Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POsejdon, prześlij mi to zdjecie na e-mail: [email protected]

to je obetnę albo przerobię i Aniołek będzie mógł wysłać tą fotę do playboya.

Ja już dawno zauważyłem że w życiu umysł jest najważniejszy (byłem z paroma modelkami)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

POsejdon, prześlij mi to zdjecie na e-mail: [email protected]

to je obetnę albo przerobię i Aniołek będzie mógł wysłać tą fotę do playboya.

Ja już dawno zauważyłem że w życiu umysł jest najważniejszy (byłem z paroma modelkami)

no nie...

chyba zaraz pozaluje,ze sie odezwalam :no:

Opublikowano
  • Autor

Co to za problem dajcie tu bo nie mogę znaleźć na forum może pomogę

Opublikowano

Aniołek.. nie ma obawy:) my tacy nie jestesmy:) zdjęcie jest naprawde oki i po co je zmieniac:)? podesłałem domanowi13 wszystkie focie ze zlotu żeby miał kolekcje :)

Opublikowano

grzanek wyszly mi trzy bledy jeden od pompki centralnego ale to podobno moze zalewac woda no i dwaod silnika jeden od czujnika cisnienia drugi od kompa

Opublikowano
  • Autor

Widziałem jak będziesz miał czas podjedź do mnie to porządnie zwagujemy, jedyny błąd którym bym się przejmował to ten w sterowniku silnika związany z pamięcią ale jak podjedziesz może coś wymyślimy.

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH , CZY W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDZIE JAKIŚ ZLOCIK ???

:notworthy:

Opublikowano

na razie grzanek nie dam rady bo przyszedl do mnie kryzys i ciezko na razie z kasa ale jak cos sie zmieni to odrazu przyjade

Opublikowano

następny planowany za trzy tygodnie w weekendzik :) no już nie całe:)

Opublikowano
  • Autor

Damy i se radę z kryzysem ja już prawie zdrowy, więc praca wrze. :wink4: Doman jak tam projekcik>>?? :

Opublikowano

projekcik się posłał na Twoje konto. Jest on rozwojowy.

jednak jest parę kwestii. Jeśli masz przesiadać się na prof. stronę www to nie wiem czy jej adres się nie zmieni, a za nią e-mail... :mysli:

normalnie jak adres strony jest : www.koziabroda.com to e-mail jest [email protected]

decyzja w Twoich rękach

Opublikowano

Doman13 w sobote robie porzadek w garażu także będzie sie można wbijać:) jak tam stoisz czasowo?? moze sie zmówimy na tygodniu tak po 17 w kielcach to pogadamy??

Opublikowano

po siedemnastej to jestem właściwie dostępny. Możemy się spotkać koło Mc Donalda na Żytniej.

Rób porządek to grzebniemy w naszych furach od dołu. Zadzwonię do Cibie w poniedziałek po 16 to dogadamy się co i jak.

HEJ!!!

Opublikowano

Grzanek to kiedy mozna podjechac z tym autkiem?moze jutro jakos po poludniu bo bede akurat w kielacach to bym moze podjechal

Opublikowano
  • Autor

Jutro to znaczy w sobotę?? Jeśli tak to jestem dostępny do godziny 16 :wink4:

Opublikowano

no taki właśnie miałem plan:) musze sie do tej półośki dobrac i moze te lampy cos przerobie a i u Ciebie podłacyzmy postoje i przebadamy co tam pod spodem słychać..to czekam w poniedziąłek na telefon. pozdro..

Opublikowano

jak sie wyrobie to podjade[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 19:06_________________________________________________koledzy czy komputer od golfa jest taki sam jak do nas?bo mam mozliwosc podmiany za ten moj.a zeby bylo smiesnie to mi gdzies spiernicza woda z ukladu u modle sie zeby to nie uszczelka pod glowica.ale zaraz wchodze do garazu i bede patrzyl

Opublikowano
  • Autor

Jak uszczelka to będzie biały korek pod spodem, komp ma się zgadzać po numerach jak i po wersji softu więc ciężko będzie z podmianką a pozatym nie odpalisz auta bo immo. Sprawdź też po lewej stronie bloku przy króćcu czujnika temp częśto tam pęka i leci woda na maxa. Kupiłes auto z silnikiem AVG??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.