Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

oo właśnie sprawdź jak możesz jak tam jest czy miejscówka dobra i czy sie dojedzie :) no i najważniejsze czy bedzie gdzie grila rozłożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na razie nie mialem potrzeby zagladac do walu... I mam nadzieje ze nie predko bede musial :)

Spot ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odpukać w niemalowane :wallbash: ...ja podejżewam podwieche i może któryś krzyżak ale dopuki nie rusze to nie będe miał pewności..

no to liste robimy żeby wiedziec kto bedzie kto nie:

1. Nosb

2. Doman13

3. Tposejdon

4.

5.

6.

..

..

..

Wpisywać sie..żebym na darmo grilla nie targał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do niedzieli następnej jeszcze 6dni i ciężko mi powiedzieć czy będe na 100% ale się postaram! Rezerwuje numer 4

Nosb zrobimy gdzieś ustawkę i pojedziemy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy 4... no myśle że tak będzie dobrze jak poprzednio.. zbiórka gdzieś na parkingu w kielcach tych co będą przejazdem czy z Kielc i razem się pojedzie na miejscówe..

1. Nosb

2. Doman13

3. Tposejdon

4. Plastuch

5.

6.

..

A jak tam Aniołek?? liczymy że tym razem do nas dołaczysz co?? :)

..

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że trzeba zachęcić:) jesteś naszym rodzynkiem :) jedyna wśród nas hehe co do czasu to jeszcze nie ustawialiśmy ale myśle że godzinke dopasujemy jakoś tak byś mogła spokojnie dojechac a jesli chodzi o miejscówke to są plany na Cedzyne jechac ale teren jeszcze nie zbadany... to jest zaraz koło kielc bliziutko a jeśli nie wypali to myśle że może tam gdzie poprzednim razem na Mostkach co chłopaki?? przelece te 70 Km a co mi tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem było ciężko ale w końcu sprzedałem moje autko :banan3: :banan3: -zaczynam akcję zakup kontrolowany- jak byście słyszeli albo widzieli A4 2000r 1,9 s-line najlepiej albo jakąś bogatą wersję dajcie znać!!! :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem było ciężko ale w końcu sprzedałem moje autko :banan3: :banan3: -zaczynam akcję zakup kontrolowany- jak byście słyszeli albo widzieli A4 2000r 1,9 s-line najlepiej albo jakąś bogatą wersję dajcie znać!!! :a4fan: :a4fan:

no Marcin gratulejszyn ;)

poszukiwania czas zaczac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja jeszcze nie byłem na żadnym takim spociku :kwasny: i myślę wreszcie się wybrać w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekamy na wieści od Doman13... ma podjechać obczaić jak tam na Cedzynie ale jak coś to Mostki chyba zostaną co?? jeśli chodzi o godzinę to jeszcze sie ustali tak żeby wszystkim pasowało ale na pewno wieczorem tak 17 ..a i zawsze można później dojechać :)na pewno nie zbierzemy sie po pół godzinie także Aniołek nie martw sie:) kiełbaska będzie czekać jakbyś mały poślizg w czasie miała:) no to jest szansa poprawić frekfencje ostatniego spocika choć było miło jak zawsze..

1. Nosb

2. Doman13

3. Tposejdon

4. Plastuch

5. Aniołek

6. MIchał-oracz

7. huzio00

8.

9.

10.

..

..

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie postaram być tylko muszę pogadać z grzankiem bo też nigdy nie byłem na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...