Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... Immo ?

W niedziele moze jakos ? W sobote mam juz zajecie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niedziela zaklepana, tak po południu koło 16, może wcześniej

Komu pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje kaszda godzina po południu...Ewa A jak dokładnie sie nazywa ten zalew albo jakiś adresik co wpisywałaś w google maps na tej mapce która wrzuciłaś? no i co z tym terminem? padła jakaś propozycja niedzieli czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim GPS pokazuje mi pozycję (tak na oko) S 51 03 876 E 020 54 696

SPOKO DOJEDZIEMY

myślę że niedziela po południu jest dobra (zresztą zarobiony w soboty jestem strasznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ta niedziela ? :mysli:

Mi to rybka ja bede i tak :) Byle by ludzi bylo :) Kto targa grilla ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posejdon

możesz się podpiąć pode mnie, tylko o której jedziemy?

Z GPS nie zabłądzimy (chyba :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem na którą sie zmawiamy na tego spota? doman13 to może sie zmówimy Ci co z Kielc i razem sie pojedzie? GPS tez mam tylko co w niego wpisać?? przecież nie wpisze "jeziorko" hehe :) jakąś godzinę ktos proponuje ?? moze 17?? co do Grilla to mogę zabrać tylko sie nie śmiać bo to taki prywatnej roboty z silnika elektrycznego ale niezawodny hehe :tongue4: tylko kiełbaskę by trzeba zorganizować bo nie wiadomo czy tam sklep sie znajdzie jakiś a już na pewno nie w niedziele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz GPs to mu wpisz S 51 03 876 E 020 54 696. Tak na oko to jest pozycja na drodze koło jeziorka.

Siedemnasta jest ok a może wcześniej jest lepiej?. Co do żarcia to każdy bierze co może. Ja z grilla się śmiał nie będę bo sam przytargam coś grillopodobne.

Pytanie tylko o której wyjeżdżamy? i gdzie się spotykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze być nie ma problemu.. to może na parkingu reala albo praktikera to będzie prawie na wylocie z kielc .. nie pogubimy sie na światłach w mieście co wy na to? może macie jakieś lepsze miejsce do spotkania na wylocie kielc? bo tamtych stron kielc to nie znam.. zawsze obwodnicą leciałem nigdy nie przejeżdżałem przez kielce na wylot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja wpadam na 99% (zawsze jest jakis procent). Kielbaska jak nie bedzie to sie skoczy gdzies i kupi :) Kto jeszcze bedzie ? Napisze kumplom z 80-tek to wpadna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz. IM nas więcej tym lepiej. Ja jadę na 99 %. Trzeba się wygrzać po zimie, a ma grzać strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple od 80-tek beda ;) heh ;)

Ludzie kto jeszcze wpada ? Nic sie nie pucujecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska wpiszcie swoje komórki tak byśmy mogli do siebie zadzwonić i na miejscu się zlokalizować. moja to: 698 722 671

Alboo lepiej Nosb ustal miejsce zbiórki i godzinę. Ja wtedy się tam zjawię. (jak GPS nie zgłupieje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem na 100 % co do zbiórki to może zrobić jak mowie.. zebrać sie ci co z Kielc na tym parkingu praktikera i sie pojedzie razem co?? odstawimy paradę przy okazji hehe.. Grilla już czeka tylko kiełbasek nie zapomnieć.. no i określać sie na którą godzinę ?? jeśli wcześniej niż 17 to może na 16 zbiórka na parkingu praktikera i wyjazd na jeziorko co?? określać sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się wreszcie poznać! Będę na 99% To konkretnie na którą 17nasta na mostkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...