Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiada sie dobrze :) Suli przewieziesz mnie jak bedziesz :D Bo sie zastanawiam czy swojej nie pogonic i nie kupic S4 ;)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma problemu :) Jeśli tylko okoliczne miśki będą stukać się jajeczkami zamiast po drogach włóczyć :wink4:

Mam może głupie pytanie :gwizdanie:

Spocik jest w miejscu gdzie na rysunku strzałeczka czy kółeczko :mysli::decayed:

Opublikowano

tam gdzie kółeczko to jest parking a tam gdzie strzałeczka to stadion[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:20_________________________________________________czyli na parkingu.Ja nie dam rady podjechać :(

Opublikowano

Ja dzisiaj moja testowalem :) Vmax 240 bo zabraklo skrzyni :/ Mysle ze na dluzszej by poszla 260-270 :)

Zbieram sie do was powoli :) do zobaczyska ;)

Opublikowano

Dzieki jarko za rameczki :good: i pozdrowienia dla wszystkich ,,,,mokrego dyngusa :kox: :kox:

Opublikowano

Heh :) Krotko w sumie i wialo ale dobrze :)

Dzieki suli za przewozke :) S4 to jednak S4 :)

Moze kiedys powazniej pomysle o takim bo na razie mi szkoda mojej pozbywac sie ;)

Mam dwie foty :tongue4: nie za bogato... Ma ktos wiecej ? :)

Opublikowano

Szkoda ze sie nie zalapalem na jazde S4 :confused4: ,moze jeszcze bedzie kiedys jakas okazja :wink4:

Opublikowano

A ty szkoda ze uciekles :D to ja bym sie zalapal na jazde twoim :P Ale ze mnie blachara :D Tylko mnie wozic i wozic :decayed::polew:

Opublikowano

Ale ze mnie blachara :D Tylko mnie wozic i wozic :decayed::polew:

:polew: :polew: :polew: dobre...
Opublikowano

A ty szkoda ze uciekles :D to ja bym sie zalapal na jazde twoim :P Ale ze mnie blachara :D Tylko mnie wozic i wozic :decayed::polew:

Jeszcze bedzie okazja :kox: Ale nudne by bylo zycie bez tych blachar :naughty::polew:
Opublikowano
:) tez cie w nagrode przewioze i bedzie zmiana rol :P
Opublikowano

Dzięki Panie i Panowie za spocika :hi:

Macie ciekawą ekipę i naprawdę miło było Was poznać :good:

Zapraszam teraz do Kraka na rewizytę :naughty:

Fotki wrzucę na dniach jak znajdę chwilkę bo mam ich kilka :gwizdanie:

P.S. Kto brał koszulke odemnie w rozmiarze S :?:

P.S.2. Chyba coś urwałem na Waszych drogach Świętokrzyskich bo mi coś auto krzywo stoi na tylnym zawieszeniu :disgust:

Opublikowano

spocik był elegancki pare osób nas było trochę-wszyscy się od stołów wyrwali :> :>

Opublikowano

jarko ja bralem czarna koszulke w rozmiarze S :good: świetna sprawa... szkoda ze wiecej nie wziąłem...

Opublikowano

Również dzięki kochani za wspólny spocik :> mam nadzieję, że nie ostatni :naughty:

Miło było się z Wami spotkać na Świętokrzyskiej Ziemi :wink4:

Opublikowano

A ja nie mialem netu w Kielcach i nawet nie wiedzialem o spocie... :confused4:

Chyba Suli do mnie dzwonil, ale gdzies zgubilem jego numer kruca fiks.

Opublikowano

Za duzo by was bylo na obczyznie :P hehe :)

Nie no zarcik zawsze zapraszamy :P

Opublikowano

A ja nie mialem netu w Kielcach i nawet nie wiedzialem o spocie... :confused4:

ja tez, a caly ten tydzien w kielcach jestem...

Opublikowano
;) Wlacha chlopaki a kiedy jakis next ? :decayed:
Opublikowano

;) Wlacha chlopaki a kiedy jakis next ? :decayed:

ja mowie calkiem serio - do konca tygodnia jestem w CK :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.