza Tobą Grzanek, to bym się bał komuś dać taką furę do przełożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź doman tam gdzie ostatnio jak będziesz miał chwilę kończymy Vectre C i będziemy robić to a4 zobaczysz jak za***iście wychodzi, znalazłem wkońcu takich gości od części co umią wypiąć wtyczkę nie tną kabli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie bo czas leci tydzień został a temat spota umarł gdzieś po drodze.. rozumie ze według wcześniejszych ustaleń termin piatek 5.06.2009 r godzina 17.30 jest ustalony i zaklepany u wszystkich?? zbieramy sie gdzieś i jedziemy na Mostki tak?? wszyscy są za?? czy jest ktoś przeciw?? głosować:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...